Zbiórka Walcząc o pierwszy krok - zdjęcie główne

Walcząc o pierwszy krok

2 152 zł  z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kluczyńska - awatar

Karolina Kluczyńska

Organizator zbiórki

Kochani Internauci!

Mam na imię Amelka i mam 4 lata. Życie jest piękne, kocham każdy dzień, każdy kolejny poranek oznacza dla mnie początek niesamowitej przygody. 


Chciałabym się z wami również podzielić moim małym sekretem. Mama mówi, że mam chore nóżki i nazywa to jakoś tak dziwnie - MPD - mózgowe porażenie dziecięce (z początku myślałam, że to przez to, że nie lubię jeść surówek i zaczęłam je wcinać co obiadek, ale niestety nie pomaga, nóżki są wciąż krzywe). 

Codziennie gdy wracam do domu z przedszkola oprócz obiadku z ukochaną surówką czeka na mnie zestaw ćwiczeń. Mimo fajowych piłek i taśm, które pani rehabilitantka przywozi ze sobą nie sprawiają mi one frajdy, szybko się męczę i czasami już nie mam sił do końca dnia, a ja tak bardzo chciałabym już chodzić. Mam starszego brata, który ma proste nóżki i uwielbia grać w piłkę, moim marzeniem jest pokopać tę piłkę razem z nim, już mi się nudzi trochę, że ciągle muszę stać na bramce.

Proszę Was, pomóżcie mi spełnić moje marzenie. 

---------------------------------------------------------------------------------------

Organizuję zbiórkę pieniędzy dla córki mojej kuzynki, cudownej Amelki, która choruje na MPD. Mama Amelki jest świadoma tej zbiórki i ją w pełni akceptuje. Amelka jest rehabilitowana w domu tak często, jak pozwala sytuacja finansowa jej rodziców. Koszty rehabilitacji są większe z uwagi na to, że mieszkają oni w małej miejscowości. Amelka za niedługo będzie poddana operacji rizotomii grzbietowej (jest to nowatorska metoda leczenia mózgowego porażenia dziecięcego). Co prawda nie likwiduje ona uszkodzenia mózgu, ale daje szansę spełnienia największego marzenia Amelki i jej rodziców. 

Determinacja, jaką się wykazują rodzice pozwoliła na sfinansowanie operacji, która nie jest na liście refundowanych świadczeń w NFZ. Jednak operacja to pierwszy etap, kolejnym krokiem jest długotrwała i intensywna rehabilitacja. Jest ona konieczna, aby cel został osiągnięty. Koszt jednej wizyty rehabilitanta wynosi 85zł + koszty dojazdu. Dodatkowo Amelka musi być poddawana innym terapiom wspomagającym, takim jak: hydroterapia, hipoterapia, osteopatia, integracja sensoryczna. Kompleks takich terapii zorganizowanych w 2-tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w specjalnym ośrodku to 2100zł. Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na wyżej wymienione cele. Według lekarza prowadzącego zalecana jest rehabilitacja domowa min. 3x w tyg. i co 3-miesięczny wyjazd na turnus. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Kluczyńska - awatar

  Karolina Kluczyńska

  09.11.2018
  09.11.2018

  Witajcie kochani,
  Wczoraj już odbyła się operacja Amelki. Wszystko się udało. Obecnie dużo śpi i odpoczywa po zabiegu który trwał ponad 7h!! Ściska Was mocno. A ja dziękuję w swoim imieniu i imieniu rodziców Skarbka za wpłaty, za serce i za zrozumienie.

  Dobro zawsze powraca.....

Komentarze


 • Basia - awatar

  Basia

  18.11.2018
  18.11.2018

  Kruszynko zdrowiej Nam😘

 • Ziarnko do ziarnka - awatar

  Ziarnko do ziarnka

  09.11.2018
  09.11.2018

  A nóżki a już się wyprostują 🙂

 • Kazimierz Kulassek - awatar

  Kazimierz Kulassek

  08.11.2018
  08.11.2018

 • Bartosz i Julek :) - awatar

  Bartosz i Julek :)

  08.11.2018
  08.11.2018

  trzymamy kciuki

  • Karolina Kluczyńska - awatar

   Karolina Kluczyńska - Organizator zbiórki

   08.11.2018
   08.11.2018

   Dziękujemy:)

2 152 zł  z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kluczyńska - awatar

Karolina Kluczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Jan Brzechwa - awatar
Jan Brzechwa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Kostecka - awatar
Dorota Kostecka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Basia - awatar
Basia
150
Mirek kluczka - awatar
Mirek kluczka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ziarnko do ziarnka - awatar
Ziarnko do ziarnka
10
Wiki i Jasio - awatar
Wiki i Jasio
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij