Zbiórka Na Pomoc dla Sebastiana - zdjęcie główne

Na Pomoc dla Sebastiana

6 429 zł  z 105 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Machi - awatar

Sebastian Machi

Organizator zbiórki

Witam. Nie potrafię dodać filmów by przedstawić szczegółowo całą moją historię. Po części już tak bywa iż osoby niepełnosprawne radzą sobie ze wszystkim. Dziś (17.06.2018) mija 42 dzień bez przyjmowania pokarmów. W skrócie napisze że miałem świadczenia ze znacznego stopnia o niepełnosprawność a od tego roku a dokładnie od 1 kwietnia 2018 nie otrzymałem już znacznego stopnia by miasto zaoszczędziło. Nie dostaje ani 1 złotówki. Mam natomiast wpisane po kilku komisjach i każda to samo wpisała. Całkowicie nie zdolny do pracy , zakaz wykonywania jakkolwiek czynności. Mam mocno uszkodzony rdzeń kręgowy, dwa kolana do wymiany na endoprotezy oraz pilna wymian biodra prawego. Najpoważniejsza operacja ciężka jak dla mnie a jeszcze bardziej ciężka i skomplikowana dla lekarza neurochirurga jest operacja rdzenia kręgowego na odcinku od C4 do C6 , a wymiana dysków i trzonów na odcinku od C2 do C7 . Za tydzień muszę dostać zastrzyk który mnie kosztuje 1200 zł.  Mogę jedynie go wykupić przez zebrane pieniądze. Nie pracuje z powodu uszkodzenia rdzenia i nie pobieram żadnych świadczeń, niestety nawet na jedzenie nie wybieram tych pieniędzy , ponieważ jeżeli zastrzyku nie otrzymam mogę już nie chodzić . Jeżeli się powiedzie dopiero będzie mowa o operacjach po dłuższej rehabilitacji na kolana i biodro. Obecnie temat jest nie na miejscu iż różnie to moze się zakończyć , słowa lekarza. Są dwa artykuły oraz reportaż na "Interwencji" programu Polsat z dnia 8 i 9 czerwca 2018 r. o moją walkę  z Zusem i orzecznictwem o niepełnosprawność, także nie potrafię ich tu zamieścić , ale zostawię kontakt tel. 608 142 103 lub Sebastian Machi na Facebooku . Jeżeli nie dojdzie do operacji zostanę sparaliżowany nie tylko od pasa w dół ale także prawa ręka , która już jest nie władna. Szukam pomocy i proszę bardzo o pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sebastian Machi - awatar

  Sebastian Machi

  23.05.2022
  23.05.2022

  Życie Człowieka jest kruche a szczególnie jak organizm zostaje zaatakowany. Wiele zależy od nas samych ale gdy ktoś jest ważniejszy od nas samych nie zwracamy na siebie uwagi, jednak czasem przepłacamy by było dobrze. Miałem szczęście iż mogłem zareagwac i przyczynić się by uratować życie, za to Bardzo Dziękuję Trój Jedynemu Bogu. Wówczas nie wiedziałem ile będzie mnie to kosztować ale dziś co już minęło kilka lat od tego wydarzenia nie żałuję decyzji. Jest mi czasem bardzo ciężko, niejednokrotnie już prosiłem Pana Jezusa by mnie zabrał, biorąc dawkę 500mg morfiny ból nie maleje, jedynie co można zrobić by ulżyć mi w cierpieniu to operacje ale to jest duży koszt , same operacje są większości refundowane ale leki i rehabilitacja już nie, niestety największy koszt to chemioterapia, a żaden rencista nie jest w stanie sobie odłożyć na takie leczenie. Był czas iż prosiłem o pomoc, niestety Osoby które napisały do mnie zniechęciły mnie by apelować. Cytuje : jesteś idiota, jak można było ratować cudze dziecko, narażając swoje życie. Te Dziecko nie było cudze, ma rodziców tyle że nigdy nie mieliśmy przyjemności się spotkać czy poznać. Przecież to mogło być każde z Dzieci. Niejeden Człowiek powinien Dziękować ze to nie Jego Dziecko umierało. Przykre jak bardzo się Ludzie zmienili, znieczulica i zło ogarnęły serca niszcząc w nich Miłość i Miłosierdzie. Dobro prawie nie istnieje , jedynie wówczas jak ktoś ma z tego korzyść a wystarczy cofnąć się pamięciom z 20 lat zauważyłby nie jeden Człowiek ile miał przyjemności czy satysfakcji jak coś szczerze z siebie dał. Ile Radości było w Większości Ludzi . Dziś już i Nadzieja umiera, sam także zrezygnowałem by apelowac o wsparcie, jeżeli jeszcze sam przez pracę zarobię na leczenie będę miał wówczas sanse by funkcjonować, choć mój stan czasem nie pozwala na najmniejszy ruch. Będąc w szpitalu przez dwa dni straciłem 5 razy przytomność a było to przygotowanie do zabiegu operacyjnego kolejnego odcinka rdzenia, nie wiem co mnie czeka . Bardzo się boję by komuś krzywdy nie zrobić ale praca to ostatnia szansa by się muc leczyć, na zrozumienie Ludzi już nie liczę. Zawsze było powiedzenie : DOBRO WRACA I KARMA POWRÓCI . Oby nie ponieważ ból czy cierpienie odbiera chęci walki. Zdrowia Wszystkim życzę a także by MIŁOŚĆ na Nowo Wypełniła Wasze SERCA!!!

  Zdjęcie aktualizacji 95 315

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.06.2020
  06.06.2020

  Wiem jak to jest kiedy człowiek jest bezsilny, bezradny, chory, a w portfelu pustka. Na pomoc można liczyć, ale nie można jej oczekiwać. Może warto zmienić opis, żeby był konkretny i nieroszczeniowy. Dużo dobrego życzę i łaski Bożej. Nowenna pompejańska i różaniec z modlitwą wstawienniczą na funpageTeobankologia polecam serdecznie

  • Sebastian Machi - awatar

   Sebastian Machi - Organizator zbiórki

   06.06.2020
   06.06.2020

   Proszę napisać na Facebooku ale na priv bym mógł napisać.

 • Zibii Achmann - awatar

  Zibii Achmann

  31.08.2019
  31.08.2019

  Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.2019
  07.05.2019

  Zdrowia zycze !

  • Sebastian Machi - awatar

   Sebastian Machi - Organizator zbiórki

   07.05.2019
   07.05.2019

   Bardzo Dziękuję 🙂 i wzajemnie życzę zdrowia oraz wszystkiego najlepszego ❤️

 • Marta - awatar

  Marta

  13.01.2019
  13.01.2019

  Dużo zdrowia :)

  • Sebastian Machi - awatar

   Sebastian Machi - Organizator zbiórki

   06.05.2019
   06.05.2019

   Dziękuję Bardzo 🙂 i wzajemnie życzę zdrowia i radości 🌹🌻🌹

6 429 zł  z 105 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Machi - awatar

Sebastian Machi

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 118

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Tomasz Dorota Zybek. - awatar
Tomasz Dorota Zybek.
50
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Achmann - awatar
Achmann
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij