Zbiórka Na Pomoc !!! dla Sebastiana - miniaturka zdjęcia

Na Pomoc !!! dla Sebastiana

Sebastian Machi - awatar

Sebastian Machi

Organizator zbiórki

Witam. Nie potrafię dodać filmów by przedstawić szczegółowo całą moją historię. Po części już tak bywa iż osoby niepełnosprawne radzą sobie ze wszystkim. Dziś (17.06.2018) mija 42 dzień bez przyjmowania pokarmów. W skrócie napisze że miałem świadczenia ze znacznego stopnia o niepełnosprawność a od tego roku a dokładnie od 1 kwietnia 2018 nie otrzymałem już znacznego stopnia by miasto zaoszczędziło. Nie dostaje ani 1 złotówki. Mam natomiast wpisane po kilku komisjach i każda to samo wpisała. Całkowicie nie zdolny do pracy , zakaz wykonywania jakkolwiek czynności. Mam mocno uszkodzony rdzeń kręgowy, dwa kolana do wymiany na endoprotezy oraz pilna wymian biodra prawego. Najpoważniejsza operacja ciężka jak dla mnie a jeszcze bardziej ciężka i skomplikowana dla lekarza neurochirurga jest operacja rdzenia kręgowego na odcinku od C4 do C6 , a wymiana dysków i trzonów na odcinku od C2 do C7 . Za tydzień muszę dostać zastrzyk który mnie kosztuje 1200 zł.  Mogę jedynie go wykupić przez zebrane pieniądze. Nie pracuje z powodu uszkodzenia rdzenia i nie pobieram żadnych świadczeń, niestety nawet na jedzenie nie wybieram tych pieniędzy , ponieważ jeżeli zastrzyku nie otrzymam mogę już nie chodzić . Jeżeli się powiedzie dopiero będzie mowa o operacjach po dłuższej rehabilitacji na kolana i biodro. Obecnie temat jest nie na miejscu iż różnie to moze się zakończyć , słowa lekarza. Są dwa artykuły oraz reportaż na "Interwencji" programu Polsat z dnia 8 i 9 czerwca 2018 r. o moją walkę  z Zusem i orzecznictwem o niepełnosprawność, także nie potrafię ich tu zamieścić , ale zostawię kontakt tel. 608 142 103 lub Sebastian Machi na Facebooku . Jeżeli nie dojdzie do operacji zostanę sparaliżowany nie tylko od pasa w dół ale także prawa ręka , która już jest nie władna. Szukam pomocy i proszę bardzo o pomoc. 

Aktualności

  • Sebastian Machi - awatar

    Sebastian Machi

    14.07.18
    14.07.18

    Witam Wszystkich Serdecznie. Najserdeczniej jak Człowiek potrafi chciałbym złożyć Podziękowanie z głębi swojego Serca za Dar i Wsparcie. Człowiekowi różne sprawy chodzą po głowie i jak już sięga dna zawsze ktoś zrobi nadzieję. Usłyszałem niejednokrotnie o eutanazji, głównie to od orzeczników ZUS i itd. W ten sposób można zaoszczędzić, ale i z rodziny także pomocy nie mam, po co pomagać jak nadzieja na powrót do zdrowia jest znikomy, niewielkie szanse są, ale siłę daje mi jedna Osoba którą poznałem w ostatnim czasie. Teraz wsparcie przychodzi od Ludzi, od Wam Moim Drodzy. Każdy Człowiek na Serce i Uczucia, nawet jeżeli wszystko jest obojętne przyjdzie moment że się poda Drugiemu Człowiekowi Rękę by pomóc Mu wyrwać się z Otchłani zła , w moim przypadku choroby. Dlatego Apel Pomóż jak Możesz. Dobro wcześniej czy póżniej Powróci !!! Powraca także karma, są tacy co drwią i wyśmiewają się z chorych. Bądzmy jak Nas widzą, Dobrzy i Pomocni. Chętnie popisze z kimś na priv. Dziś Pomożesz Mi ???

Sebastian Machi - awatar

Sebastian Machi

Organizator zbiórki

Wpłaty - 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Adam.R - awatar
50
Adam.R
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Achmann - awatar
50
Achmann
Tadeusz Hamernik - awatar
20
Tadeusz Hamernik
Monika - awatar
50
Monika

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.