Zbiórka Pożegnać Raka - zdjęcie główne

Pożegnać Raka

20 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Pieczeniuk - awatar

Marcin Pieczeniuk

Organizator zbiórki

Cześć .

Jestem Marcin i jestem myśle ze dobrym kumplem przyjacielem i wspolpodroznikiem Mateusz przez życie . Mateusz to mój najlepszy kumpel .

Ma 24 lata i jest zawsze a raczej był zawsze pełnym życiowej pozytywnej energi człowiekiem zawsze uśmiechniętym towarzyskim i miłym pomocnym i nigdy obojętnym na problemy drugiego człowieka . Konie to jego życie pasja miłość i zawód . Swoje serce oddał bezgranicznie miłości dla tych wspaniałych zwierząt a jezdziectwo konne jest dla niego drugim życiem . 

Dziś pasja hobby zamiłowanie dziś ta energia życiowa troszeczkę uleciały odeszły na drugi plan i podejmują walkę by powrócić na swoje miejsce . Mateusz zachorował . Diagnoza Nasieniak nowotwór złośliwy dający szybkie przeżyty do węzłów wątroby kiści głowy płuc . Nowotwór który brzmi groźno bardzo grozno jednak jest jednym z tych którego można pozbyć się radykalnie po przez intensywne leczenie . 

Kochani prosimy was jeśli czujecie taki odruch serca odruch dobra i bezintersownej pomocy o małe wsparcie . Większość badań które wykonujemy robimy prywatnie gdyż czas oczekiwań na fundusz często przeraża koszty dojazdów pobytu wszystko zebrane w całość tworzą ogromne wydatki finansowe a przed nami przed Mateuszem dopiero początek tej ciężkiej podróży przez życie .

Będę wdzięczny będziemy wdzięczni Wam z całego serca za najmniejsza iskrę dobra Waszych serc . 

Zbudujmy wspólnie bezpieczna przystań dla Mateusza przystań ktora będzie poprostu Życie . 

Dziękujemy .


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Pieczeniuk - awatar

Marcin Pieczeniuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij