Zbiórka Artysta walczy z nowotworem - zdjęcie główne

Artysta walczy z nowotworem

4 103 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Mateusz swoją pasję, jaką jest rysowanie, zaczął odkrywać w wieku czterech lat, gdy wraz z Tatą udawał się na zloty samochodowe. Niestety w wieku 13 lat dowiedział się, że w jego organizmie zadomowił się nieproszony gość, jakim jest Chłoniak Hodgkina (ziarnica złośliwa). Był to ogromny cios dla młodego artysty, ale to nie powstrzymało Mateusza przed kontynuowaniem pasji.

Pomimo zmagania się z epilepsją, niedoczynnością tarczycy oraz powikłaniami po radio i chemioterapii, nie poddał się a w walce z chorobą oraz jej następstwami. Zawsze jest uśmiechnięty i stara się żyć normalnie, a w tym pomaga mu sztuka. Specjalizuje się on w rysunku ołówkiem i markerami - wyczarowuje nimi cuda! Mateusza bardzo interesuje motoryzacja i plastyka, przy tym osiągając w nauce doskonałe wyniki.

Chłoniak Hodgkina to niestety bardzo podstępna choroba-czasem bardzo długo nie daje widocznych objawów, dlatego Mateusz bardzo potrzebuje tych badań. Przez kolejne lata czekają go kontrole, badania i nierefundowane, bardzo kosztowne badania typu Pet, Rezonans-tomograf.

Dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc finansową. Każda złotówka się liczy i może pomóc Mateuszowi kontynuować swoją pasję.

Więcej prac Mateusza można zobaczyć na jego stronie. Każde ciepłe słowo dodaje mu siły i otuchy!

https://www.facebook.com/Matush-Art-1271354012985801

W zbiórkę także zaangażowani są jego rówieśnicy tworzący projekt Tożsami opierający się o kiermasz, licytację oraz bieg charytatywny, na rzecz Mateusza!

Dziękujemy za wsparcie i zrozumienie!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Wojtek - awatar

    Wojtek

    24.12.2021
    24.12.2021

    Wesołych świąt i dużo zdrówka!!!

4 103 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

FUNDACJA - NAKRĘTKI - awatar
FUNDACJA - NAKRĘTKI
216
Kowales - awatar
Kowales
50
Fundacja "PIASTUN" 1/2 BIEG „PO LEPSZE JUTRO” - awatar
Fundacja "PIASTUN" 1/2 BIEG „PO LEPSZE JUTRO”
2 281
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
M.M. - awatar
M.M.
20
Fundacja "PIASTUN-WYRÓWNYWANIE SZANS" - awatar
Fundacja "PIASTUN-WYRÓWNYWANIE SZANS"
631
Wojtek - awatar
Wojtek
250
Jurek - awatar
Jurek
50
Tomek - awatar
Tomek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij