Zbiórka Maura kotka z ulicy - miniaturka zdjęcia

Maura kotka z ulicy

Zbiórka Maura kotka z ulicy - zdjęcie główne

Maura kotka z ulicy

285 zł z 285 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Magda WU - awatar

Magda WU

Organizator zbiórki

kotka z ulicy, młodziutka, prosiła o zainteresowanie, miauczała, ocierała się o nogi niestety, niestety nie była dość dobra dla tych ludzi, w końcu zauważyli, że utyka na łapkę , pewnie złamana, prawie tydzień chodziła z taka łapką i nikt nie  zechciał zabrać koteczki do weterynarza, pewnie myśleli, że samo przejdzie, nie przechodziło, załatwiliśmy karmę, bo niestety chora kicia zostawiona była samej sobie w piwnicy, musiała sobie radzić sama...na szczęście udało nam się załatwić miejsce w lecznicy na kredyt :(  po badaniach okazało się, że to nie złamani a ropień, powstały po pogryzieniu przez inne koty , na szczęście .... wystarczyły antybiotyki, kicia tydzień przebywała w lecznicy, doszła do siebie  , została wysterylizowana , nie możemy pozwolić, żeby trafiła z powrotem na ulicę. Jesteśmy prywatnymi osobami, pomagamy leczyć i sterylizować kotki bezdomne, niestety jest ich bardzo dużo, dlatego musimy prosić o pomoc w sfinansowaniu niektórych działań. Maura przebywa w awaryjnym domu tymczasowym, jest kicią bardzo grzeczną i mądrą a przede wszystkim uwielbia tulić się do człowieka , szukamy tez  dla niej domu stałego, najlepiej w okolicach Bydgoszczy, obowiązuje umowa adopcyjna, dziękujemy za każdy grosik JESLI SPŁACIMY TĘ AFKTURĘ, BĘDZIEMY MOGŁY POMÓC NASTĘPNYM BEZDOMNYM KOTOM

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magda WU - awatar

  Magda WU

  26.03.18
  26.03.18

  uzbieraliśmy pełna kwotę bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty, otrzymałam fakturę i pomyliłam się o 15 zł., fundacja zgodziła się pokryć koszty sterylizacji, także resztę pozostałą przeznaczamy na leczenie innego kota Kacperka

  Zdjęcie aktualizacji 13 488

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.18
  20.03.18

  :) Zdrówka dla kotki

  • Magda WU - awatar

   Magda WU - Organizator zbiórki

   20.03.18
   20.03.18

   dziękujemy bardzo <3

285 zł z 285 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Magda WU - awatar

Magda WU

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
69
Mahyar Mohebbi - awatar
Mahyar Mohebbi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Helena Gorniak - awatar
Helena Gorniak
50
Roksana W - awatar
Roksana W
50
anetta - awatar
anetta
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij