Zbiórka Maura kotka z ulicy - zdjęcie główne

Maura kotka z ulicy

285 zł  z 285 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda WU - awatar

Magda WU

Organizator zbiórki

kotka z ulicy, młodziutka, prosiła o zainteresowanie, miauczała, ocierała się o nogi niestety, niestety nie była dość dobra dla tych ludzi, w końcu zauważyli, że utyka na łapkę , pewnie złamana, prawie tydzień chodziła z taka łapką i nikt nie  zechciał zabrać koteczki do weterynarza, pewnie myśleli, że samo przejdzie, nie przechodziło, załatwiliśmy karmę, bo niestety chora kicia zostawiona była samej sobie w piwnicy, musiała sobie radzić sama...na szczęście udało nam się załatwić miejsce w lecznicy na kredyt :(  po badaniach okazało się, że to nie złamani a ropień, powstały po pogryzieniu przez inne koty , na szczęście .... wystarczyły antybiotyki, kicia tydzień przebywała w lecznicy, doszła do siebie  , została wysterylizowana , nie możemy pozwolić, żeby trafiła z powrotem na ulicę. Jesteśmy prywatnymi osobami, pomagamy leczyć i sterylizować kotki bezdomne, niestety jest ich bardzo dużo, dlatego musimy prosić o pomoc w sfinansowaniu niektórych działań. Maura przebywa w awaryjnym domu tymczasowym, jest kicią bardzo grzeczną i mądrą a przede wszystkim uwielbia tulić się do człowieka , szukamy tez  dla niej domu stałego, najlepiej w okolicach Bydgoszczy, obowiązuje umowa adopcyjna, dziękujemy za każdy grosik JESLI SPŁACIMY TĘ AFKTURĘ, BĘDZIEMY MOGŁY POMÓC NASTĘPNYM BEZDOMNYM KOTOM

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magda WU - awatar

  Magda WU

  26.03.2018
  26.03.2018

  uzbieraliśmy pełna kwotę bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty,
  otrzymałam fakturę i pomyliłam się o 15 zł., fundacja zgodziła się pokryć
  koszty sterylizacji, także resztę pozostałą przeznaczamy na leczenie
  innego kota Kacperka

  Zdjęcie aktualizacji 13 488

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2018
  20.03.2018

  :) Zdrówka dla kotki

  • Magda WU - awatar

   Magda WU - Organizator zbiórki

   20.03.2018
   20.03.2018

   dziękujemy bardzo <3

285 zł  z 285 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda WU - awatar

Magda WU

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
69
Mahyar Mohebbi - awatar
Mahyar Mohebbi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Helena Gorniak - awatar
Helena Gorniak
50
Roksana W - awatar
Roksana W
50
anetta - awatar
anetta
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij