
Witam serdecznie. Jestem osobą transseksualną, z dużymi wahaniami hormonalnymi (z naturalnych przyczyn ciało produkuje naprzemiennie męskie i żeńskie hormony). To bardzo utrudnia mi codzienne funkcjonowanie. Zbieram na leczenie hormonalne i lekarzy, co pozwoli mi unormować moją chorobę i normalnie żyć. Niestety w Polsce to temat tabu i osoby z podobnym schorzeniem są marginalizowane i wyśmiewane. Ale ja nigdy się łatwo nie poddaję i liczę na Waszą pomoc! Dziękuję za każdy drobny gest.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!