Zbiórka Mazurek -rasy polski bezdomny. - miniaturka zdjęcia

Mazurek -rasy polski bezdomny. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mazurek -rasy polski bezdomny. - zdjęcie główne

Mazurek -rasy polski bezdomny.

1 615 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Wiosna 2016, lato tego samego roku, jesień, zima... Znowu lato, jest rok 2017. Mazurek koczuje  w małej wsi. Jedyne doświadczenia jakie zebrał to -  człowiek może coś rzucić, ale trzeba uważać,   może to być bułka, a może  być kamień.  Drugie doświadczenie to - samochód jest wrogiem. Już raz go potrącił i łapa wisi... Trzecie - ten pan, który mnie wtedy wyrzucił -może mieć problem ze znalezieniem mnie, więc zostanę w tym samym miejscu choćby nie wiem co.  Po czwarte -  fajnie się goni rowery.  Tak poznaliśmy MAZURKA. 

MAZUREK został zabrany najpierw do Punktu Przetrzymań w Szydłowcu. Stamtąd pojechał do hotelu pod Ostrowcem, już jako pies fundacyjny. Stamtąd do hotelu w Tychach, gdzie przebywał ponad rok najpierw z Lawendą, potem z Gotikiem. Stamtąd do hotelu Amok pod Krakowem gdzie przebywa do dziś. 

lato 2016

jesień 2016

zima 2016

wiosna-lato 2017

Mazurek w Punkcie Przetrzymań.

Mazurek pod Ostrowcem.

MAZUREK w Krakowie..

I mamy rok 2019. Nikt Mazurka nie zauważył ani na ulicy, ani w Punkcie, ani w jednym hotelu, ani w drugim, ani w trzecim. Kolejni hotelowicze odjeżdżali do domu a MAZUREK wciąż w kojcu... Dlaczego??? Niech mi kto powie , dlaczego??

Jeśli możemy coś dla Mazurka zrobić, to okazać maximum cierpliwości i maximum nadziei. Opłacać jego czekanie. Być dobrej myśli, że ten mały, polski bezdomny piesek nareszcie znajdzie wymarzony dom. MAZUREK jest grzeczny, radosny, chodzi na smyczy, wszystkiego się nauczył. Wszystko już umie, nie umie tylko wytłumaczyć, dlaczego wciąż jest bezdomny....

Trzecie święta MAZURKA w fundacji to wydanych ponad 10 tysięcy złotych... Na zbiórce zebrał 1300. To kwota wystarczająca na 4 miesiące pobytu a on jest u nas prawie trzy lata. Na święta można MAZURKOWI okazać hojność, na razie wspierają go inne, bardziej medialne, bogatsze i nowsze psiaki.. Dobrze, jeśli takie są. Może ktoś jednak sobie przypomni o MAZURKU? Zapraszamy do wsparcia jego osobistej zbiórki, rozpoczętej i zapomnianej. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

  Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies

  13.07.2017
  13.07.2017

  Od dzisiaj rozpoczyna się nowy etap w życiu Mazurka. Dojechał do kameralnego hoteliku w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie będzie uczony chodzenia na smyczy i budowania właściwych relacji z człowiekiem... co trochę potrwa zważywszy jego dotychczasowe doświadczenia. Ale jesteśmy dobrej myśli, bo piesek nie wykazuje żadnej agresji i daje się głaskać pomimo strachu... Prosimy o dalszą pomoc.

  Zdjęcie aktualizacji 6 285

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.07.2017
  13.07.2017

  Powodzenia mordko:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.06.2017
  08.06.2017

  powodzenia mordko:)

1 615 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 38

Natalia Tomaszek - awatar
Natalia Tomaszek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna - awatar
Justyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna Stonawska Pilch AMBRA STILE - awatar
Katarzyna Stonawska Pilch AMBRA STILE
50
Magda - awatar
Magda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij