Beti Beti
Nasz syn Filip który cztery lata temu zachorował nam na pęcherzycę i alergię krzyżowa , cierpiał każdy dzień.Od jego choroby dwa lata było bardzo dobrze ,rany poginęły , funkcjonował super .Nie stety ten nowy rok nie każdemu zczyna być idealny ,choroba syna wraca . Zdania na dzień pęcherze powstają na nogach , rączkach , znów robią się rany .Jesteśmy w trakcie leczenia ,wracamy znów do tego samego.Bsdania ,leki , maśćie,sterydy i znów płacz ,.. prośmy znów o każde wsparcie,pomoc ,aby przejść to znim . Zosia nie stety też potrzebuję nadal dużo uwagi , rehabilitacji i każdej pomocny z naszej strony . Córeczka od września tego roku powinna zacząć edukację jako pierwszoklasistka ,nie stety musimy zawiesić na następne trzy lata później.Czekamy też na operację nóżek u Zosi ,ponieważ lekarz ortopeda stwierdził Splot Achillesa ,– najsilniejszego i największego ścięgna w ciele, łączącego mięśnie łydki (brzuchaty i płaszczkowaty) z kością piętową, umożliwiając chodzenie, bieganie i skakanie, a jego problemy (jak zapalenie czy naderwanie) często wynikają z przeciążeń sportowych, prowadząc do bólu, sztywności i obrzęku. Dla tego bardzo prosimy o każde udostępnienie i pomoc .Z całego serca dziękujemy .


Jedyną szansą na zdrowie i sprawność Zosieńki jest rehabilitacja. Córeczka powinna być stale, intensywnie rehabilitowana! Bez odpowiednich ćwiczeń nie będzie miała możliwości rozwoju, a to wpłynie na całe jej życie. Nie dużym czasie Zosię czeka też operacja na nóżki . Córeczka ma Splot Achillesa to potoczna nazwa dla ścięgna Achillesa (ścięgna piętowego) – najsilniejszego i największego ścięgna w ciele, łączącego mięśnie łydki (brzuchaty i płaszczkowaty) z kością piętową, umożliwiając chodzenie, bieganie i skakanie, a jego problemy (jak zapalenie czy naderwanie) często wynikają z przeciążeń sportowych, prowadząc do bólu, sztywności i obrzęku. Ból jej nóżek jest też codzienny. Filip znów potrzebuję leczenie ,po dwóch latach choroba wróciła .Nowy rok przyniósł nam ten sam etap,co przeszliśmy cztery lata temu.Pojawjaja się znów pęcherze na rączkach ,nogach ,rany ,ból i swędzenie.Jestesmy zmuszeni od początku do badań , leków maść i sterydów.Bardzo prosimy o każde udostępnienie ,pomoc , wsparcie.Bez waszej pomocy nie damy rady , dziękuję z całego serca.
