Zbiórka Pomoc dla Eryczka. K ! - zdjęcie główne

Pomoc dla Eryczka. K !

4 221 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jakimczyk - awatar

Sylwia Jakimczyk

Organizator zbiórki

Witam jestem mamą walecznego Eryczka. Eryk ma 10 miesięcy i jest chłopcem leżącym. Eryk urodził się 10 lipca 2017r. Dostał 7,8,8 pkt. Abgar, po porodzie stwierdzono hipotrofia wewnątrz maciczną oraz nieprawidłowościach związane z dysmorfia twarzy i zaburzenia napięcia mięśniowego natychmiast trafił na intensywna terapia gdzie spędził tam 3 tygodnie. Okazało się , że z Eryka serduszkiem jest coś nie tak i przewieźli nas do szpitala w Zdrojach i tam diagnoza kardiomiopatia rozstrzeniowa dostaliśmy na stałe leki i wypuścili nas do domu. Po 4 dniach trafiliśmy do szpitala na Uni Lubelska z gorączką okazało się , że Eryk ma infekcje w drogach moczowych ( odmiedniczkowe zapalnie nerek ) zaczęliśmy leczyć antybiotykiem, po 3 tygodniach stwierdzili, że trzeba zrobić rezonans magnetyczny dlatego bo Eryk ma bezdechy i tu kolejna diagnoza wada rozwojowa mózgowa i rdzenia kręgowego ( ogniska dysplazji korowej w płatach czołowych i ciemieniowych - polymicrogyria, poszerzenie zbiornika móżdżkowo-rdzeniowego po stronie prawej z asymetria półkul móżdżku poszerzenie rogów potylicznych syringomyelia), oraz rozszczep podniebienia miękkiego. No i przewieźli nas do szpitala w Zdrojach z podejrzeniem padaczki i kolejna diagnoza padaczka (zespół Westa) mimo dwóch podłączonych leków nadal mamy napady padaczkowe z bezdechem które grożą śmiercią, przy napadach musimy używać tlen po kilku sekundach jeżeli nie złapie oddechu trzeba użyć ambu do reanimacji, został przeszkolona jak udzielać pierwszej pomocy dziecku ale jest to bardzo trudne gdyż mamy jeszcze jedno dziecko w domku 6-cio letniego synka, który musi patrzeć jak jego mama ratuje jego brata to jest koszmarnie trudne. Nie dawno znów tarfiliśmy do szpitala gdzie Eryka trafił na intensywna terapia z powodu stanu po ciężkim napadzie padaczkowym z bezdechem. Przyszła Pani doktor poprosiłam o okulistę dla Eryka aby skontrolować wzrok i nie oczekiwanie kolejna diagnoza Eryk nie widzi ( zanik nerwów wzrokowych) i o to prośba do was proszę was o pomoc, chciał bym spędzić marzenie mojego syna który powiedział ( mamo wiesz jakie jest moje marzenie?  aby Eryk bym zdrowy !) nie wytrzymała same łzy się polały jak 6- cio letnie dziecko może marzyć o zdrowiu brata. Moje marzenie jest spełnienie marzenia mojego syna . Chcieli byśmy wyjechać do Warszawy gdzie są dobrzy specjaliści ale niestety bez pieniędzy jest bardzo ciężko my odkładamy tyle ile się da ale wciąż brakuje ciągle pobytu w szpitalach kosztują. Wierzę , że cuda się zdarzają, chcę walczyć o mojego małego bohatera. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Jakimczyk - awatar

  Sylwia Jakimczyk

  19.11.2018
  19.11.2018

  Witamy ! 10.11.2018 skończyłem 16 miesięcy, przez ostatnie miesiące walczyłem o to aby nie mieć napadów z tym cholernym bezdechem i jest udało się od 12 lipca nie mam napadów padaczkowych. ale to dzięki sterydom, które dostaje domięśniowo, miałem rezonans i złe wyniki oraz bardzo złe rokowanie. w mojej małej główce pojawiły się zaawansowane zaniki korowe całego mózgowia i wszystkie te zmiany w mózgu , które miałem są gorsze. mam zmiany degeneracyjne rdzenia kręgowego, czyli moja choroba bardzo szybko postępuje. walczę codziennie! intensywnie ćwiczę na rehabilitacji i nawet zaczynam się pionizować. nadal jestem dzieckiem leżącym ale staram się aby moja głowa nie była taka ciężka i chciałbym ją unieść. dziękuje wam za wsparcie !

  Zdjęcie aktualizacji 22 097

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.2018
  09.06.2018

  Sylwia znamy sie osobiście, więc tym bardziej trzymam kciuki za Malucha!

 • Karolina Podgórska - awatar

  Karolina Podgórska

  05.06.2018
  05.06.2018

  Niech Dobry Bóg nad Tobą czuwa i uzdrawia:)

 • EKIPA Z GOTEBORGA - awatar

  EKIPA Z GOTEBORGA

  05.06.2018
  05.06.2018

  DUŻO ZDRÓWKA DLA SYNKA

  • Sylwia Jakimczyk - awatar

   Sylwia Jakimczyk - Organizator zbiórki

   05.06.2018
   05.06.2018

   Dziękujemy bardzo ! Jesteśmy bardzo wdzięczni!

 • Justyna Hila - awatar

  Justyna Hila

  03.06.2018
  03.06.2018

  Grosik od nas :-* Zdrówka dla małego

  • Sylwia Jakimczyk - awatar

   Sylwia Jakimczyk - Organizator zbiórki

   03.06.2018
   03.06.2018

   Dziękujemy 😘😘

4 221 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jakimczyk - awatar

Sylwia Jakimczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Grażyna Białek - awatar
Grażyna Białek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia Wolynka - awatar
Kasia Wolynka
10
Magdalena Arkadiusz Grabowscy - awatar
Magdalena Arkadiusz Grabowscy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Osa84 - awatar
Osa84
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bogusia Wosik - awatar
Bogusia Wosik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij