Zbiórka Pomoc dla Eryczka. K ! - zdjęcie główne

Pomoc dla Eryczka. K !

4 221 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jakimczyk - awatar

Sylwia Jakimczyk

Organizator zbiórki

Witam jestem mamą walecznego Eryczka. Eryk ma 10 miesięcy i jest chłopcem leżącym. Eryk urodził się 10 lipca 2017r. Dostał 7,8,8 pkt. Abgar, po porodzie stwierdzono hipotrofia wewnątrz maciczną oraz nieprawidłowościach związane z dysmorfia twarzy i zaburzenia napięcia mięśniowego natychmiast trafił na intensywna terapia gdzie spędził tam 3 tygodnie. Okazało się , że z Eryka serduszkiem jest coś nie tak i przewieźli nas do szpitala w Zdrojach i tam diagnoza kardiomiopatia rozstrzeniowa dostaliśmy na stałe leki i wypuścili nas do domu. Po 4 dniach trafiliśmy do szpitala na Uni Lubelska z gorączką okazało się , że Eryk ma infekcje w drogach moczowych ( odmiedniczkowe zapalnie nerek ) zaczęliśmy leczyć antybiotykiem, po 3 tygodniach stwierdzili, że trzeba zrobić rezonans magnetyczny dlatego bo Eryk ma bezdechy i tu kolejna diagnoza wada rozwojowa mózgowa i rdzenia kręgowego ( ogniska dysplazji korowej w płatach czołowych i ciemieniowych - polymicrogyria, poszerzenie zbiornika móżdżkowo-rdzeniowego po stronie prawej z asymetria półkul móżdżku poszerzenie rogów potylicznych syringomyelia), oraz rozszczep podniebienia miękkiego. No i przewieźli nas do szpitala w Zdrojach z podejrzeniem padaczki i kolejna diagnoza padaczka (zespół Westa) mimo dwóch podłączonych leków nadal mamy napady padaczkowe z bezdechem które grożą śmiercią, przy napadach musimy używać tlen po kilku sekundach jeżeli nie złapie oddechu trzeba użyć ambu do reanimacji, został przeszkolona jak udzielać pierwszej pomocy dziecku ale jest to bardzo trudne gdyż mamy jeszcze jedno dziecko w domku 6-cio letniego synka, który musi patrzeć jak jego mama ratuje jego brata to jest koszmarnie trudne. Nie dawno znów tarfiliśmy do szpitala gdzie Eryka trafił na intensywna terapia z powodu stanu po ciężkim napadzie padaczkowym z bezdechem. Przyszła Pani doktor poprosiłam o okulistę dla Eryka aby skontrolować wzrok i nie oczekiwanie kolejna diagnoza Eryk nie widzi ( zanik nerwów wzrokowych) i o to prośba do was proszę was o pomoc, chciał bym spędzić marzenie mojego syna który powiedział ( mamo wiesz jakie jest moje marzenie?  aby Eryk bym zdrowy !) nie wytrzymała same łzy się polały jak 6- cio letnie dziecko może marzyć o zdrowiu brata. Moje marzenie jest spełnienie marzenia mojego syna . Chcieli byśmy wyjechać do Warszawy gdzie są dobrzy specjaliści ale niestety bez pieniędzy jest bardzo ciężko my odkładamy tyle ile się da ale wciąż brakuje ciągle pobytu w szpitalach kosztują. Wierzę , że cuda się zdarzają, chcę walczyć o mojego małego bohatera. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Jakimczyk - awatar

  Sylwia Jakimczyk

  19.11.2018
  19.11.2018

  Witamy ! 10.11.2018 skończyłem 16 miesięcy, przez ostatnie miesiące walczyłem o to aby nie mieć napadów z tym cholernym bezdechem i jest udało się od 12 lipca nie mam napadów padaczkowych. ale to dzięki sterydom, które dostaje domięśniowo, miałem rezonans i złe wyniki oraz bardzo złe rokowanie. w mojej małej główce pojawiły się zaawansowane zaniki korowe całego mózgowia i wszystkie te zmiany w mózgu , które miałem są gorsze. mam zmiany degeneracyjne rdzenia kręgowego, czyli moja choroba bardzo szybko postępuje. walczę codziennie! intensywnie ćwiczę na rehabilitacji i nawet zaczynam się pionizować. nadal jestem dzieckiem leżącym ale staram się aby moja głowa nie była taka ciężka i chciałbym ją unieść. dziękuje wam za wsparcie !

  Zdjęcie aktualizacji 22 097

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.2018
  09.06.2018

  Sylwia znamy sie osobiście, więc tym bardziej trzymam kciuki za Malucha!

 • Karolina Podgórska - awatar

  Karolina Podgórska

  05.06.2018
  05.06.2018

  Niech Dobry Bóg nad Tobą czuwa i uzdrawia:)

 • EKIPA Z GOTEBORGA - awatar

  EKIPA Z GOTEBORGA

  05.06.2018
  05.06.2018

  DUŻO ZDRÓWKA DLA SYNKA

  • Sylwia Jakimczyk - awatar

   Sylwia Jakimczyk - Organizator zbiórki

   05.06.2018
   05.06.2018

   Dziękujemy bardzo ! Jesteśmy bardzo wdzięczni!

 • Justyna Hila - awatar

  Justyna Hila

  03.06.2018
  03.06.2018

  Grosik od nas :-* Zdrówka dla małego

  • Sylwia Jakimczyk - awatar

   Sylwia Jakimczyk - Organizator zbiórki

   03.06.2018
   03.06.2018

   Dziękujemy 😘😘

4 221 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jakimczyk - awatar

Sylwia Jakimczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Grażyna Białek - awatar
Grażyna Białek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia Wolynka - awatar
Kasia Wolynka
10
Magdalena Arkadiusz Grabowscy - awatar
Magdalena Arkadiusz Grabowscy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Osa84 - awatar
Osa84
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bogusia Wosik - awatar
Bogusia Wosik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij