Zbiórka Operacja dla Hrabiego - miniaturka zdjęcia

Operacja dla Hrabiego

Zbiórka Operacja dla Hrabiego - zdjęcie główne

Operacja dla Hrabiego

231 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Kall - awatar

Magdalena Kall

Organizator zbiórki

Witam, jestem Magda. Od niedawna, wraz z moim mężem Tomkiem podjęliśmy się opieki nad pewnym uroczym kocurkiem, Hrabią, gdyż tak go nazwaliśmy. Biedak, miał nieprzyjemny i bezpośredni kontakt z samochodem, przez co został unieruchomiony :( ma wiele obrażeń, w które wchodza m.in. pęknięcia, uszkodzenia nerwów, zerwanie więzadeł, mięśni. Uszkodzenie miednicy, przekrzywienie końcowej części kręgosłupa. Obecnie nie ma mowy o chodzeniu, dużym problemem jest załatwianie się, a co za tym idzie również jedzenie.

Hrabia to urocze stworzenie ubóstwiające ludzi. Teraz również w nas wierzy. 

Pomóżmy mu stanąć na nogi, i odzyskać choć część dawnego siebie.

Do tej pory prześwietlenia i wstępne badania określające jego stan pochłonęły ponad 600 PLN. Przed nami dużo pracy, niestety nie stać nas na wszystkie wymagane zabiegi i operacje.

Proszę pomóżcie, nawet złotówka ma znaczenie.

Razem możemy więcej!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Kall - awatar

  Magdalena Kall

  28.05.19
  28.05.19

  Łapki Hrabiego są powykręcane :(

  Zdjęcie aktualizacji 31 989

231 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Kall - awatar

Magdalena Kall

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Hefalung - awatar
Hefalung
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Michał Spychaj - awatar
Michał Spychaj
20
pawel tranczewski - awatar
pawel tranczewski
20
Andel - awatar
Andel
5
Sebastian - awatar
Sebastian
5
Magdalena Kall - awatar
Magdalena Kall
20
Antoni Kawecki - awatar
Antoni Kawecki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij