Zbiórka Operacja dla Hrabiego - zdjęcie główne

Operacja dla Hrabiego

231 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Kall - awatar

Magdalena Kall

Organizator zbiórki

Witam, jestem Magda. Od niedawna, wraz z moim mężem Tomkiem podjęliśmy się opieki nad pewnym uroczym kocurkiem, Hrabią, gdyż tak go nazwaliśmy. Biedak, miał nieprzyjemny i bezpośredni kontakt z samochodem, przez co został unieruchomiony :( ma wiele obrażeń, w które wchodza m.in. pęknięcia, uszkodzenia nerwów, zerwanie więzadeł, mięśni. Uszkodzenie miednicy, przekrzywienie końcowej części kręgosłupa. Obecnie nie ma mowy o chodzeniu, dużym problemem jest załatwianie się, a co za tym idzie również jedzenie.

Hrabia to urocze stworzenie ubóstwiające ludzi. Teraz również w nas wierzy. 

Pomóżmy mu stanąć na nogi, i odzyskać choć część dawnego siebie.

Do tej pory prześwietlenia i wstępne badania określające jego stan pochłonęły ponad 600 PLN. Przed nami dużo pracy, niestety nie stać nas na wszystkie wymagane zabiegi i operacje.

Proszę pomóżcie, nawet złotówka ma znaczenie.

Razem możemy więcej!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Kall - awatar

  Magdalena Kall

  28.05.2019
  28.05.2019

  Łapki Hrabiego są powykręcane :(

  Zdjęcie aktualizacji 31 989

231 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Kall - awatar

Magdalena Kall

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Hefalung - awatar
Hefalung
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Michał Spychaj - awatar
Michał Spychaj
20
pawel tranczewski - awatar
pawel tranczewski
20
Andel - awatar
Andel
5
Sebastian - awatar
Sebastian
5
Magdalena Kall - awatar
Magdalena Kall
20
Antoni Kawecki - awatar
Antoni Kawecki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij