Zbiórka Stroje sportowe dla MDP - zdjęcie główne

Stroje sportowe dla MDP

370 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławomir Nowicki - awatar

Sławomir Nowicki

Organizator zbiórki

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Częstkowie działa od 1,5 roku. W chwili obecnej liczy już ok. 25 osób i ciągle rośnie. 

Do tej pory w zawodach sportowo-pożarnicznych startowała tylko drużyna chłopców z nie małymi sukcesami. 

W tym roku  udało się nam utworzyć drużynę dziewcząt. W związku z tym będą po raz pierwszy startować w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych wg. CTIF.

 Aby mogły godnie reprezentować naszą jednostkę potrzebują stroje sportowe 10 kpl. (spodnie dresowe+ bluza i t-shit). 

Do tej pory jako jednostaka OSP Czestkowo udało nam się pozyskać z  funduszy własnych  i funduszy Gminy Szemud 25 kpl. mundurów wyjściowych MDP i 10  kpl. strojów sportowych dla drużyny chłopców. 

W związku z licznymi wydatkami nie jesteśmy w stanie sami zakupić w/w strojów. Jednostka OSP Częstkowo i cała MDP liczy na Waszą pomoc w zbiórce środków. 

Za wpłacane pieniądze bedziemy bardzo wdzięczmi a  drużyna dziewcząt w pięknych strojach zrobią co w ich mocy by jak najlepiej zaprezentować Naszą jednostkę na szczeblu powiatowym a tym samym  dziękując za okazane wsparcie.

Ze strażackim pozdrowieniem druhowie OSP i MDP Częstkowo


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
370 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławomir Nowicki - awatar

Sławomir Nowicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Kamil Dopke - awatar
Kamil Dopke
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij