Zbiórka Stroje sportowe dla MDP - miniaturka zdjęcia

Stroje sportowe dla MDP

Zbiórka Stroje sportowe dla MDP - zdjęcie główne

Stroje sportowe dla MDP

370 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Sławomir Nowicki - awatar

Sławomir Nowicki

Organizator zbiórki

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Częstkowie działa od 1,5 roku. W chwili obecnej liczy już ok. 25 osób i ciągle rośnie. 

Do tej pory w zawodach sportowo-pożarnicznych startowała tylko drużyna chłopców z nie małymi sukcesami. 

W tym roku  udało się nam utworzyć drużynę dziewcząt. W związku z tym będą po raz pierwszy startować w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych wg. CTIF.

 Aby mogły godnie reprezentować naszą jednostkę potrzebują stroje sportowe 10 kpl. (spodnie dresowe+ bluza i t-shit). 

Do tej pory jako jednostaka OSP Czestkowo udało nam się pozyskać z  funduszy własnych  i funduszy Gminy Szemud 25 kpl. mundurów wyjściowych MDP i 10  kpl. strojów sportowych dla drużyny chłopców. 

W związku z licznymi wydatkami nie jesteśmy w stanie sami zakupić w/w strojów. Jednostka OSP Częstkowo i cała MDP liczy na Waszą pomoc w zbiórce środków. 

Za wpłacane pieniądze bedziemy bardzo wdzięczmi a  drużyna dziewcząt w pięknych strojach zrobią co w ich mocy by jak najlepiej zaprezentować Naszą jednostkę na szczeblu powiatowym a tym samym  dziękując za okazane wsparcie.

Ze strażackim pozdrowieniem druhowie OSP i MDP Częstkowo


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
370 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Sławomir Nowicki - awatar

Sławomir Nowicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Kamil Dopke - awatar
Kamil Dopke
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij