Zbiórka KendoMistrzostwaŚwiataKoreaPłd - miniaturka zdjęcia

KendoMistrzostwaŚwiataKoreaPłd Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka KendoMistrzostwaŚwiataKoreaPłd - zdjęcie główne

KendoMistrzostwaŚwiataKoreaPłd

3 290 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Fiłonowicz - awatar

Krzysztof Fiłonowicz

Organizator zbiórki

Naszym celem jest zebranie funduszy potrzebnych na wyjazd Polskiej Reprezentacji Kendo na Mistrzostwa Świata w Korei Południowej w 2018. Środki, zostaną przeznaczone na bilety lotnicze, zakwaterowanie i zakup sprzętu sportowego. Dofinansowanie które otrzymujemy z Ministerstwa niestety nie pozwala nam na pokrycie tych kosztów, dlatego zwracamy się was o pomoc drodzy kibice:)

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy pasjonatami japońskiej szermierki uprawianej na świecie przez około 7 mln. ludzi. Kendo wywodzi się z wieloletniej tradycji samurajów ido dziś jest jednym z najpopularniejszych sportów w Japonii.  Swoją pasję,determinacje i wartości staramy się przekuć na nasze życie zawodowe. W teamie mamy m.in. rekruterkę, inżyniera, ekonomistę, nauczycielkę języka angielskiego,handlowca. To co nas łączy to wspólna pasja do kendo i wartości, które ze sobą niesie. Słowo „kendo” oznacza „drogę miecza”. Wojownicy chcąc doskonalić swój charakter żyli zgodnie z bushido – kodeksem etycznym samurajów. Wartości, którymi chcemy się dzielić uprawiając kendo to m.in. chuugi oznaczające bezwzględne oddanie się sprawie, rei określające kulturę i honorowe zachowanie oraz yu będące odwagą i męstwem.

O nas: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/kendo-sport-dla-spryciarzy,201001.html

 

Dzięki naszej determinacji i wieloletnim treningom mamy nakoncie sukcesy na arenie międzynarodowej, oto niektóre z nich.:

1989r. brązowy medal drużynowy (Mistrzostwa Europy, Amsterdam)

2005r. srebrny medal juniorów (Mistrzostwa Europy, Berno)

2007r. srebrny medal w zawodach drużynowych kobiet (MistrzostwaEuropy, Lizbona)

2016r. srebrny medal drużynowy mężczyzn (Mistrzostwa Europy,Skopje)

2016r. brązowy medal dla Krzysztofa Bosaka (Mistrzostwa Europy,Skopje)

2017r. srebrny medal w zawodach drużynowych kobiet(MistrzostwaEuropy, Budapeszt)

2017r. brązowy medal w zawodach drużynowych mężczyzn(MistrzostwaEuropy,Budapeszt)

DLACZEGO TWOJA POMOC JEST DLA NAS WAŻNA

Twoja pomoc pozwoli naszym zawodnikom na reprezentowanie Polskina międzynarodowej arenie, udział w najważniejszych zawodach kendo orazzdobycie cennego doświadczenia w konfrontacji z innymi czołowymi zawodnikami zcałego świata. . Dofinansowanie z Twojej strony toczęść funduszy, których potrzebujemy. Nasi zawodnicy 90% kosztów pokrywają zwłasnej kieszeni. Tym razem prosimy i liczymy na Twoje wsparcie. Nasze serca toserca wojowników, wierzymy też w życzliwość ludzi i zgodnie z filozofiąkokoromae („serce do przodu”) nigdy się nie poddajemy! Możemy na Ciebie liczyć?

 

SPOTKAJMY SIĘ / POZNAJ NAS NA ŻYWO

Chcesz nami porozmawiać? Poznać kendo? Zobaczyć trening na żywo ? A może wziąć w nim udział? Zobacz gdzie możesz nas spotkać: http://www.kendo.pl/ / http://kendo-warszawa.pl/Zapraszamy

Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne,dlatego postanowiliśmy nagrodzić tych którzy przyczyniają się do rozwoju kendo w Polsce. Chcielibyśmy nagrodzić każdą zbiórkę która nas wspiera w miarę możliwości dlatego postanowiliśmy zaoferować następujące bonusy dla wspierających:

- każda osoba która wpłaci min. 50 zł otrzyma możliwość uczestniczenia w darmowych treningu w Warszawskim Klubie Kendo

-każda osoba która wpłaci min. 100 zł otrzyma koszulkę reprezentacji Polski zaprojektowaną przez zawodniczkę naszej kadry Agnieszkę Skulicz.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Paulina Stolarz - awatar

    Paulina Stolarz

    26.08.2018
    26.08.2018

    Gambate polska team!!

3 290 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Fiłonowicz - awatar

Krzysztof Fiłonowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Stolarz - awatar
Paulina Stolarz
200
Pilchu - awatar
Pilchu
100
Aleksandra Woźniak - awatar
Aleksandra Woźniak
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
warzYwo - awatar
warzYwo
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij