Zbiórka KendoMistrzostwaŚwiataKoreaPłd - miniaturka zdjęcia

KendoMistrzostwaŚwiataKoreaPłd

Zbiórka KendoMistrzostwaŚwiataKoreaPłd - zdjęcie główne

KendoMistrzostwaŚwiataKoreaPłd

3 290 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Krzysztof Fiłonowicz - awatar

Krzysztof Fiłonowicz

Organizator zbiórki

Naszym celem jest zebranie funduszy potrzebnych na wyjazd Polskiej Reprezentacji Kendo na Mistrzostwa Świata w Korei Południowej w 2018. Środki, zostaną przeznaczone na bilety lotnicze, zakwaterowanie i zakup sprzętu sportowego. Dofinansowanie które otrzymujemy z Ministerstwa niestety nie pozwala nam na pokrycie tych kosztów, dlatego zwracamy się was o pomoc drodzy kibice:)

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy pasjonatami japońskiej szermierki uprawianej na świecie przez około 7 mln. ludzi. Kendo wywodzi się z wieloletniej tradycji samurajów ido dziś jest jednym z najpopularniejszych sportów w Japonii.  Swoją pasję,determinacje i wartości staramy się przekuć na nasze życie zawodowe. W teamie mamy m.in. rekruterkę, inżyniera, ekonomistę, nauczycielkę języka angielskiego,handlowca. To co nas łączy to wspólna pasja do kendo i wartości, które ze sobą niesie. Słowo „kendo” oznacza „drogę miecza”. Wojownicy chcąc doskonalić swój charakter żyli zgodnie z bushido – kodeksem etycznym samurajów. Wartości, którymi chcemy się dzielić uprawiając kendo to m.in. chuugi oznaczające bezwzględne oddanie się sprawie, rei określające kulturę i honorowe zachowanie oraz yu będące odwagą i męstwem.

O nas: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/kendo-sport-dla-spryciarzy,201001.html

 

Dzięki naszej determinacji i wieloletnim treningom mamy nakoncie sukcesy na arenie międzynarodowej, oto niektóre z nich.:

1989r. brązowy medal drużynowy (Mistrzostwa Europy, Amsterdam)

2005r. srebrny medal juniorów (Mistrzostwa Europy, Berno)

2007r. srebrny medal w zawodach drużynowych kobiet (MistrzostwaEuropy, Lizbona)

2016r. srebrny medal drużynowy mężczyzn (Mistrzostwa Europy,Skopje)

2016r. brązowy medal dla Krzysztofa Bosaka (Mistrzostwa Europy,Skopje)

2017r. srebrny medal w zawodach drużynowych kobiet(MistrzostwaEuropy, Budapeszt)

2017r. brązowy medal w zawodach drużynowych mężczyzn(MistrzostwaEuropy,Budapeszt)

DLACZEGO TWOJA POMOC JEST DLA NAS WAŻNA

Twoja pomoc pozwoli naszym zawodnikom na reprezentowanie Polskina międzynarodowej arenie, udział w najważniejszych zawodach kendo orazzdobycie cennego doświadczenia w konfrontacji z innymi czołowymi zawodnikami zcałego świata. . Dofinansowanie z Twojej strony toczęść funduszy, których potrzebujemy. Nasi zawodnicy 90% kosztów pokrywają zwłasnej kieszeni. Tym razem prosimy i liczymy na Twoje wsparcie. Nasze serca toserca wojowników, wierzymy też w życzliwość ludzi i zgodnie z filozofiąkokoromae („serce do przodu”) nigdy się nie poddajemy! Możemy na Ciebie liczyć?

 

SPOTKAJMY SIĘ / POZNAJ NAS NA ŻYWO

Chcesz nami porozmawiać? Poznać kendo? Zobaczyć trening na żywo ? A może wziąć w nim udział? Zobacz gdzie możesz nas spotkać: http://www.kendo.pl/ / http://kendo-warszawa.pl/Zapraszamy

Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne,dlatego postanowiliśmy nagrodzić tych którzy przyczyniają się do rozwoju kendo w Polsce. Chcielibyśmy nagrodzić każdą zbiórkę która nas wspiera w miarę możliwości dlatego postanowiliśmy zaoferować następujące bonusy dla wspierających:

- każda osoba która wpłaci min. 50 zł otrzyma możliwość uczestniczenia w darmowych treningu w Warszawskim Klubie Kendo

-każda osoba która wpłaci min. 100 zł otrzyma koszulkę reprezentacji Polski zaprojektowaną przez zawodniczkę naszej kadry Agnieszkę Skulicz.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Paulina Stolarz - awatar

    Paulina Stolarz

    26.08.18
    26.08.18

    Gambate polska team!!

3 290 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Krzysztof Fiłonowicz - awatar

Krzysztof Fiłonowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Stolarz - awatar
Paulina Stolarz
200
Pilchu - awatar
Pilchu
100
Aleksandra Woźniak - awatar
Aleksandra Woźniak
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
warzYwo - awatar
warzYwo
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij