Zbiórka Marzenie warsztat samochodowy - miniaturka zdjęcia

Marzenie warsztat samochodowy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Marzenie warsztat samochodowy - zdjęcie główne

Marzenie warsztat samochodowy

15 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Penczek - awatar

Piotr Penczek

Organizator zbiórki

Kim jestem? 

Młodym człowiekiem, który jak każdy ma marzenia.

Mam na imię Piotr 27 wiosen za mną.

Zawód mechanik samochodowy. 

Na co? 

Tak jak w tytule na warsztat samochodowy. 

Budynek widoczny na zdjęciu miał być warsztatem na 2 stanowiska.

Dlaczego nim nie jest ponieważ środki które posiadałem zostały wykorzystne do budowy dachu i elektryki. 


Środki o których mowa w zbiórce zostaną wykorzystane na:

* Podnosnik warsztatowy koszt około 5000 zl

* Wózek warsztatowy z podstawowymi narzędziami 2500 zl

* Prasa 1000 zl

* Śacigacz do sprężyn 500 zl

* Stół warsztatowy 1000 zl

To kropla w morzu potrzeb..... Lecz na początek powinno wystarczyć 

Osoby które będą miały tak dobre serce i pomogą mi uzbierać kwotę 10000 to każdy kto wpłaci chodź złotówkę będzie miał  pomniejszone koszty wykonania naprawy o kwotę którą wpłaci plus rabat na naprawe 50% (robocizna) przy kolejnej wizycie na warsztacie. Oczywscie na tym nie koniec 

Ponieważ odrazu taki klient otrzyma kartę stałego klienta i po 5 wizytach na warsztacie otrzyma zniżkę 40% na robociznie. 

Każda złotówka będzie rozliczana przez was samych DARCZYŃCY. 

W jaki sposób: Nie ukryje przed wami dowodów zakupu. Wszystkie kwity zostaną dodane w tej zbiórce. 

Jak widać jestem prostym człowiekiem z marzeniami i chce pomagać ludzia którzy nie mogą poradzić sobie z swoimi pojazdami. 

Pozdrawiam i z góry dziękuję. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
15 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Penczek - awatar

Piotr Penczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Czechu - awatar
Czechu
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij