Zbiórka Marzenie warsztat samochodowy - miniaturka zdjęcia

Marzenie warsztat samochodowy

Zbiórka Marzenie warsztat samochodowy - zdjęcie główne

Marzenie warsztat samochodowy

15 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Piotr Penczek - awatar

Piotr Penczek

Organizator zbiórki

Kim jestem? 

Młodym człowiekiem, który jak każdy ma marzenia.

Mam na imię Piotr 27 wiosen za mną.

Zawód mechanik samochodowy. 

Na co? 

Tak jak w tytule na warsztat samochodowy. 

Budynek widoczny na zdjęciu miał być warsztatem na 2 stanowiska.

Dlaczego nim nie jest ponieważ środki które posiadałem zostały wykorzystne do budowy dachu i elektryki. 


Środki o których mowa w zbiórce zostaną wykorzystane na:

* Podnosnik warsztatowy koszt około 5000 zl

* Wózek warsztatowy z podstawowymi narzędziami 2500 zl

* Prasa 1000 zl

* Śacigacz do sprężyn 500 zl

* Stół warsztatowy 1000 zl

To kropla w morzu potrzeb..... Lecz na początek powinno wystarczyć 

Osoby które będą miały tak dobre serce i pomogą mi uzbierać kwotę 10000 to każdy kto wpłaci chodź złotówkę będzie miał  pomniejszone koszty wykonania naprawy o kwotę którą wpłaci plus rabat na naprawe 50% (robocizna) przy kolejnej wizycie na warsztacie. Oczywscie na tym nie koniec 

Ponieważ odrazu taki klient otrzyma kartę stałego klienta i po 5 wizytach na warsztacie otrzyma zniżkę 40% na robociznie. 

Każda złotówka będzie rozliczana przez was samych DARCZYŃCY. 

W jaki sposób: Nie ukryje przed wami dowodów zakupu. Wszystkie kwity zostaną dodane w tej zbiórce. 

Jak widać jestem prostym człowiekiem z marzeniami i chce pomagać ludzia którzy nie mogą poradzić sobie z swoimi pojazdami. 

Pozdrawiam i z góry dziękuję. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
15 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Piotr Penczek - awatar

Piotr Penczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Czechu - awatar
Czechu
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij