Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

| „Bardzo dziękuję za to ze doceniasz moją pracę! Życzę Ci samych pięknych chwil w życiu. Dobrostanów o jakich zawsze marzysz. Niech Ci się spełnia, niech Ci się darzy i Cię obdarza....Wszystkiego pięknie niemożliwego, bo co możliwe to i tak się spełni.Paweł z kanału MEDITEUSZ https://youtube.com/@mediteusz” |
| ------------------------- |
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!