Zbiórka Pomoc Melindzie i jej 2 córkom. - miniaturka zdjęcia

Pomoc Melindzie i jej 2 córkom. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc Melindzie i jej 2 córkom. - zdjęcie główne

Pomoc Melindzie i jej 2 córkom.

2 780 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Gosia Jurzyk - awatar

Gosia Jurzyk

Organizator zbiórki

MAMY TO!!! Dzięki waszej pomocy zabraliśmy dość, by wynająć mieszkanie.  Od 11 marca Mela idzie na swoje,a jej córeczki z nią. DZIĘKUJEMY! Bez Waszego wsparcia byłoby to niemożliwe. 


Melinda i jej dwie cudowne córeczki – Anastazja (6 lat) i Agata (1,5 roku) potrzebują pomocy.

Straciły już bardzo dużo – mieszkanie, dorobek życia i poczucie bezpieczeństwa. A jeśli im nie pomożemy mogą stracić i siebie.

Ale po kolei…

Razem z Melindą poznałyśmy się przez grę on-line Empires&Puzzles. Jesteśmy w jednym sojuszu i razem walczymy z wirtualnymi wrogami. Ale w listopadzie 2018 r. nasz sojusz przeszedł test bojowy. Ktoś podpalił mieszkanie Meli. Straciła dorobek życia. Dzięki uprzejmości dyrektora placówki mogła zamieszkać z córkami w ośrodku interwencyjnym. Mieszka tam od tego czasu. Wspólnie z innymi członkami sojuszu przeprowadziliśmy zbiórkę rzeczy (ubrań, kosmetyków, naczyń, pościeli, codziennych przyborów, itp.), żeby Mela i jej córki miały chociaż podstawowe potrzeby zaspokojone.

Niedawno jednak Mela dostała ultimatum od pomocy społecznej – jeśli do końca miesiąca nie poprawi swojej sytuacji tj. nie wynajmie mieszkania, to jej córeczki trafią do rodziny zastępczej.

Melinda jest samotną mamą a jej dochody miesięczne mieszczą się w granicach 1400 zł. Żeby wynająć mieszkanie musi wpłacić z góry kaucję oraz miesięczny czynsz. Nie jest w stanie sama zebrać tych pieniędzy. Jakby tego było mało, jej pies – staruszek potrzebuje pilnej interwencji chirurgicznej (usunięcie zębów trzonowych), na którą też jej nie stać.

Proszę – pomóżmy wspólnie Meli i jej córeczkom odbudować swoje życie. Mamy czas do końca lutego!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 780 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Gosia Jurzyk - awatar

Gosia Jurzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Monika Domańska - awatar
Monika Domańska
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij