Zbiórka Pomoc Melindzie i jej 2 córkom. - miniaturka zdjęcia

Pomoc Melindzie i jej 2 córkom. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc Melindzie i jej 2 córkom. - zdjęcie główne

Pomoc Melindzie i jej 2 córkom.

2 780 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Jurzyk - awatar

Gosia Jurzyk

Organizator zbiórki

MAMY TO!!! Dzięki waszej pomocy zabraliśmy dość, by wynająć mieszkanie.  Od 11 marca Mela idzie na swoje,a jej córeczki z nią. DZIĘKUJEMY! Bez Waszego wsparcia byłoby to niemożliwe. 


Melinda i jej dwie cudowne córeczki – Anastazja (6 lat) i Agata (1,5 roku) potrzebują pomocy.

Straciły już bardzo dużo – mieszkanie, dorobek życia i poczucie bezpieczeństwa. A jeśli im nie pomożemy mogą stracić i siebie.

Ale po kolei…

Razem z Melindą poznałyśmy się przez grę on-line Empires&Puzzles. Jesteśmy w jednym sojuszu i razem walczymy z wirtualnymi wrogami. Ale w listopadzie 2018 r. nasz sojusz przeszedł test bojowy. Ktoś podpalił mieszkanie Meli. Straciła dorobek życia. Dzięki uprzejmości dyrektora placówki mogła zamieszkać z córkami w ośrodku interwencyjnym. Mieszka tam od tego czasu. Wspólnie z innymi członkami sojuszu przeprowadziliśmy zbiórkę rzeczy (ubrań, kosmetyków, naczyń, pościeli, codziennych przyborów, itp.), żeby Mela i jej córki miały chociaż podstawowe potrzeby zaspokojone.

Niedawno jednak Mela dostała ultimatum od pomocy społecznej – jeśli do końca miesiąca nie poprawi swojej sytuacji tj. nie wynajmie mieszkania, to jej córeczki trafią do rodziny zastępczej.

Melinda jest samotną mamą a jej dochody miesięczne mieszczą się w granicach 1400 zł. Żeby wynająć mieszkanie musi wpłacić z góry kaucję oraz miesięczny czynsz. Nie jest w stanie sama zebrać tych pieniędzy. Jakby tego było mało, jej pies – staruszek potrzebuje pilnej interwencji chirurgicznej (usunięcie zębów trzonowych), na którą też jej nie stać.

Proszę – pomóżmy wspólnie Meli i jej córeczkom odbudować swoje życie. Mamy czas do końca lutego!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 780 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Jurzyk - awatar

Gosia Jurzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Monika Domańska - awatar
Monika Domańska
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij