Zbiórka Ratujemy messerschmitta BMW E36 - miniaturka zdjęcia

Ratujemy messerschmitta BMW E36 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujemy messerschmitta BMW E36 - zdjęcie główne

Ratujemy messerschmitta BMW E36

3 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrian Cieślak - awatar

Adrian Cieślak

Organizator zbiórki

BMW e36 z silnikiem 1.8 IS 140koni 1992 rocznik Wersja M-POWER prosi o ratunek chcę odrestaurować go w całości oczywiście zostawiając ten wzór stylizowany na messerschmitta autko potrzebuje dość dużego wkładu finansowego ileś juz w niego włożyłem ale to dalej mało 

Jak dotąd zrobiłem przód w aucie oraz dość dużo elektroniki zostało do wymiany pompa wody, rozrząd, maglownica, hamulce, do naprawy wszystkie drzwi wraz z szybami otwiera się tylko szyba kierowcy dokupienie tapicerki chciał bym zebrać tyle ile się da na swoje marzenie z dzieciństwa aktualnie auto tylko stoji lecz liczę że uda się do następnego roku je odnowić dzięki 😊

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrian Cieślak - awatar

Adrian Cieślak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij