Anonimowy Darczyńca
5 ZŁ

Bardzo prosze o pomoc dobrych ludzi
Nigdy wczesniej nie prosiłam o jakie kolwiek poeniadze nikogo. Zawsze sobie radziłam. Jednak moja sytuacja zyciowa mnoe to tego zmusza. Miesiac trmu straciłam prace mam 4 dzieci. Kredyt. Niestety nie.stac mnie na zywnosc podstawowe rzeczy. Bardzo prosze dobrych ludzi o jaka kolwiek wpłate abysmy mogli stanac na nogi
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!