Zbiórka Dla syna niepełnosprawnego - zdjęcie główne

Dla syna niepełnosprawnego

781 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Asia Haładyn - awatar

Asia Haładyn

Organizator zbiórki

Cześć.

Jestem Przemek i mam 12 lat. Jestem bardzo pogodnym chłopcem. Od urodzenia cierpię na dziecięce porażenie mózgowe spastyczne czterokończynowe oraz agenezje ciałka modzelowatego. Nie chodzę, nie siedzę samodzielnie. Poprzez bardzo intensywną rehabilitację dążę do samodzielności. Jestem po operacjach na staw biodrowy i podcięcie przykurczy pod kolanowych. Lekarze niedawno wyjęli mi z biodra metalową płytkę i śruby i stałem się bardziej ruchliwy i skory do ćwiczeń. Choć nie mówię, to potrafię porozumieć się z otaczającymi mnie osobami. Do lepszej i łatwiejszej komunikacji przydał by mi się Komunikator. Rodzice zawożą mnie w foteliku samochodowym z którego prawie wyrosłem na rehabilitację, do psychologa, logopedy, na zajęcia SI, na hipoterapię, basen oraz do różnych lekarzy naszym starym samochodem, który nie raz odmawia posłuszeństwa. Jestem wrażliwy na niektóre otaczające mnie dźwięki: głośne i wysokie tony. Rosnę i rosnę a rodzice mają coraz mniej sił, fajnie by było aby można było łazienkę dostosować do moich potrzeb i zlikwidować bariery architektoniczne. Budżet moich rodziców nie pozwala na kupno nowego fotelika, samochodu czy na remont łazienki oraz na zrealizowanie moich dodatkowych potrzeb. Bardzo liczę na Waszą pomoc!

Będę bardzo wdzięczy za każdą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
781 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Asia Haładyn - awatar

Asia Haładyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
200
Marcin Łuczak - awatar
Marcin Łuczak
50
łysy - awatar
łysy
20
Ewa Piotrowska - awatar
Ewa Piotrowska
20
Ewa Suskiewicz - awatar
Ewa Suskiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcin - awatar
Marcin
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij