Zbiórka Wengroove HIP-HOP Festiwal 2018 - miniaturka zdjęcia

Wengroove HIP-HOP Festiwal 2018

Wengroove HIP-HOP Festiwal 2018

341 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz Majewski - awatar

Mateusz Majewski

Organizator zbiórki

Cześć! Jak już pewnie wiecie, od kilku tygodni ciężko pracujemy nad kolejną, trzecią już edycją Wengroove HIP-HOP Festiwalu. Po dużej walce udało nam znaleźć się partnerów, którzy pokryją część wydatków związanych z organizacją imprezy.


W tym roku na WHHF wystąpią: Te-Tris, Małach&Rufuz, Szpaku, ZIPERA, Kali oraz Żabson!
Ambasadorem wydarzenia został Yurkosky.

Aby zamknąć budżet festiwalu, wciąż brakuje nam środków, dlatego wzorem ubiegłego roku zwracamy się z prośbą o Wasze wsparcie. Liczymy, że zechcecie wesprzeć naszą inicjatywę nawet symboliczną złotówką, bo każda moneta przybliża nas do szczęśliwego finału, na który już teraz zapraszamy!

Zachęcamy do wpłacania środków! 


W dwóch ubiegłych edycjach na naszej scenie pojawiły się duże nazwiska rapowej sceny. Gościliśmy już takich raperów jak: Kali, Pokahontaz (Rahim i Fokus), KęKę, Mioush, Małpa, Tau, Te-Tris, Włodi, GrubyMielzki i Vixen, dwukrotnie imprezę prowadził Duże Pe.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mateusz Majewski - awatar

  Mateusz Majewski

  17.04.18
  17.04.18

  Hej, mamy dobre wieści! W tym roku na WHHF wystąpi aż sześciu headlinderów - dotychczas było ich maksymalnie pięciu. Pierwszych dwóch już ujawniliśmy, będą to Szpaku, który w 2018 rok wszedł bardzo dobrym albumem "BORuto", oraz Kali, który lada moment wyda kolejny krążek - "V8T". Pamiętajcie, że to dopiero początek. Szykujemy dla Was jeszcze cztery nazwiska. Pomóżcie nam zabezpieczyć środki, które pozwolą nam przygotować to wielkie przedsięwzięcie i zabezpieczyć odpowiednią sumę. Do zobaczenia 28 lipca!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.06.18
  22.06.18

  Tak trzymajcie! Trzymam kciuki! Wspieram Waa mocno! Może na tej edycji uda mi się być w Węgrowie! Wielka piona!

341 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz Majewski - awatar

Mateusz Majewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Frączek - awatar
Daniel Frączek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur - awatar
Artur
20
Sebastian Ostrowski - awatar
Sebastian Ostrowski
1
Krystian Piekarski - awatar
Krystian Piekarski
50
Karol Adaś Wielądek - awatar
Karol Adaś Wielądek
50
Kubuch - awatar
Kubuch
49
Kuba Skwierczyński - awatar
Kuba Skwierczyński
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij