Zbiórka Wengroove HIP-HOP Festiwal 2018 - miniaturka zdjęcia

Wengroove HIP-HOP Festiwal 2018 Jak założyć taką zbiórkę?

Wengroove HIP-HOP Festiwal 2018

341 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Majewski - awatar

Mateusz Majewski

Organizator zbiórki

Cześć! Jak już pewnie wiecie, od kilku tygodni ciężko pracujemy nad kolejną, trzecią już edycją Wengroove HIP-HOP Festiwalu. Po dużej walce udało nam znaleźć się partnerów, którzy pokryją część wydatków związanych z organizacją imprezy.


W tym roku na WHHF wystąpią: Te-Tris, Małach&Rufuz, Szpaku, ZIPERA, Kali oraz Żabson!
Ambasadorem wydarzenia został Yurkosky.

Aby zamknąć budżet festiwalu, wciąż brakuje nam środków, dlatego wzorem ubiegłego roku zwracamy się z prośbą o Wasze wsparcie. Liczymy, że zechcecie wesprzeć naszą inicjatywę nawet symboliczną złotówką, bo każda moneta przybliża nas do szczęśliwego finału, na który już teraz zapraszamy!

Zachęcamy do wpłacania środków! 


W dwóch ubiegłych edycjach na naszej scenie pojawiły się duże nazwiska rapowej sceny. Gościliśmy już takich raperów jak: Kali, Pokahontaz (Rahim i Fokus), KęKę, Mioush, Małpa, Tau, Te-Tris, Włodi, GrubyMielzki i Vixen, dwukrotnie imprezę prowadził Duże Pe.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mateusz Majewski - awatar

  Mateusz Majewski

  17.04.2018
  17.04.2018

  Hej, mamy dobre wieści! W tym roku na WHHF wystąpi aż sześciu headlinderów - dotychczas było ich maksymalnie pięciu. Pierwszych dwóch już ujawniliśmy, będą to Szpaku, który w 2018 rok wszedł bardzo dobrym albumem "BORuto", oraz Kali, który lada moment wyda kolejny krążek - "V8T".

  Pamiętajcie, że to dopiero początek. Szykujemy dla Was jeszcze cztery nazwiska. Pomóżcie nam zabezpieczyć środki, które pozwolą nam przygotować to wielkie przedsięwzięcie i zabezpieczyć odpowiednią sumę.

  Do zobaczenia 28 lipca!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.06.2018
  22.06.2018

  Tak trzymajcie! Trzymam kciuki! Wspieram Waa mocno! Może na tej edycji uda mi się być w Węgrowie! Wielka piona!

341 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Majewski - awatar

Mateusz Majewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Frączek - awatar
Daniel Frączek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur - awatar
Artur
20
Sebastian Ostrowski - awatar
Sebastian Ostrowski
1
Krystian Piekarski - awatar
Krystian Piekarski
50
Karol Adaś Wielądek - awatar
Karol Adaś Wielądek
50
Kubuch - awatar
Kubuch
49
Kuba Skwierczyński - awatar
Kuba Skwierczyński
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij