Zbiórka Walczymy o zdrowie Zosi - miniaturka zdjęcia

Walczymy o zdrowie Zosi

Zbiórka Walczymy o zdrowie Zosi - zdjęcie główne

Walczymy o zdrowie Zosi

1 490 zł z 55 200 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Mat - awatar

Wojciech Mat

Organizator zbiórki

Zosia jest zwykłą nastolatką, jednak od pierwszego roku życia choruje na RZS tzn. reumatoidalne zapalenie stawów. Choroba ta przyczyniła się między innymi do jaskry wtórnej w lewym oku i słabego wzroku. Mówiąc prościej, praktycznie widzi z dużymi ograniczeniami (tylko w pełnym oświetleniu i zawężonym polu) na jedno oko. Choroba ma również konsekwencje w braku oczekiwanego prawidłowego rozwoju fizycznego (niskorosłość, niedobór masy ciała). W wieku 10 lat endokrynolog ocenił wiek kostny na 6 lat. Stężenie hormonu wzrostu było poniżej normy. Obecnie Zosia ma 143 cm wzrostu i 35 kg wagi. Sterydy zażywa od 1 roku życia, co powoduje dużą męczliwość organizmu. W szkole podstawowej i gimnazjum miała indywidualny tok nauczania. Chęć dorównania innym dzieciom skutkowało świadectwami z czerwonym paskiem na zakończenie każdej klasy. Obecnie, w liceum nie jest to możliwe, a trud uczestniczenia w lekcjach z klasą powoduje ogromny wysiłek. Zosia stara się o zakwalifikowanie do kolejnego leczenia przez NFZ jednak to może potrwać , a każda przerwa w leczeniu powoduje szybki nawrót choroby (opuchnięcie stawów, sztywność poranna, problemy z chodzeniem, pogorszenie się wzroku). W chwili obecnej roczne koszty leczenia wynoszą około 55.200,00 zł, aby choroba nie postępowała dalej. Niestety rodziny nie stać na takie wydatki. 

Pomóżmy Zosi spełnić marzenia , liczy się każda pomoc. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie !!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Wojciech Mat - awatar

    Wojciech Mat

    14.04.19
    14.04.19

    Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom za przekazane wpłaty. Dziękuję również wszystkim , którzy udostępnili stronę wśród swoich znajomych. Dzięki Wam , w krótkim czasie zebraliśmy ponad 1% potrzebnej kwoty na leczenie Zosi. Pozdrawiam serdecznie

1 490 zł z 55 200 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Mat - awatar

Wojciech Mat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Gosia Zalewska - awatar
Gosia Zalewska
20
Zdzisława i Henryk Szymczak - awatar
Zdzisława i Henryk Szymczak
100
Malgorzata Kabsch - awatar
Malgorzata Kabsch
50
Małgorzata Marcinkowska - awatar
Małgorzata Marcinkowska
20
Anna Szymczak - awatar
Anna Szymczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
30
Zbyszek Lembas - awatar
Zbyszek Lembas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij