Zbiórka Walczymy o zdrowie Zosi - zdjęcie główne

Walczymy o zdrowie Zosi

1 490 zł  z 55 200 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Mat - awatar

Wojciech Mat

Organizator zbiórki

Zosia jest zwykłą nastolatką, jednak od pierwszego roku życia choruje na RZS tzn. reumatoidalne zapalenie stawów. Choroba ta przyczyniła się między innymi do jaskry wtórnej w lewym oku i słabego wzroku. Mówiąc prościej, praktycznie widzi z dużymi ograniczeniami (tylko w pełnym oświetleniu i zawężonym polu) na jedno oko. Choroba ma również konsekwencje w braku oczekiwanego prawidłowego rozwoju fizycznego (niskorosłość, niedobór masy ciała). W wieku 10 lat endokrynolog ocenił wiek kostny na 6 lat. Stężenie hormonu wzrostu było poniżej normy. Obecnie Zosia ma 143 cm wzrostu i 35 kg wagi. Sterydy zażywa od 1 roku życia, co powoduje dużą męczliwość organizmu. W szkole podstawowej i gimnazjum miała indywidualny tok nauczania. Chęć dorównania innym dzieciom skutkowało świadectwami z czerwonym paskiem na zakończenie każdej klasy. Obecnie, w liceum nie jest to możliwe, a trud uczestniczenia w lekcjach z klasą powoduje ogromny wysiłek. Zosia stara się o zakwalifikowanie do kolejnego leczenia przez NFZ jednak to może potrwać , a każda przerwa w leczeniu powoduje szybki nawrót choroby (opuchnięcie stawów, sztywność poranna, problemy z chodzeniem, pogorszenie się wzroku). W chwili obecnej roczne koszty leczenia wynoszą około 55.200,00 zł, aby choroba nie postępowała dalej. Niestety rodziny nie stać na takie wydatki. 

Pomóżmy Zosi spełnić marzenia , liczy się każda pomoc. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie !!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Wojciech Mat - awatar

    Wojciech Mat

    14.04.2019
    14.04.2019

    Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom za przekazane wpłaty. Dziękuję również wszystkim , którzy udostępnili stronę wśród swoich znajomych. Dzięki Wam , w krótkim czasie zebraliśmy ponad 1% potrzebnej kwoty na leczenie Zosi. Pozdrawiam serdecznie

1 490 zł  z 55 200 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Mat - awatar

Wojciech Mat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Gosia Zalewska - awatar
Gosia Zalewska
20
Zdzisława i Henryk Szymczak - awatar
Zdzisława i Henryk Szymczak
100
Malgorzata Kabsch - awatar
Malgorzata Kabsch
50
Małgorzata Marcinkowska - awatar
Małgorzata Marcinkowska
20
Anna Szymczak - awatar
Anna Szymczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
30
Zbyszek Lembas - awatar
Zbyszek Lembas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij