Zbiórka Walczymy o zdrowie Zosi - zdjęcie główne

Walczymy o zdrowie Zosi

1 491 zł  z 55 200 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Mat - awatar

Wojciech Mat

Organizator zbiórki

Zosia jest zwykłą nastolatką, jednak od pierwszego roku życia choruje na RZS tzn. reumatoidalne zapalenie stawów. Choroba ta przyczyniła się między innymi do jaskry wtórnej w lewym oku i słabego wzroku. Mówiąc prościej, praktycznie widzi z dużymi ograniczeniami (tylko w pełnym oświetleniu i zawężonym polu) na jedno oko. Choroba ma również konsekwencje w braku oczekiwanego prawidłowego rozwoju fizycznego (niskorosłość, niedobór masy ciała). W wieku 10 lat endokrynolog ocenił wiek kostny na 6 lat. Stężenie hormonu wzrostu było poniżej normy. Obecnie Zosia ma 143 cm wzrostu i 35 kg wagi. Sterydy zażywa od 1 roku życia, co powoduje dużą męczliwość organizmu. W szkole podstawowej i gimnazjum miała indywidualny tok nauczania. Chęć dorównania innym dzieciom skutkowało świadectwami z czerwonym paskiem na zakończenie każdej klasy. Obecnie, w liceum nie jest to możliwe, a trud uczestniczenia w lekcjach z klasą powoduje ogromny wysiłek. Zosia stara się o zakwalifikowanie do kolejnego leczenia przez NFZ jednak to może potrwać , a każda przerwa w leczeniu powoduje szybki nawrót choroby (opuchnięcie stawów, sztywność poranna, problemy z chodzeniem, pogorszenie się wzroku). W chwili obecnej roczne koszty leczenia wynoszą około 55.200,00 zł, aby choroba nie postępowała dalej. Niestety rodziny nie stać na takie wydatki. 

Pomóżmy Zosi spełnić marzenia , liczy się każda pomoc. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie !!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Wojciech Mat - awatar

    Wojciech Mat

    14.04.2019
    14.04.2019

    Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom za przekazane wpłaty. Dziękuję również wszystkim , którzy udostępnili stronę wśród swoich znajomych. Dzięki Wam , w krótkim czasie zebraliśmy ponad 1% potrzebnej kwoty na leczenie Zosi. Pozdrawiam serdecznie

1 491 zł  z 55 200 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Mat - awatar

Wojciech Mat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Gosia Zalewska - awatar
Gosia Zalewska
20
Zdzisława i Henryk Szymczak - awatar
Zdzisława i Henryk Szymczak
100
Malgorzata Kabsch - awatar
Malgorzata Kabsch
50
Małgorzata Marcinkowska - awatar
Małgorzata Marcinkowska
20
Anna Szymczak - awatar
Anna Szymczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
30
Zbyszek Lembas - awatar
Zbyszek Lembas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij