Motocykl terenowy w pomarańczowo-czarnym kolorze.

Zbieram na kayo tt140

0 zł  z 6 499 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Chałupa - awatar

Kamil Chałupa

Organizator zbiórki

Cześć!

Mam na imię [Kamil] i zbieram na coś, co od dawna nie daje mi spokoju – motocykl Enduro Kayo tt140 140.

Dlaczego akurat on? Bo to nie tylko maszyna. To adrenalina, wolność, błoto po pas i szeroki uśmiech od ucha do ucha po każdej przejażdżce!


Od dziecka kręciły mnie silniki, zapach paliwa i ten dźwięk, który rozbrzmiewa w głowie jeszcze długo po zgaszeniu maszyny. Przeglądałem filmy, uczyłem się mechaniki, śledziłem rajdy i testowałem wszystko, co tylko się dało – ale nigdy nie miałem swojej własnej maszyny.

0 zł  z 6 499 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Chałupa - awatar

Kamil Chałupa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail