Zbiórka micha dla medyka Łańcut - miniaturka zdjęcia

micha dla medyka Łańcut

Zbiórka micha dla medyka Łańcut - zdjęcie główne

micha dla medyka Łańcut

56 936 zł z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 337 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz Walkowicz - awatar

Mateusz Walkowicz

Organizator zbiórki

Zbiórka mająca na celu zapewnienie wyżywienia dla medyków pracujących w Szpitalu w Łańcucie , który stał się dedykowanym szpitalem do walki z koronawirusem na terenie województwa podkarpackiego. 

Pracują w dwa razy dłużej, ryzyko podejmują 5 razy większe, robią to wszystko dla chorych ale także dla społeczeństwa  !

ZADBAJMY O TO ABY KAŻDY DZIEŃ W PRACY BYŁ DLA NICH MOBILIZUJĄCY, ABY NIE MARTWILI SIĘ O TO , CZY W TRAKCIE WIELOGODZINNEJ PRACY,  POCIĄGAJĄCEJ ZA SOBĄ DUŻE RYZYKO , MAJĄ COŚ CIEPŁEGO DO ZJEDZIENIA ! TO ONI TERAZ WALCZĄ DLA NAS ! 

Wyżywienie personelu szpitala czyli ok 100 pracowników to koszt 1000zł licząc posiłek za 10zł . Nie są to ogromne kwoty, ale każdy gest z naszej strony pozwoli im dodać kolejne 100% w walce o zwalczenie wirusa, wyleczenie chorych i opiekę nad nimi.

Zebrane środki organizator zbiórki zamierza wypłacić na swoje prywatne konto bankowe celem pokrycia tych kosztów kateringu, zakupów dla personelu medycznego .

BĄDŹMY RAZEM SILNIEJSI


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • SKS ORŁY PSTRĄGÓWKA - awatar

  SKS ORŁY PSTRĄGÓWKA

  29.03.20
  29.03.20

  Drużyna Orłów Pstrągówka przyjęła wyzwanie od GKS Aramix Niebylec. Po przeprowadzonej "zrzutce" udało się zebrać 1050 zł (wpłata na 700 zł gdyż jeden z zawodników oraz trener wpłacili pieniądze bezpośrednio na zbiórkę). POMAGAMY !!!

 • LKS DĄB KOSINA - awatar

  LKS DĄB KOSINA

  26.03.20
  26.03.20

  Co prawda nasza grupa z LKS-u "Dębu" Kosina nie została oficjalnie nominowana do wsparcia akcji "Micha dla Medyka" jednak w związku z obecną sytuacją na świecie, w Polsce i wręcz w pobliskim nam Łańcucie, musimy docenić pracę osób, które ratując ludziom życie, sami narażają się na niebezpieczeństwo ze strony koronawirusa. Dlatego, wpłaciwszy uprzednio datki na ten szczytny cel, nominujemy i gorąco zachęcamy do tego inne drużyny z pobliskich okolic: LKS "Szarotka" Rogóżno, "Grom" SZIK Handzlówka i "Fiszman Orzeł" Wysoka.

 • GKS ARAMIX NIEBYLEC - awatar

  GKS ARAMIX NIEBYLEC

  25.03.20
  25.03.20

  Gramy w jednej drużynie! Pozdrowienia!

 • CWKS RESOVIA RZESZÓW - awatar

  CWKS RESOVIA RZESZÓW

  25.03.20
  25.03.20

  Pozdrawiamy i gorąco dopingujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.20
  23.03.20

  dla Celki

56 936 zł z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 337 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz Walkowicz - awatar

Mateusz Walkowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 337

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
GRÓD BĘDZIEMYŚL - awatar
GRÓD BĘDZIEMYŚL
400
Licytacje na pomoc COViD19 - awatar
Licytacje na pomoc COViD19
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Policjanci i Pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie - awatar
Policjanci i Pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie
1 000
Wojciech - awatar
Wojciech
20
EXTRANS Sędziszów - awatar
EXTRANS Sędziszów
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
KS Błękit Żołynia - awatar
KS Błękit Żołynia
500
KS Brzeg Białobrzegi - awatar
KS Brzeg Białobrzegi
485

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij