Zbiórka micha dla medyka Łańcut - zdjęcie główne

micha dla medyka Łańcut

57 066 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 339 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Walkowicz - awatar

Mateusz Walkowicz

Organizator zbiórki

Zbiórka mająca na celu zapewnienie wyżywienia dla medyków pracujących w Szpitalu w Łańcucie , który stał się dedykowanym szpitalem do walki z koronawirusem na terenie województwa podkarpackiego. 

Pracują w dwa razy dłużej, ryzyko podejmują 5 razy większe, robią to wszystko dla chorych ale także dla społeczeństwa  !

ZADBAJMY O TO ABY KAŻDY DZIEŃ W PRACY BYŁ DLA NICH MOBILIZUJĄCY, ABY NIE MARTWILI SIĘ O TO , CZY W TRAKCIE WIELOGODZINNEJ PRACY,  POCIĄGAJĄCEJ ZA SOBĄ DUŻE RYZYKO , MAJĄ COŚ CIEPŁEGO DO ZJEDZIENIA ! TO ONI TERAZ WALCZĄ DLA NAS ! 

Wyżywienie personelu szpitala czyli ok 100 pracowników to koszt 1000zł licząc posiłek za 10zł . Nie są to ogromne kwoty, ale każdy gest z naszej strony pozwoli im dodać kolejne 100% w walce o zwalczenie wirusa, wyleczenie chorych i opiekę nad nimi.

Zebrane środki organizator zbiórki zamierza wypłacić na swoje prywatne konto bankowe celem pokrycia tych kosztów kateringu, zakupów dla personelu medycznego .

BĄDŹMY RAZEM SILNIEJSI


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • SKS ORŁY PSTRĄGÓWKA - awatar

  SKS ORŁY PSTRĄGÓWKA

  29.03.2020
  29.03.2020

  Drużyna Orłów Pstrągówka przyjęła wyzwanie od GKS Aramix Niebylec. Po przeprowadzonej "zrzutce" udało się zebrać 1050 zł (wpłata na 700 zł gdyż jeden z zawodników oraz trener wpłacili pieniądze bezpośrednio na zbiórkę). POMAGAMY !!!

 • LKS DĄB KOSINA - awatar

  LKS DĄB KOSINA

  26.03.2020
  26.03.2020

  Co prawda nasza grupa z LKS-u "Dębu" Kosina nie została oficjalnie nominowana do wsparcia akcji "Micha dla Medyka" jednak w związku z obecną sytuacją na świecie, w Polsce i wręcz w pobliskim nam Łańcucie, musimy docenić pracę osób, które ratując ludziom życie, sami narażają się na niebezpieczeństwo ze strony koronawirusa. Dlatego, wpłaciwszy uprzednio datki na ten szczytny cel, nominujemy i gorąco zachęcamy do tego inne drużyny z pobliskich okolic: LKS "Szarotka" Rogóżno, "Grom" SZIK Handzlówka i "Fiszman Orzeł" Wysoka.

 • GKS ARAMIX NIEBYLEC - awatar

  GKS ARAMIX NIEBYLEC

  25.03.2020
  25.03.2020

  Gramy w jednej drużynie! Pozdrowienia!

 • CWKS RESOVIA RZESZÓW - awatar

  CWKS RESOVIA RZESZÓW

  25.03.2020
  25.03.2020

  Pozdrawiamy i gorąco dopingujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.2020
  23.03.2020

  dla Celki

57 066 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 339 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Walkowicz - awatar

Mateusz Walkowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 339

Michał - awatar
Michał
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
GRÓD BĘDZIEMYŚL - awatar
GRÓD BĘDZIEMYŚL
400
Licytacje na pomoc COViD19 - awatar
Licytacje na pomoc COViD19
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Policjanci i Pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie - awatar
Policjanci i Pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie
1 000
Wojciech - awatar
Wojciech
20
EXTRANS Sędziszów - awatar
EXTRANS Sędziszów
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij