Zbiórka Powrót Michała do sprawności! - miniaturka zdjęcia

Powrót Michała do sprawności! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Powrót Michała do sprawności! - zdjęcie główne

Powrót Michała do sprawności!

15 978 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Michał Katrycz - awatar

Magdalena Michał Katrycz

Organizator zbiórki


Kochani! Jest ogromna prośba do wszystkich ludzi o dobrym sercu. 

W czerwcu 2016r. u mojego brata, 30 -letniego Michała zdiagnozowano Chrzęstniakomięsaka G2. Jest to złośliwy nowotwór tkanki chrzęstnej. Leczy się go tylko i wyłącznie operacyjnie. Chemioterapia i radioterapia są tu bezradne. 

We wrześniu Michał został poddany operacji resekcji guza wraz z całą kością ramienną lewą i endoprotezoplastyce poresekcyjnej totalnej kości ramiennej lewej. Po licznych komplikacjach pooperacyjnych do dziś ręka jest niesprawna. 

24 stycznia 2017 r. ponownie został poddany operacji, tym razem resekcji guza wraz z całą kością udową,  stawem kolanowym i częściowo ze stawem biodrowym, a także endoprotezoplastyce poresekcyjnej totalnej kości udowej, stawu kolanowego i częściowo stawu biodrowego. 

W najbliższym czasie czeka go również operacja usunięcia guza z łopatki lewej. 

Michał jest podopiecznym Hospicjum domowego, które pomaga Mu walczyć z bólem, który odbiera mu radość życia. 

Michał jest mężem i tatą dwójki małych dzieci - czteroletniej Mai i siedmiomiesięcznej Amelki. Jego żona Madzia cały swój czas i serce dzieli pomiędzy dzieci i opieką nad Michałem. 

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe, które pomoże Michałowi wrócić do sprawności. Potrzebna Mu jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja, która przerasta nasze możliwości finansowe. Codzienne dojazdy do oddalonego o 80 km szpitala, leki, środki opatrunkowe pochłaniają prawie cały budżet domowy. 

Michał może liczyć na swoją rodzinę, która okazała się wielkim wsparciem w tym trudnym czasie. I dlatego właśnie zwracamy się jako najblizsza rodzina o pomoc do ludzi, którzy chcą wesprzeć Michała w jego walce o zdrowie! 

Dziękujemy,  

Natalia i cała rodzina! 

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Michał Katrycz - awatar

  Magdalena Michał Katrycz

  25.01.2018
  25.01.2018

  Tomografia kręgosłupa nie wykazała żadnych niepokojących zmian! Jest to dla nas bardzo dobra wiadomość ;) jedyną alternatywą na uciążliwy ból jest zastrzyk przeciwzapalny w kręgosłup, trzeba go powtarzać co 3 tyg a koszt takiego zastrzyku to 250zł. Michał miał robioną tomografię klatki piersiowej pod kontem przerzutów i tutaj także płuca czyste ;) co prawda są 2 zmiany do obserwacji w kości strzałkowej prawej i piszczelowej lewej, w ocenie lekarza wyglądają łagodnie więc mamy nadzieję, że rak odpuścił. Od września 2017 roku Michał jeździ na rehabilitację 2 razy w tygodniu która pomoga mu wrócić do sprawnosci, koszt jednej godziny to 100 zł. Pod okiem wyspecjalizowanego rehabilitanta pracuje nad zgięciem nogi aby było jak największe. Efekt ćwiczeń jest już widoczny, Michał daje z siebie 100%. Niestety z ręką nie da się nic zrobić ale i tak dziękujemy Bogu za poprawę.
  W dalszym ciągu prosimy ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe aby mógł wrócić do zadowalającej sprawności <3

  Zdjęcie aktualizacji 11 304

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.01.2020
  03.01.2020

  Zdrówka zycze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.2018
  27.01.2018

  Wszystkiego Dobrego

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.2017
  19.04.2017

  Warto pomagać...

 • katowiczanin - awatar

  katowiczanin

  19.04.2017
  19.04.2017

  Trzymaj się...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.2017
  23.03.2017

  Zdrowia i siły!!!

15 978 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Michał Katrycz - awatar

Magdalena Michał Katrycz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 190

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata Ławniczak - awatar
Małgorzata Ławniczak
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Aldona Wipplinger - awatar
Aldona Wipplinger
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta K. - awatar
Marta K.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij