Zbiórka Roczna rehabilitacja dla Michała - miniaturka zdjęcia

Roczna rehabilitacja dla Michała Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Roczna rehabilitacja dla Michała - zdjęcie główne

Roczna rehabilitacja dla Michała

552 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Wysocka - awatar

Renata Wysocka

Organizator zbiórki

Michał za parę dni będzie miał 9 lat 

18 styczeń godzina 5.30 wezwana karetka do rodzącej zakopuje się w zaspie…. Minuty mijają….w domu rozpoczyna się akcja porodowa…. Godzina 6.15 na świat przychodzi śliczny chłopczyk…. Nie oddycha…

….pępowina zawinięta wokół szyi…

… panika … co robić…masowanie nie pomaga… nie ma reakcji…szybko odcinam pępowinę i  kładę dziecko na ręczniku na podłodze i zaczynam resuscytację…

po chwili PŁACZ… już jesteś ze Mną, już Cię nikomu nie oddam…

Michaś w wieku trzech lat otrzymał diagnozę Autyzm, opóźnienie psychoruchowe, zaburzenia Integracji Sensorycznej, zaburzona motoryka duża i mała.

Choroba odebrała naszemu dziecku możliwość przeżywania beztroskiego dzieciństwa. Naszą codziennością stała się ciągła terapia, rehabilitacja oraz turnusy rehabilitacyjne. Walka Michałka ze swoją niepełnosprawnością często okupiona jest łzami, zniechęceniem ,  potem i ogromnym zmęczeniem ale nasz mały bohater walczy mimo wszystko.

Walka ta, wymaga nie tylko ciężkiej pracy naszego chłopca ale również ogromnych nakładów finansowych.

Funkcjonowanie rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym przebiega według ściśle opracowanego wcześniej planu...planu finansowego. Zapewnienie własnemu dziecku możliwości rehabilitacji, leczenia oraz wszelkich innych metod mających poprawić jego stan to zasada nadrzędna i bezdyskusyjna w takim domu. U nas również. Cały domowy budżet przeznaczany jest na leczenie i rehabilitację Miśka. Niestety kolejne lata walki z chorobą własnego dziecka sprawiają, iż hasło "domowy budżet" porostu nie istnieje.....w takiej sytuacji nieoceniona staje się pomoc innych ludzi- dobrych dusz, którym los innych nie jest obojętny.

Michał objęty jest terapią pedagogiczną, psychologiczną, logopedyczną, integracji sensorycznej oraz  terapią biofeedback.

Dwa razy w roku uczęszcza w turnusach rehabilitacyjnych. Do tej pory największe skoki rozwojowe zauważyliśmy właśnie po turnusach rehabilitacyjnych. Dwa tygodnie ciężkiej, codziennej pracy wnoszą więcej niż 4-6 miesięczna rehabilitacja na miejscu. Cena takiego turnusu sięga ponad 5 tyś złotych, mimo to staramy się by Maks miał możliwość uczestnictwa właśnie w takich turnusach.

Wiele rzeczy już zrobiliśmy, wiele jeszcze przed nami. Jedno jest pewne.

Okazało się ,że Michał ma również  skrzywienie kręgosłupa odcinka lędźwiowego i koślawe nogi. Trzeba jak najszybciej rozpocząć rehabilitację żeby oszczędzić dziecku operacji . Jednak rehabilitacja to koszt ponad 2500 miesięcznie i stąd nasza prośba o lepsze życie Michałka, który jest bardzo pogodny, radosny i dzielny. Nie chcę skazywać go na operację czy na poruszanie się w przyszłości na wózku inwalidzkim.

Nie poddamy się !!!

Z całego serca prosimy Państwa choćby o najmniejszą wpłatę oraz pomoc w rozpowszechnieniu informacji o tej zbiórce!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
552 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Wysocka - awatar

Renata Wysocka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
marzena - awatar
marzena
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij