Zbiórka Roczna rehabilitacja dla Michała - miniaturka zdjęcia

Roczna rehabilitacja dla Michała

Zbiórka Roczna rehabilitacja dla Michała - zdjęcie główne

Roczna rehabilitacja dla Michała

552 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Renata Wysocka - awatar

Renata Wysocka

Organizator zbiórki

Michał za parę dni będzie miał 9 lat 

18 styczeń godzina 5.30 wezwana karetka do rodzącej zakopuje się w zaspie…. Minuty mijają….w domu rozpoczyna się akcja porodowa…. Godzina 6.15 na świat przychodzi śliczny chłopczyk…. Nie oddycha…

….pępowina zawinięta wokół szyi…

… panika … co robić…masowanie nie pomaga… nie ma reakcji…szybko odcinam pępowinę i  kładę dziecko na ręczniku na podłodze i zaczynam resuscytację…

po chwili PŁACZ… już jesteś ze Mną, już Cię nikomu nie oddam…

Michaś w wieku trzech lat otrzymał diagnozę Autyzm, opóźnienie psychoruchowe, zaburzenia Integracji Sensorycznej, zaburzona motoryka duża i mała.

Choroba odebrała naszemu dziecku możliwość przeżywania beztroskiego dzieciństwa. Naszą codziennością stała się ciągła terapia, rehabilitacja oraz turnusy rehabilitacyjne. Walka Michałka ze swoją niepełnosprawnością często okupiona jest łzami, zniechęceniem ,  potem i ogromnym zmęczeniem ale nasz mały bohater walczy mimo wszystko.

Walka ta, wymaga nie tylko ciężkiej pracy naszego chłopca ale również ogromnych nakładów finansowych.

Funkcjonowanie rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym przebiega według ściśle opracowanego wcześniej planu...planu finansowego. Zapewnienie własnemu dziecku możliwości rehabilitacji, leczenia oraz wszelkich innych metod mających poprawić jego stan to zasada nadrzędna i bezdyskusyjna w takim domu. U nas również. Cały domowy budżet przeznaczany jest na leczenie i rehabilitację Miśka. Niestety kolejne lata walki z chorobą własnego dziecka sprawiają, iż hasło "domowy budżet" porostu nie istnieje.....w takiej sytuacji nieoceniona staje się pomoc innych ludzi- dobrych dusz, którym los innych nie jest obojętny.

Michał objęty jest terapią pedagogiczną, psychologiczną, logopedyczną, integracji sensorycznej oraz  terapią biofeedback.

Dwa razy w roku uczęszcza w turnusach rehabilitacyjnych. Do tej pory największe skoki rozwojowe zauważyliśmy właśnie po turnusach rehabilitacyjnych. Dwa tygodnie ciężkiej, codziennej pracy wnoszą więcej niż 4-6 miesięczna rehabilitacja na miejscu. Cena takiego turnusu sięga ponad 5 tyś złotych, mimo to staramy się by Maks miał możliwość uczestnictwa właśnie w takich turnusach.

Wiele rzeczy już zrobiliśmy, wiele jeszcze przed nami. Jedno jest pewne.

Okazało się ,że Michał ma również  skrzywienie kręgosłupa odcinka lędźwiowego i koślawe nogi. Trzeba jak najszybciej rozpocząć rehabilitację żeby oszczędzić dziecku operacji . Jednak rehabilitacja to koszt ponad 2500 miesięcznie i stąd nasza prośba o lepsze życie Michałka, który jest bardzo pogodny, radosny i dzielny. Nie chcę skazywać go na operację czy na poruszanie się w przyszłości na wózku inwalidzkim.

Nie poddamy się !!!

Z całego serca prosimy Państwa choćby o najmniejszą wpłatę oraz pomoc w rozpowszechnieniu informacji o tej zbiórce!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
552 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Renata Wysocka - awatar

Renata Wysocka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
marzena - awatar
marzena
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij