Zbiórka Góra kasy dla Michała - zdjęcie główne

Góra kasy dla Michała

65 784 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 311 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bolesław Kozłowicz - awatar

Bolesław Kozłowicz

Organizator zbiórki

Michał miał ciężki wypadek i znalazł się na oddziale intensywnej terapii, skąd po dwóch tygodniach trafił na oddział neurologiczny. Teraz czas na trudną i długotrwałą  rehabilitację neurologiczną Pomóżmy mu stanąć - najpierw na nogach, a potem może nawet na rękach. Czeka go ciężka walka, długa rehabilitacja i trudny powrót do zdrowia, a potem znów kolejne wyprawy w góry i powrót do  pasji i pracy. Na razie możemy pomóc Ali, Jagodzie i Remikowi przetrwać ten trudny czas, a Michałowi zapewnić wszystko czego potrzebuje żeby wrócić do pełnej sprawności.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bolesław Kozłowicz - awatar

  Bolesław Kozłowicz

  25.10.2021
  25.10.2021

  ...

  Zdjęcie aktualizacji 77 461

Komentarze


 • Joanna i Hasanka - awatar

  Joanna i Hasanka

  21.01.2022
  21.01.2022

  Bardzo mi przykro z powodu Twojego wypadku. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Henryk Plachetka - awatar

  Henryk Plachetka

  02.11.2021
  02.11.2021

  Michał dasz radę. Wujek Heniek

 • Justyna K-M - awatar

  Justyna K-M

  29.10.2021
  29.10.2021

  Michał, trzymam kciuki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.10.2021
  27.10.2021

  Alu, trzymajcie się, wszystko minie!

 • Michał Stanisławski - awatar

  Michał Stanisławski

  26.10.2021
  26.10.2021

  Michał, jako Szkoła Narciarstwa Stanisławski TRZYMAMY ZA CIEBIE KCIUKI! Podczas Kursu mialem okazję Cię poznać!! Trzymam kciuki za CIEBIE wraz z całą naszą narciarską społecznością!!

65 784 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 311 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bolesław Kozłowicz - awatar

Bolesław Kozłowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 311

Gruß aus Basel - awatar
Gruß aus Basel
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Gabi - awatar
Gabi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ola Piotrowska - awatar
Ola Piotrowska
200
Sylwia - awatar
Sylwia
42
MAREK WÓJCICKI - awatar
MAREK WÓJCICKI
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij