Zbiórka Miękka ściana - zdjęcie główne

Miękka ściana

11 738 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 240 osób
Wpłać teraz
 
Ania Szczęśniak - awatar

Ania Szczęśniak

Organizator zbiórki

Witaj,

jesteśmy grupą sympatyków Ruchu Polska 2050 działających w powiecie piaseczyńskim. We wrześniu br organizowaliśmy zbiórkę "czasoumilaczy" dla młodzieży leczącej się na oddziale psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej w Konstancinie. Zebraliśmy mnóstwo rzeczy - puzzli, książek, filmów itp. iż wystarczyło nie tylko dla oddziału w Konstancinie, ale również w Józefowie! Dowiedzieliśmy się jednak, że dużą potrzebą w Konstancinie jest stworzenie tzw. miękkiej ściany, czyli ściany do wyrzucenia swojej złości, agresji, frustracji przez chore dzieciaki.. Teraz ta ściana jest twarda, zwyczajna, a ręce są poranione. Chcemy zaprojektować i stworzyć tę miękką ścianę i na to zbieramy fundusze. Jeśli funduszy starczy chcemy wesprzeć oddział również w stworzeniu "miękkiej" izolatki - wytrzymałej i bezpiecznej!

W międzyczasie zbieramy oferty firm, które mogłyby wykonać dla nas zabudowę izolatki - wiemy już, że będzie potrzeba około 20 tyś. zł. 

Bardzo dziękujemy za Twój wkład! Razem damy radę!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 738 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 240 osób
Wpłać teraz
 
Ania Szczęśniak - awatar

Ania Szczęśniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 240

Arkadiusz Michalak - awatar
Arkadiusz Michalak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
51
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Basia Rosińska - awatar
Basia Rosińska
40
Anna Brandyk - awatar
Anna Brandyk
30
Konrad Kobedza - awatar
Konrad Kobedza
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej Sajdak - awatar
Andrzej Sajdak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij