Zbiórka Mieleccy samorządowcy Ukrainie - miniaturka zdjęcia

Mieleccy samorządowcy Ukrainie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mieleccy samorządowcy Ukrainie - zdjęcie główne

Mieleccy samorządowcy Ukrainie

11 781 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zdzisław Nowakowski - awatar

Zdzisław Nowakowski

Organizator zbiórki

Wojna na Ukrainie wstrząsnęła całym światem. Brutalna i tragiczna w humanitarnym wymiarze rzeczywistość stawia przed nami oczywiste wybory. To czas na solidarność z narodem ukraińskim, na włączenie się w pomoc uchodźcom i stworzenie im godnych warunków do życia.

Dlatego też Radni Rady Miejskiej w Mielcu proszą mielczan o włączenie się w tę inicjatywę. Zebrane środki zostaną przeznaczone dla rodzin ukraińskich, głównie matek z dziećmi, przybywających do Mielca. Okażmy serce tym, którzy znaleźli się w tak dramatycznej sytuacji życiowej. Każda, nawet symboliczna wpłata, będzie wyrazem naszej solidarności z narodem ukraińskim.

Zebrane środki zostaną przekazane na konto mieleckiego Stowarzyszenia „Wspieramy rodziny” z przeznaczeniem na stworzenie tymczasowego domu, zakup wyżywienia, środków czystości, leków, odzieży, a także wypełnienie czasu wolnego różnego typu aktywnościami z obszaru edukacji, kultury i sportu. Pamiętamy także o nad wyraz ważnym wsparciu psychologicznym dzieci.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 781 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zdzisław Nowakowski - awatar

Zdzisław Nowakowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Dominik J - awatar
Dominik J
1
Zbigniew Głowacki - awatar
Zbigniew Głowacki
800
Anna M - awatar
Anna M
20
Victoria Pazdan - awatar
Victoria Pazdan
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Darek - awatar
Darek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
BOGDAN BIENIEK - awatar
BOGDAN BIENIEK
1 000
Tomasz Zięba - awatar
Tomasz Zięba
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij