Zbiórka Mieleccy samorządowcy Ukrainie - miniaturka zdjęcia

Mieleccy samorządowcy Ukrainie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mieleccy samorządowcy Ukrainie - zdjęcie główne

Mieleccy samorządowcy Ukrainie

11 780 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zdzisław Nowakowski - awatar

Zdzisław Nowakowski

Organizator zbiórki

Wojna na Ukrainie wstrząsnęła całym światem. Brutalna i tragiczna w humanitarnym wymiarze rzeczywistość stawia przed nami oczywiste wybory. To czas na solidarność z narodem ukraińskim, na włączenie się w pomoc uchodźcom i stworzenie im godnych warunków do życia.

Dlatego też Radni Rady Miejskiej w Mielcu proszą mielczan o włączenie się w tę inicjatywę. Zebrane środki zostaną przeznaczone dla rodzin ukraińskich, głównie matek z dziećmi, przybywających do Mielca. Okażmy serce tym, którzy znaleźli się w tak dramatycznej sytuacji życiowej. Każda, nawet symboliczna wpłata, będzie wyrazem naszej solidarności z narodem ukraińskim.

Zebrane środki zostaną przekazane na konto mieleckiego Stowarzyszenia „Wspieramy rodziny” z przeznaczeniem na stworzenie tymczasowego domu, zakup wyżywienia, środków czystości, leków, odzieży, a także wypełnienie czasu wolnego różnego typu aktywnościami z obszaru edukacji, kultury i sportu. Pamiętamy także o nad wyraz ważnym wsparciu psychologicznym dzieci.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 780 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zdzisław Nowakowski - awatar

Zdzisław Nowakowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Zbigniew Głowacki - awatar
Zbigniew Głowacki
800
Anna M - awatar
Anna M
20
Victoria Pazdan - awatar
Victoria Pazdan
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Darek - awatar
Darek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
BOGDAN BIENIEK - awatar
BOGDAN BIENIEK
1 000
Tomasz Zięba - awatar
Tomasz Zięba
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij