Zbiórka Odnówmy mieszkanie Arlecie! - zdjęcie główne

Odnówmy mieszkanie Arlecie!

22 757 zł  z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 243 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Nieszczęścia nie omijają dobrych ludzi.

Arletta ma 22 lata. Udziela się w różnych akcjach o charakterze charytatywnym i społecznym. Z wykształcenia jest fryzjerką. Spodziewa się dziecka. W roku 2014 działała w Straży Marszu Niepodległości. Idąc na jego czele została zaatakowana i doznała trwałego uszczerbku na zdrowiu, uniemożliwiającym jej wykonywania ukochanego zawodu.

18 lutego 2017 roku o godz. 15:35, prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej wybuchł pożar. Ogień doszczętnie strawił mieszkanie Arletty wraz z wyposażeniem, pozostawiając rodzinę bez dachu nad głową. Lokal nadaje się wyłącznie do kapitalnego remontu. Rodzina straciła cały życiowy dobytek. W mieszkaniu poza Arletą mieszka jej 10-letni brat, babcia, mama i ojczym. Rodzina nie ma środków do przeprowadzenia remontu, zakupu nowych mebli oraz sprzętów gospodarstwa domowego.

O zdarzeniu:
 http://ddz.doba.pl/artykul/pali-sie-mieszkanie-w-wiezowcu-w-dzierzoniowie/20222/15

Pieniądze zebrane w trakcie zbiórki zostaną przeznaczone na:

1 etap: uporządkowanie pogorzeliska,
2 etap: inwentaryzacja i kapitalny remont mieszkania,
3 etap: doposażenie mieszkania w podstawowe umeblowanie,
4 etap: zakup najpotrzebniejszych urządzeń gospodarstwa domowego.

Nasze wspólne zaangażowanie w przywrócenie rodzinie podstawowych środków do życia, przyczyni się do zabliźnienia traumy i nie doprowadzi do głębokich zmian w funkcjonowaniu codziennym najbliższych Arletty oraz zapewni im dach nad głową.

Zbiórkę prowadzi Fundacja Ernesta Nosko w Dzierżoniowie. Całkowity dochód zebrany w trakcie zbiórki, zostanie przeznaczony na wyżej wymienione cele i rozliczony zgodnie z przepisami o działalności organizacji pożytku publicznego zarejestrowanej w KRS. Arletta wielokrotnie angażowała się w bezpośrednią pomoc bliźnim. Teraz to ona potrzebuje naszego wsparcia! 

Wszelkie prace będą na bieżąco dokumentowane i publikowane na facebooku prezesa fundacjiErnesta Nosko: www.facebook.com/NoskoErnest


Dane fundacji: 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ernest Nosko - awatar

  Ernest Nosko

  19.02.2017
  19.02.2017

  Dziękujemy za dotychczas okazaną pomoc! Wspólnymi siłami w ciągu jednego dnia zebraliśmy ponad 3000zł! Jesteście wielcy! Odwiedziliśmy dziś mieszkanie Arletty. Widok jest przerażający... Zobaczcie sami... Wierzymy jednak, że razem uda nam się pomóc!

  Zdjęcie aktualizacji 2 998

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.03.2017
  02.03.2017

  Rozpoczął sie właśnie Wielki Post więc tym bardziej nie można przegapić okazji aby wspomóc potrzebującego.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.2017
  01.03.2017

  3mam kciuki. Dawno wyjechałem z DDZ ale znam ludzi prawo myślących. Ernest super sprawę załatwisz.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.02.2017
  26.02.2017

  Trzymam Arleto kciuki i zycze by wszystko sie udalo!Jestes dzielna!

 • Daria - awatar

  Daria

  26.02.2017
  26.02.2017

  Powodzenia!!!

 • Mojzes Fogel - awatar

  Mojzes Fogel

  26.02.2017
  26.02.2017

  Powodzenia.

22 757 zł  z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 243 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 243

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga Szczepanek - awatar
Kinga Szczepanek
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Domisia - awatar
Domisia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Arek - awatar
Arek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij