Zbiórka Odnówmy mieszkanie Arlecie! - miniaturka zdjęcia

Odnówmy mieszkanie Arlecie!

Zbiórka Odnówmy mieszkanie Arlecie! - zdjęcie główne

Odnówmy mieszkanie Arlecie!

22 757 zł z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 243 osoby
Wpłać teraz
 

Nieszczęścia nie omijają dobrych ludzi.

Arletta ma 22 lata. Udziela się w różnych akcjach o charakterze charytatywnym i społecznym. Z wykształcenia jest fryzjerką. Spodziewa się dziecka. W roku 2014 działała w Straży Marszu Niepodległości. Idąc na jego czele została zaatakowana i doznała trwałego uszczerbku na zdrowiu, uniemożliwiającym jej wykonywania ukochanego zawodu.

18 lutego 2017 roku o godz. 15:35, prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej wybuchł pożar. Ogień doszczętnie strawił mieszkanie Arletty wraz z wyposażeniem, pozostawiając rodzinę bez dachu nad głową. Lokal nadaje się wyłącznie do kapitalnego remontu. Rodzina straciła cały życiowy dobytek. W mieszkaniu poza Arletą mieszka jej 10-letni brat, babcia, mama i ojczym. Rodzina nie ma środków do przeprowadzenia remontu, zakupu nowych mebli oraz sprzętów gospodarstwa domowego.

O zdarzeniu:
 http://ddz.doba.pl/artykul/pali-sie-mieszkanie-w-wiezowcu-w-dzierzoniowie/20222/15

Pieniądze zebrane w trakcie zbiórki zostaną przeznaczone na:

1 etap: uporządkowanie pogorzeliska,
2 etap: inwentaryzacja i kapitalny remont mieszkania,
3 etap: doposażenie mieszkania w podstawowe umeblowanie,
4 etap: zakup najpotrzebniejszych urządzeń gospodarstwa domowego.

Nasze wspólne zaangażowanie w przywrócenie rodzinie podstawowych środków do życia, przyczyni się do zabliźnienia traumy i nie doprowadzi do głębokich zmian w funkcjonowaniu codziennym najbliższych Arletty oraz zapewni im dach nad głową.

Zbiórkę prowadzi Fundacja Ernesta Nosko w Dzierżoniowie. Całkowity dochód zebrany w trakcie zbiórki, zostanie przeznaczony na wyżej wymienione cele i rozliczony zgodnie z przepisami o działalności organizacji pożytku publicznego zarejestrowanej w KRS. Arletta wielokrotnie angażowała się w bezpośrednią pomoc bliźnim. Teraz to ona potrzebuje naszego wsparcia! 

Wszelkie prace będą na bieżąco dokumentowane i publikowane na facebooku prezesa fundacjiErnesta Nosko: www.facebook.com/NoskoErnest


Dane fundacji: 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ernest Nosko - awatar

  Ernest Nosko

  19.02.17
  19.02.17

  Dziękujemy za dotychczas okazaną pomoc! Wspólnymi siłami w ciągu jednego dnia zebraliśmy ponad 3000zł! Jesteście wielcy! Odwiedziliśmy dziś mieszkanie Arletty. Widok jest przerażający... Zobaczcie sami... Wierzymy jednak, że razem uda nam się pomóc!

  Zdjęcie aktualizacji 2 998

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.03.17
  02.03.17

  Rozpoczął sie właśnie Wielki Post więc tym bardziej nie można przegapić okazji aby wspomóc potrzebującego.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.17
  01.03.17

  3mam kciuki. Dawno wyjechałem z DDZ ale znam ludzi prawo myślących. Ernest super sprawę załatwisz.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.02.17
  26.02.17

  Trzymam Arleto kciuki i zycze by wszystko sie udalo!Jestes dzielna!

 • Daria - awatar

  Daria

  26.02.17
  26.02.17

  Powodzenia!!!

 • Mojzes Fogel - awatar

  Mojzes Fogel

  26.02.17
  26.02.17

  Powodzenia.

22 757 zł z 24 000 zł (Cel)
Wpłaciły 243 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 243

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga Szczepanek - awatar
Kinga Szczepanek
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Domisia - awatar
Domisia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Arek - awatar
Arek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij