Zbiórka Mieszkanie dla Ukrainek. - zdjęcie główne

Mieszkanie dla Ukrainek.

4 101 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Deebo Deebowski - awatar

Deebo Deebowski

Organizator zbiórki

Przekazałem w użytkowanie mieszkanie Ukrainkom. Poszukuję firm lub instytucji, które skłonne są partycypować w kosztach utrzymania lokalu (czynsz, prąd, gaz, ogrzewanie). Wszystko w sposób transparentny.
Mieszkanie 38m2, zamieszkuje już ukraińska rodzina - mama z dwoma córkami. Miesięczny koszt utrzymania mieszkania, to ok. 1000 PLN (tak jest cel zbiórki, ale oczywiście będę zobowiązany za wszelkie wpłaty, ponieważ trudno dzisiaj określić czas zakończenia pomocy)  .
Sam nie jestem w stanie ponieść takich kosztów przez dłuższy czas.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Deebo Deebowski - awatar

  Deebo Deebowski

  13.04.2022
  13.04.2022

  Dzień dobry.
  Kilka aktualnych informacji.
  Dotychczasowe lokatorki opuściły mieszkanie i wyjechały do Niderlandów (Holandii).
  Kilka dni później do mieszkania wprowadziła się kolejna osoba z Ukrainy - Krystyna. Pochodzi z Zaporoża, w Ukrainie pozostawiła mamę z babcią. Młoda dziewczyna powoli odnajduje się w nowej rzeczywistości. Sprawy formalne PESEL itp. mamy już załatwione. Znalazła pracę, uczy się też j. polskiego.
  Na koncie mamy do dyspozycji 3600 PLN, także zabezpieczony ma pobyt jeszcze przez kilka miesięcy.

4 101 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Deebo Deebowski - awatar

Deebo Deebowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Lissa Poker Star - awatar
Lissa Poker Star
200
Lisa Poker Star - awatar
Lisa Poker Star
200
Konstancja - awatar
Konstancja
50
Tadeusz Szulc - awatar
Tadeusz Szulc
50
Rafal - awatar
Rafal
100
Lissa Poker Star - awatar
Lissa Poker Star
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata - awatar
Beata
50
Robert - awatar
Robert
500
Aneta Jaruzel - awatar
Aneta Jaruzel
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij