Zbiórka Licytacje dla Mikusia - zdjęcie główne

Licytacje dla Mikusia

36 241 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 833 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Nowak - awatar

Marta Nowak

Organizator zbiórki

Jestem mama 10letniego Mikołaja, który przeszedł bardzo wiele już w swoim życiu. Od roku walczymy z nowotworem mózgu, po leczeniu w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka, stan Mikusia się poprawia. Synek przeszedł chemioterapię, operację usunięcia guza z III komory mózgu (terratoma-guz mieszany z komórek germinalnych o najwyższym stopniu złośliwośći) oraz radioterapię. Niestety podczas leczenia wystąpiły powikłania, Mikuś dostał udar, w wyniku którego ma niedowład prawostronny, afazję, mówi bardzo mało, ma także zaburzoną gospodarkę elektrolitowo - jonową, problemy z poruszaniem się, zaburzenia pragnienia (czasem musimy zakładać sondę). Leczenie synka nie jest w pełni refundowane, koszt tygodniowy który ponosimy to 700zł, niestety przerastają nasze możliwości, zwłaszcza teraz w okresie pandemii. 

Walczymy o powrót do normalnego życia, o poprawę stanu zdrowia synka, siostry Mikusia a ma ich trzy, marzą aby móc w końcu pobawić się z bratem.

Zbiórka ta założona jest na potrzeby licytacji dla Mikusia, ma nam pomóc w pokrywaniu kosztów leczenia i rehabilitacji.

Za każdą pomoc ogromnie dziękujemy !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Urszula Tokarczyk-Bar - awatar

  Urszula Tokarczyk-Bar

  04.07.2023
  04.07.2023

  Niech świat Wam sprzyja! Ursa

 • Licytacja Pani Agaty LBD - awatar

  Licytacja Pani Agaty LBD

  01.06.2023
  01.06.2023

  Katia Ua-pl

 • Ursa (Miś, Puzzle, Palce) - awatar

  Ursa (Miś, Puzzle, Palce)

  29.05.2023
  29.05.2023

  Sił dla Was Kochani!

 • Ursa (Elmerx2, 5 sekund, sylabki) - awatar

  Ursa (Elmerx2, 5 sekund, sylabki)

  18.05.2023
  18.05.2023

  Zdrowia Chłopaku!

 • Ania Torebka - awatar

  Ania Torebka

  25.04.2023
  25.04.2023

  Zdrówka!!

36 241 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 833 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Nowak - awatar

Marta Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 833

Magda kalendarz I świeczki - awatar
Magda kalendarz I świeczki
50
Magda i Leslaw - awatar
Magda i Leslaw
50
Leslaw I Magdalena - awatar
Leslaw I Magdalena
40
Marta-legendy polskie+wysylka - awatar
Marta-legendy polskie+wysylka
80
Monika Odrobina (piękne kolczyki słoneczniki) - awatar
Monika Odrobina (piękne kolczyki słoneczniki)
45
Robert D - awatar
Robert D
100
Sławomir Czajkowski - awatar
Sławomir Czajkowski
60
Tomasz K licytacja Wazon - awatar
Tomasz K licytacja Wazon
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Agnieszka S. Licytacja książka nr2 - awatar
Agnieszka S. Licytacja książka nr2
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij