Zbiórka Licytacje dla Mikusia - zdjęcie główne

Licytacje dla Mikusia

28 146 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 629 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Nowak - awatar

Marta Nowak

Organizator zbiórki

Jestem mama 10letniego Mikołaja, który przeszedł bardzo wiele już w swoim życiu. Od roku walczymy z nowotworem mózgu, po leczeniu w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka, stan Mikusia się poprawia. Synek przeszedł chemioterapię, operację usunięcia guza z III komory mózgu (terratoma-guz mieszany z komórek germinalnych o najwyższym stopniu złośliwośći) oraz radioterapię. Niestety podczas leczenia wystąpiły powikłania, Mikuś dostał udar, w wyniku którego ma niedowład prawostronny, afazję, mówi bardzo mało, ma także zaburzoną gospodarkę elektrolitowo - jonową, problemy z poruszaniem się, zaburzenia pragnienia (czasem musimy zakładać sondę). Leczenie synka nie jest w pełni refundowane, koszt tygodniowy który ponosimy to 700zł, niestety przerastają nasze możliwości, zwłaszcza teraz w okresie pandemii. 

Walczymy o powrót do normalnego życia, o poprawę stanu zdrowia synka, siostry Mikusia a ma ich trzy, marzą aby móc w końcu pobawić się z bratem.

Zbiórka ta założona jest na potrzeby licytacji dla Mikusia, ma nam pomóc w pokrywaniu kosztów leczenia i rehabilitacji.

Za każdą pomoc ogromnie dziękujemy !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.05.2022
  02.05.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

 • Kolorowanka licytacje - awatar

  Kolorowanka licytacje

  24.04.2022
  24.04.2022

  Kolorowanka

 • Aneta Kozik butelka - awatar

  Aneta Kozik butelka

  12.04.2022
  12.04.2022

  Zdrówka !

 • Patrycja Pawliszyn - awatar

  Patrycja Pawliszyn

  13.02.2022
  13.02.2022

  Zestaw zabawek

28 146 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 629 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Nowak - awatar

Marta Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 629

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka S. - licytacja puzzle gigant psi patrol - awatar
Agnieszka S. - licytacja puzzle gigant psi patrol
10
Agnieszka gra+ wysyłka - awatar
Agnieszka gra+ wysyłka
20
Agnieszka S.- licytacja gra Olaf - awatar
Agnieszka S.- licytacja gra Olaf
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Olesia Kaspryshen - awatar
Olesia Kaspryshen
100
Ilona Elżbieta Mensfeld - awatar
Ilona Elżbieta Mensfeld
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joasia Pałucka - awatar
Joasia Pałucka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij