Zbiórka Komórki macierzyste dla Mikołaja - miniaturka zdjęcia

Komórki macierzyste dla Mikołaja

Zbiórka Komórki macierzyste dla Mikołaja - zdjęcie główne

Komórki macierzyste dla Mikołaja

4 023 zł z 82 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać teraz
 
Adriana Bielicka - awatar

Adriana Bielicka

Organizator zbiórki

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszego syna, Mikołaja, który od 8 lat choruje na ciężką, lekooporną padaczkę. 

W wieku 9 lat zapadł w śpiączkę wywołaną wirusowym zapaleniem mózgu. Mimo niewielkich szans na przeżycie, obudził sie po miesiącu, przywracając nam nadzieję. Szybko okazało się, że nikogo, ani niczego nie pamięta, nie mówi, nie je, nie chodzi. Wszystkiego uczył się od nowa, pisać, czytać, liczyć, siedzieć... Poznawał również nas, najbliższą rodzinę.

Po pół roku pierwszy ciężki napad padaczkowy ponownie omal nam go nie zabrał. Dziś Mikołaj ma za sobą terapie: lekowe wszystkimi dostępnymi medykamentami na epilepsję w różnych kombinacjach i dawkach, również sprowadzanymi z zagranicy ( import docelowy ), dietę Atkinsa, ketogenną, medyczną marihuaną. Został zdyskwalifikowany przez neurochirurgów, jako pacjent operacyjny ze względu na ilość zmian w mózgu.

Mikołaj ma problemy z koncentracją, nauką, mową, pisaniem, interakcjami społecznymi. Trzyma się z boku, jest skryty i nieśmiały. Po ciężkich napadach nie mówi do 2-3 dni i nie ma świadomości, że nie może porozumiewać się z otoczeniem.  Duża ilość napadów sprawia, że uczy się w domu. Nie może cieszyć się życiem, gdyż albo ma napady, albo po nich śpi, albo jest w szpitalu. Z każdym kolejnym atakiem tracimy go, po każdym napadzie pamięta coraz mniej. Boimy się, że nadejdzie dzień, w którym już się do nas nie odezwie...

W marcu przeszedł kwalifikację do terapii komórkami macierzystymi. Jesteśmy pełni nadziei, że jest to dla niego szansa na poprawę stanu zdrowia. Pierwsze podanie komórek ma się odbyć w lipcu, będzie ich 5, każde co trzy miesiące. Koszt zabiegu jednak przekracza nasze możliwości finansowe. 

Prosimy Wszystkich, którzy są w stanie pomóc, prosimy Państwa o podarowanie szansy na wygranie z chorobą, o światełko w tunelu, które może zmienić życie Mikołaja. Marzymy, by  nasz syn pamiętał, że żyje i mówił, jakie to cudowne...

Z całego serca dziękujemy

rodzice


20.04.2017r. Dziękuję Państwu za każdą wpłatę, udostępnienia, wsparcie, zainteresowanie i zaangażowanie w pomoc Mikołajowi ! Prosimy Was, byście nadal byli z nami !

Zmieniłam kwotę potrzebną na przeszczep. Otrzymałam kosztorys z kliniki, z którego wynika, iż 5 podań komórek macierzystych powinno się zamknąć w kwocie ok. 82 tys.zł. Załączam zdjęcie, proszę wybaczyć jego jakość i okrojony format, ale tyle się mieści w wyznaczonym okienku. Dodałam również konsultację neurologiczną, która była kwalifikacją do terapii. 

Nie chcemy, by ktokolwiek z Państwa pomyślał, że ofiarowywane pieniądze nie są zbierane na zabieg, który może pomóc naszemu synowi !

Dodam , że Mikołaj jest podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", można to sprawdzić wpisując w wyszukiwarce fundacji dane w następującej kolejności: Bielicki Mikołaj .

Jeżeli nie zdecydowali się Państwo , komu przekazać swój 1% podatku,  może zdecydujecie się ofiarować go Mikołajowi. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać dane fundacji:

KRS:0000037904, a w polu dane uzupełniające podać : Mikołaj Bielicki-14765

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Adriana Bielicka - awatar

  Adriana Bielicka

  16.09.19
  16.09.19

  Dziękujemy Wam nasi Kochani Przyjaciele <3

Komentarze


 • Kocurek Putin - awatar

  Kocurek Putin

  13.09.19
  13.09.19

  Dla Mikołajka od jego wiernych przyjaciół - Putinka i jego pancia

 • Putin Fładimir Fładimiroficz - awatar

  Putin Fładimir Fładimiroficz

  19.06.19
  19.06.19

  Dlaczego wszyscy zapomnieli o moim przyjacielu Mikołaju?

 • Piotr Małecki - awatar

  Piotr Małecki

  17.03.19
  17.03.19

  Twój przyjaciel Kocur Putinek cały czas o Tobie pamięta... to pancio ostatnio bardzo zapracowany i zajęty. Ale już mu przypomniałem :)

 • Kocur Putinek Fładca Fschodu - awatar

  Kocur Putinek Fładca Fschodu

  07.02.19
  07.02.19

  Pozdrowienia dla mojego największego przyjaciela Mikołaja od Wielkiego Kociego Władcy Carewicza Fładimira Fładimiroficza Putina :)

 • Kocur Putinek największy przyjaciel Mikołaja - awatar

  Kocur Putinek największy przyjaciel Mikołaja

  14.12.18
  14.12.18

  Mikołaju pamiętaj że Twój największy przyjaciel kocur Putinek zawsze pamięta o Tobie :-)

4 023 zł z 82 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać teraz
 
Adriana Bielicka - awatar

Adriana Bielicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 97

Kocurek Putin - awatar
Kocurek Putin
200
Ewa Kropińska - awatar
Ewa Kropińska
20
Evi. - awatar
Evi.
20
Putin Fładimir Fładimiroficz - awatar
Putin Fładimir Fładimiroficz
200
Piotr Małecki - awatar
Piotr Małecki
200
Kocur Putinek Fładca Fschodu - awatar
Kocur Putinek Fładca Fschodu
200
Kocur Putinek największy przyjaciel Mikołaja - awatar
Kocur Putinek największy przyjaciel Mikołaja
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina CM - awatar
Ewelina CM
20
Marcin kabala - awatar
Marcin kabala
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij