Zbiórka Reakcja przed atakiem - EMBRACE - miniaturka zdjęcia

Reakcja przed atakiem - EMBRACE Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Reakcja przed atakiem - EMBRACE - zdjęcie główne

Reakcja przed atakiem - EMBRACE

1 076 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Boncler - awatar

Sylwia Boncler

Organizator zbiórki

Jestem mamą 11 letniego Mikołaja. Synek urodził się z ciężkim niedotlenieniem okołoporodowym. W skutek czego doznał uszkodzenia mózgu. Zmagamy się z napadami epilepsji - nocnym trudno w porę zainterweniować.

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie w kupnie urządzenia, które ułatwi mi kontrolę i pomoc w walce z tą chorobą. Jest nim zegarek wykrywający i monitorujący napady padaczkowe.

Ataki zagrażające życiu pojawiają się nocą, w porze kiedy najtrudniej je przewidzieć. Mikołaj przyjmuje leki a badanie EEG wciąż wskazuje na występowanie napadów. Nie jestem w stanie zaobserwować wszystkich ataków, a dzięki urządzeniu specjalista mógłby skuteczniej przeciwdziałać chorobie. 

Pewna Firma ze Stanów Zjednoczonych wynalazła zegarek, który wykrywa napady padaczkowe.
Model będzie potrafił mierzyć poziom stresu i będzie mógł przewidywać napad. 

Zdrowie dziecka jest dla mnie najważniejsze. Dlatego chwytam się każdej dostępnej metody.

Informacje o zegarku można uzyskać na stronie - http://tabliczni.pl/ios/embrace-smart-watch-wykrywajacy-napady-padaczkowe-2/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Sylwia Boncler - awatar

    Sylwia Boncler

    05.05.2018
    05.05.2018

    Bardzo dziękuję za wsparcie.Zamawiam urządzenie,jestem szczęśliwa,że udało się uzbierać potrzebne pieniążki. Dzięki Wielkie,Tym,którzy pomogli.Jesteście Wspaniali.

1 076 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Boncler - awatar

Sylwia Boncler

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Mariola i Leszek - awatar
Mariola i Leszek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mikołaj - awatar
Mikołaj
20
Monika Muszynska - awatar
Monika Muszynska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij