Zbiórka Reakcja przed atakiem - EMBRACE - miniaturka zdjęcia

Reakcja przed atakiem - EMBRACE Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Reakcja przed atakiem - EMBRACE - zdjęcie główne

Reakcja przed atakiem - EMBRACE

1 076 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Boncler - awatar

Sylwia Boncler

Organizator zbiórki

Jestem mamą 11 letniego Mikołaja. Synek urodził się z ciężkim niedotlenieniem okołoporodowym. W skutek czego doznał uszkodzenia mózgu. Zmagamy się z napadami epilepsji - nocnym trudno w porę zainterweniować.

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie w kupnie urządzenia, które ułatwi mi kontrolę i pomoc w walce z tą chorobą. Jest nim zegarek wykrywający i monitorujący napady padaczkowe.

Ataki zagrażające życiu pojawiają się nocą, w porze kiedy najtrudniej je przewidzieć. Mikołaj przyjmuje leki a badanie EEG wciąż wskazuje na występowanie napadów. Nie jestem w stanie zaobserwować wszystkich ataków, a dzięki urządzeniu specjalista mógłby skuteczniej przeciwdziałać chorobie. 

Pewna Firma ze Stanów Zjednoczonych wynalazła zegarek, który wykrywa napady padaczkowe.
Model będzie potrafił mierzyć poziom stresu i będzie mógł przewidywać napad. 

Zdrowie dziecka jest dla mnie najważniejsze. Dlatego chwytam się każdej dostępnej metody.

Informacje o zegarku można uzyskać na stronie - http://tabliczni.pl/ios/embrace-smart-watch-wykrywajacy-napady-padaczkowe-2/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Sylwia Boncler - awatar

    Sylwia Boncler

    05.05.2018
    05.05.2018

    Bardzo dziękuję za wsparcie.Zamawiam urządzenie,jestem szczęśliwa,że udało się uzbierać potrzebne pieniążki. Dzięki Wielkie,Tym,którzy pomogli.Jesteście Wspaniali.

1 076 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Boncler - awatar

Sylwia Boncler

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Mariola i Leszek - awatar
Mariola i Leszek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mikołaj - awatar
Mikołaj
20
Monika Muszynska - awatar
Monika Muszynska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij