Zbiórka Reakcja przed atakiem - EMBRACE - miniaturka zdjęcia

Reakcja przed atakiem - EMBRACE

Zbiórka Reakcja przed atakiem - EMBRACE - zdjęcie główne

Reakcja przed atakiem - EMBRACE

1 076 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Boncler - awatar

Sylwia Boncler

Organizator zbiórki

Jestem mamą 11 letniego Mikołaja. Synek urodził się z ciężkim niedotlenieniem okołoporodowym. W skutek czego doznał uszkodzenia mózgu. Zmagamy się z napadami epilepsji - nocnym trudno w porę zainterweniować.

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie w kupnie urządzenia, które ułatwi mi kontrolę i pomoc w walce z tą chorobą. Jest nim zegarek wykrywający i monitorujący napady padaczkowe.

Ataki zagrażające życiu pojawiają się nocą, w porze kiedy najtrudniej je przewidzieć. Mikołaj przyjmuje leki a badanie EEG wciąż wskazuje na występowanie napadów. Nie jestem w stanie zaobserwować wszystkich ataków, a dzięki urządzeniu specjalista mógłby skuteczniej przeciwdziałać chorobie. 

Pewna Firma ze Stanów Zjednoczonych wynalazła zegarek, który wykrywa napady padaczkowe.
Model będzie potrafił mierzyć poziom stresu i będzie mógł przewidywać napad. 

Zdrowie dziecka jest dla mnie najważniejsze. Dlatego chwytam się każdej dostępnej metody.

Informacje o zegarku można uzyskać na stronie - http://tabliczni.pl/ios/embrace-smart-watch-wykrywajacy-napady-padaczkowe-2/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Sylwia Boncler - awatar

    Sylwia Boncler

    05.05.18
    05.05.18

    Bardzo dziękuję za wsparcie.Zamawiam urządzenie,jestem szczęśliwa,że udało się uzbierać potrzebne pieniążki. Dzięki Wielkie,Tym,którzy pomogli.Jesteście Wspaniali.

1 076 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Boncler - awatar

Sylwia Boncler

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Mariola i Leszek - awatar
Mariola i Leszek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mikołaj - awatar
Mikołaj
20
Monika Muszynska - awatar
Monika Muszynska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij