Zbiórka Mikołaj Nowak rehabilitacja - zdjęcie główne

Mikołaj Nowak rehabilitacja

5 201 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Kubacki - awatar

Bartosz Kubacki

Organizator zbiórki

               Zamień kilometry na złotówki!


·         Po co? - dla ucznia naszej Szkoły - Mikołaja Nowaka


·         Dla kogo? - dla wszystkich uczniów SP 59, rodziców, kolegów, koleżanek, znajomych, znajomych znajomych


·         Jak zamienić? - wybierz aktywność, może to być spacer, bieg, jazda rowerem - wszystko co nabija kilometry. Wynik aktywności (mierzonej w kilometrach) pomnóż x2, a jej wynik przelej na konto Mikołaja w złotówkach

Akcja ma na celu przede wszystkim pomóc Mikołajowi w kosztownej rehabilitacji, która pomoże mu wrócić do samodzielnej sprawności. Przy okazji możemy zrobić coś dla siebie. Bądź aktywny, licz kilometry, POMÓŻ MIKIEMU. Pamiętajmy ,,RUCH TO ZDROWIE", a w tym przypadku to zdrowie możemy komuś podarować.

Jeśli nie możesz podjąć aktywności, wpłać symboliczną kwotę - każda złotówka się liczy!


W lutym 2020 r. u ucznia naszej szkoły - Mikołaja, w wieku 9 lat wykryto guza w III komorze mózgu. Pojawiło się także wodogłowie i Mikołaj trafił na stół operacyjny gdzie wszczepiono Mu zastawkę odprowadzającą płyn z głowy. Po dwóch dniach przyszedł udar, w jego konsekwencji Miki ma niedowład prawostronny i afazję, mówi tylko pojedyncze słowa. 

Mikołaj został przekierowany do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tam  przeszedł chemioterapię, operację usunięcia guza i radioterapię. Mikołaj miał dostać dodatkową chemię podtrzymująca, ale powikłania które wystąpiły po niej zdyskwalifikowały Go do dalszego jej podawania.  Guz, który wywrócił życie rodziców i samego Mikołaja do góry nogami to teratoma - guz mieszany z komórek germinalnych (zbudowany z aż 3 różnych nowotworów), bardzo rzadko wykrywany w Polsce. Niestety całe leczenie pociągnęło za sobą powikłania, Mikołaj poza problemami z mową i poruszaniem się, ma zaburzoną gospodarkę elektrolitowo-jonową, nie ma uczucia pragnienia (są momenty, że musi być założona sonda).

Rehabilitacja jest bardzo kosztowna, niestety fundusz nie pokrywa jej całych kosztów. Poza Mikołajem rodzice mają jeszcze trzy córki, które całym sercem chcą aby ich brat wrócił do zabaw z nimi i normalnego funkcjonowania. 

Niestety czasy w których żyjemy, spowodowane koronawirusem spowodowała, że ja mama Mikołaja musiała zamknąć swoją działalność, a tata pracuje w ograniczonym trybie. Do tej pory rodzice radzili sobie sami, ale niestety jest coraz gorzej, dlatego do akcji wkraczamy MY!

Zbiórka ta ma pokryć zakup potrzebnego sprzętu oraz kosztowną rehabilitację, która tygodniowo wynosi 700 zł.


Mikołaj również znajduje się pod opieką fundacji avalon, gdzie można przekazać na jego konto 1%

Bardzo ważny jest dopisek tytułu: NOWAK, 14041

Mikołaj Nowak - FundacjaAvalon.pl


Za każdą przekazaną kwotę, ogromnie dziękujeMY!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    18.03.21
    18.03.21

    Szybkiego powrotu do zdrowia!

5 201 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Kubacki - awatar

Bartosz Kubacki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

mery - awatar
mery
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Koszulka Bereszyński - awatar
Koszulka Bereszyński
510
Koszulka Odry Opole - awatar
Koszulka Odry Opole
301
Licytacja Koszulki Warty - awatar
Licytacja Koszulki Warty
900
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 350
Marta Regalek-masaz - awatar
Marta Regalek-masaz
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Seroka - awatar
Krzysztof Seroka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij