Zbiórka Mikołaj - walka o samodzielność - miniaturka zdjęcia

Mikołaj - walka o samodzielność Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mikołaj - walka o samodzielność - zdjęcie główne

Mikołaj - walka o samodzielność

20 547 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 359 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Różański - awatar

Piotr Różański

Organizator zbiórki

Każdy ojciec chciałby mieć zdrowe dziecko, lecz nie każdemu jest to dane... Każda ojciec jednak walczy tak, jak kocha - najmocniej. Ja muszę walczyć o zdrowie Mikołaja i prosić o Twoją pomoc... Syn urodził się z zespołem Downa i z licznymi wadami towarzyszącymi. Przez jego dodatkowy chromosom syn wymaga wsparcia, jakiego nie potrzebuje zdrowe dziecko.  

 

Mikołaj urodził się z Zespołem Downa, wiotkością krtani, wrodzonym zapaleniem płuc, małopłytkowość krwi, od samego początku los nie oszczędził mojego syna. 

Mikołaj jest dzieckiem opóźnionym umysłowo oraz ruchowo w stopniu znaczymy, nie mówi, wydaje tylko dźwięki, w wieku 4 lat zaczął dopiero chodzić i nadal stwarza mu to nie lada wysiłek. Syn potrzebuje codziennych zajęć rehabilitacyjnych, sensorycznych, logopedycznych, niestety koszt takich zajęć znacząco przekracza nasz budżet. Każda dodatkowa godzinna pracy terapeutów daje nam nadzieje ze chociaż trochę będzie samodzielny, może zacznie mówić. Prosimy z całego serca o jakiekolwiek wsparcie które da nam nadzieje na lepsze jutr. Zebrane środki przeznaczone będą na leczenie oraz rehabilitacje Mikołaja

Serdecznie dziękuje i życzę wam wszystkim dużo zdrowia, tata Mikołaja

Piotr Różański


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Gosia - awatar

  Gosia

  01.09.2022
  01.09.2022

  Voucher 2

 • Grzegorz Brenda - awatar

  Grzegorz Brenda

  29.08.2022
  29.08.2022

  Licytacja numer 2. Dokładamy piąstki do walki Mikołajka.

 • NokNok - awatar

  NokNok

  27.07.2022
  27.07.2022

  Lecimy, lecimy, nie śpimy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.07.2022
  21.07.2022

  Symbolicznie ale z całego serca pomoc od widza ŁosiuGra

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.2022
  17.07.2022

  Życzę szybkich postępów w rehabilitacji. Buziaki dla Mikołaja

20 547 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 359 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Różański - awatar

Piotr Różański

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 359

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Acura - awatar
Acura
70
Monika Fałek - awatar
Monika Fałek
85
Gosia - awatar
Gosia
100
Andrzej Różański - awatar
Andrzej Różański
130
Magdalena Eiding licytacja 53 - awatar
Magdalena Eiding licytacja 53
50
**** - awatar
****
250
Patrycja Ćwik - awatar
Patrycja Ćwik
353

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij