Zbiórka Ratujemy Milove serce - zdjęcie główne

Ratujemy Milove serce

165 820 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 256 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

MILA MURAWSKA - LIPOWA, WOJ. ŚLĄSKIE


Patrzę na moją córeczkę, moje serce ściska niewyobrażalny ból, zastanawiam się co mam Jej powiedzieć... Jej śmiertelnie chore serduszko słabnie z każdym dniem, palce i usta przybierają jagodowy kolor przy każdym kroku. Ile jeszcze wytrzyma moje dziecko? Jedną szansę już straciliśmy, kolejny termin operacji wyznaczono na 20 października. Mamy ostatni dzień by zebrać potrzebne środki i wpłacić depozyt na konto kliniki... Tak bardzo się boję, że znów nie zdążymy. Błagam o pomoc!


Mila przyszła na świat trzy lata temu. Mila, Mileńka... moja wyczekana córeczka. Nie miałam nawet czasu by się nią nacieszyć. Zaraz po narodzinach rozpoczęła walkę o życie. Walkę, która trwa po dziś dzień i wydaje się nie mieć końca. Moja córeczka urodziła się z krytyczną wadą serca pod postacią tetralogii Fallota oraz MAPCA'S. Skrajna postać tego typu wady. Do Jej serduszka wszczepiono shunt - sztuczną rurkę, dzięki której krew natleniała płuca. Mila przez 7 długich miesięcy walczyła o życie. Przez miesiąc była podpięta pod respirator, a ECMO trzymało Jej słabe serce przy życiu. Ja przez ten cały czas czekałam, modliłam się, wierzyłam. Dziękowałam Bogu za moment, w którym po raz pierwszy była przy mnie, kiedy w końcu mogłam ją przytulić!

Po trzech latach okazuje się, że shunt w sercu Mili, który odpowiadał za natlenienie płuc się zamknął. Moja córka żyje tylko dzięki naczyniom krążenia obocznego, które wytworzyły się samoistnie. Z tak skrajną postacią tetralogii Fallota Mila nie ma szans na leczenie operacyjne w Polsce. Lekarze w kraju proponują nam tylko leczenie paliatywne, przedłużające życie, pomagające łagodzić cierpienie... Jak mogę na to pozwolić? Jak powiedzieć własnemu dziecku, że umiera? Jak żyć z myślą, że następnego dnia dla mojej Mili może już nie być?

Nadzieja przyszła z Linz. To właśnie tam w Austrii na moje dziecko czeka szansa, której nie może dostać w Polsce. Lekarze zakwalifikowali Milę do operacji serca. Jedyną i największą przeszkodą są pieniądze, których sama nie jestem w stanie zgromadzić. Jeden termin operacji już przepadł z powodu braku środków na opłacenie depozytu. Drugi termin wyznaczono na 20 października... Operacja Mili musi zostać opłacona dwa tygodnie przez terminem przyjęcia. Oznacza to, że pozostał mi OSTATNI DZIEŃ na ocalenie mojej córki!

Błagam Was resztkami sił o pomoc. Mila ma skrajnie niskie saturacje, męczy się przy każdym kroku, Jej usta i palce mają jagodowy kolor. Moje matczyne serce pęka z bólu, gdy patrzę na Jej cierpienie. Jeśli nie uzbieram potrzebnej kwoty, moje dziecko będzie skazane na śmierć... Pomóżcie mi ocalić moją Milę!


Całkowity koszt operacji i pobytu Mili w Austrii to ponad 270 tysięcy złotych. Środki w wysokości 100 tysięcy złotych zostały zabezpieczone na subkoncie Mili w innej Fundacji. Pasek na zbiórce ustawiony został na kwotę 170 tysięcy złotych, czyli kwotę brakującą do opłacenia operacji.


Mama 


Zapraszamy do grupy z licytacjami dla Mili na FB:

https://www.facebook.com/groups/3290544497848565/?ref=share_group_link

Aktualizacje


 • "FUNDACJA ESPERO - NADZIEJA DLA DZIECI" - awatar

  "FUNDACJA ESPERO - NADZIEJA DLA DZIECI"

  17.10.2022
  17.10.2022

  Wspólnymi siłami i wspaniałą walką o serduszko Mili udało się nam osiągnąć cel! Na zbiórce zgromadzona została kwota niezbędna do opłacenia depozytu w austriackiej Klinice. Dziewczynka pojedzie do Linz, gdzie lekarze zawalczą o Jej zdrowie! Nadwyżka środków przeznaczona zostanie na dalsze leczenie i rehabilitację Mili. Dziękujemy WSZYSTKIM cudownym ludziom, którzy zaangażowali się w zbiórkę. Jesteście prawdziwymi ANIOŁAMI!

  Zdjęcie aktualizacji 103 606

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Tomasz Gierszewski - awatar

  Tomasz Gierszewski

  15.10.2022
  15.10.2022

  Zdrowia

 • O. D. Sz - awatar

  O. D. Sz

  15.10.2022
  15.10.2022

  ❤️❤️

 • Powodzenia maluszku!Wszyscy trzymamy kciuki, grupa z UK - awatar

  Powodzenia maluszku!Wszyscy trzymamy kciuki, grupa z UK

  14.10.2022
  14.10.2022

  Wszyscy jesteśmy z Tobą 😍 Grupa zbiorkowe koło ratunkowe w UK 😍

 • Aga Wu - awatar

  Aga Wu

  13.10.2022
  13.10.2022

  Walcz dzielnie Aniolku

 • 2D koperniczek - awatar

  2D koperniczek

  12.10.2022
  12.10.2022

  Dużo zdrówka!!! Trzymamy kciuki🥰

165 820 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 256 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 3 256

Daniel - awatar
Daniel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Damian - awatar
Damian
100
Paweł Kotulski - awatar
Paweł Kotulski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dawid Gomulka - awatar
Dawid Gomulka
200
Anonim - awatar
Anonim
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij