Zbiórka Pomóżmy uratować im życie - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy uratować im życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy uratować im życie - zdjęcie główne

Pomóżmy uratować im życie

501 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
A-n J-a - awatar

A-n J-a

Organizator zbiórki

Witam. Utworzyłam ta zbiórkę by pomóc pewnej wyjątkowej osobie, która ratuje bezdomne koty, na opłacenie zaległych rachunków i na karmę dla chorujących na nerki.

"Pomagamy Kotom by znalazły dom" nie jest fundacją, ani stowarzyszeniem. Prowadzi to jedna osoba Pani Asia, która poświęca swój czas i pieniądze by by ratować bezdomne koty po wypadkach itp.  Dzięki pomocy innym ludziom, którzy pomagają Pani Asi chwytać bezdomne koty by podać je sterylizacji (zdarza się, że te zabiegi pokrywa z własnej kieszeni), jest coraz mniej nieszczęść kocich. Pani Asia również pomaga dokarmiać koty, które wysterylizowała i wróciły w miejsce bytowania. Również szuka domu kotom, by wkońcu poczuły ciepło i miłość. Wiele kotów, które uratowała są porozmieszczane w domach tymczasowych(gdzie oczekują na swój prawdziwy kochający domek)- te domy również otrzymują pomoc od Pani Asi w formie karmy, leczenia itp.

Niestety ostatnio do "Pomagamy kotom by znalazły dom trafiły : Hermionka - 4miesięczna kotka, która ma jak się okazało ogromny problem z sercem, stan jest ciężki. Wizyta u kardiologa dopiero we wrześniu (wtedy okaże się co dalej), Torii  wypadku, została potrącona, miała wstrząs mózgu (uderzenie było w głowę) nadal na dalszym leczeniu. Wszystko to kosztuje, dlatego zbieram na pokrycie kosztów leczenia tych kotków i innych kotów chorych na nerki, dla Madzi i Grety, które muszą być na specjalistycznej diecie.

Hermionka Usg jej seduszka

Torri 

Madzia i Greta chore na nerki

Leki jakie zostały już zakupione by pomóc innym kotom

Pomóżmy tej wspaniałej osobie i tym kotom, które zasługują na szczęśliwsze życie bez cierpienia. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • A-n J-a - awatar

    A-n J-a

    03.12.2019
    03.12.2019

    Niestety Hermionja pomimo ogromnych starań, podawanych leków, wizyt u kardiologia - dziś we śnie umarła 😭 dziękuję Wszystkim który wpłacił na zbiórkę by roeniex ją ratować... Bardzo dziękuję.

501 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
A-n J-a - awatar

A-n J-a

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
jp74 - awatar
jp74
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna - awatar
Joanna
20
p_ola22 - awatar
p_ola22
20
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Stolp - awatar
Katarzyna Stolp
100
Magda Wieczorek - awatar
Magda Wieczorek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij