Zbiórka urodzinowa zbiórka dla Ekostraży - miniaturka zdjęcia

urodzinowa zbiórka dla Ekostraży Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka urodzinowa zbiórka dla Ekostraży - zdjęcie główne

urodzinowa zbiórka dla Ekostraży

654 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Gautier - awatar

Monika Gautier

Organizator zbiórki

Kochani! 

Udało mi się przeżyć już pół wieku, co, zgodnie ze znanymi mi konwenansami społecznymi, zasługuje na uczczenie i wiążę się z prezentami dla solenizantki. Owa solenizantka jednak chciała by w ten dzień zrobić jednak coś dobrego - zamiast kupować mi prezent - kwiaty, które zje kot, czy alkohol, po którym będzie mnie boleć głowa (w moim podeszłym wieku muszę już uważać na wątrobę...) - proszę Was o wpłaty na rzecz wspaniałej organizacji pomagającej zwierzakom, Ekostraży.

Ekostraż to wrocławska organizacja prozwierzęca działająca na terenie naszego pięknego miasta od wielu lat. Dzięki nim żadne potrzebujące pomocy stworzenie nie zostaje zostawione same sobie - zajmują się nie tylko kociakami i psami, które potrafią wykarmić od osesków (co nie jest łatwą sztuką - takie maleństwa jedzą co 2/3h przez całą dobę!), ale i wiewiórkami, dzikim ptactwem, szczurkami (także polaboratoryjnymi), jaszczurkami i wszystkim innymi, które tylko mogą Wam przyjść do głowy. Teraz remontują swój nowy dom przy Miłoszyckiej 67, który po tygodniach ciężkiej pracy wolontariuszy wygląda co raz lepiej, ale wciąż daleko do końca, a wszystkie materiały budowlane kosztują. I to dużo.

Pomóżmy im więc! Będę bardzo wdzięczna za każdą wpłaconą złotówkę! 

PS. Nie martwcie się, zgłosiłam się do Ekostraży z prośbą o pozwolenie na tę zbiórkę ;) dodali, że chętnie przyjmą też stare ręczniki i prześcieradła, których zawsze brakuje; ja zbieram stare ubrania, które przerabiam na hamaczki do klatek i poduszki, więc i to chętnie przyjmę :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.08.2018
    20.08.2018

    😘

654 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Gautier - awatar

Monika Gautier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daria Przybytniowska - awatar
Daria Przybytniowska
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij