Zbiórka Szansa dla "Milczącego Aniołka" - miniaturka zdjęcia

Szansa dla "Milczącego Aniołka" Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Szansa dla "Milczącego Aniołka" - zdjęcie główne

Szansa dla "Milczącego Aniołka"

307 zł  z 4 900 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Julcia bardzo lubi przebywać w towarzystwie dzieci i obserwować ich zabawy... Niestety sama nie jest w stanie w nich uczestniczyć, gdyż jej choroba uwięziła ją we własnym ciele...

Zespół Retta, bo tak nazywa się choroba, na którą cierpi, powoduje m.in. ataki padaczkowe, uniemożliwia chodzenie, mówienie, celowe poruszanie rączkami oraz powoduje opóźnienie intelektualne.

Szansę na opracowanie skutecznej terapii dają badania przeprowadzone na University of Edinburgh i University of Glasgow, gdzie posługując się mysim modelem choroby uczeni dowiedli, że możliwe jest niemal całkowite wyeliminowanie objawów choroby. Jednak na ten moment nie istnieje żadna sprawdzona metoda leczenia przyczynowego. Dzięki intensywnej rehabilitacji obejmującej m.in. edukację dopasowaną do możliwości dziecka, opiekę logopedy i psychologa dziecięcego, od 2% do 15% chorych może samodzielnie funkcjonować.

Szansą dla Julii jest wspomniana wyżej stała opieka wielospecjalistyczna. Dzieci z Zespołem Retta w związku z objawami choroby nazywane są ''Milczącymi Aniołkami".

Chcemy być głosem tego "Milczącego Aniołka" i z całego serca prosimy Państwa o wsparcie w pokryciu kosztownej rehabilitacji, która pozwoli Jej choć w pewnym stopniu samodzielnie funkcjonować...


PS: Informujemy, że zgodnie z polskim prawem podatkowym darowizny przekazane na rzecz tego dziecka za pośrednictwem naszej Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową poświęconą temu zagadnieniu http://www.pomaganiejestproste.com.pl/korzysci-podatkowe

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • JacekS - awatar

  JacekS

  31.03.2017
  31.03.2017

  zdrówka!! i odtrujcie dziecko...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.02.2017
  14.02.2017

  Zdrowia kochanie!

307 zł  z 4 900 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
JacekS - awatar
JacekS
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
OlaŻ - awatar
OlaŻ
50
Wujek - awatar
Wujek
25
Aneta - awatar
Aneta
2
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij