Zbiórka Ratujemy naszą Kocią Rodzinę 💗 - miniaturka zdjęcia

Ratujemy naszą Kocią Rodzinę 💗

Zbiórka Ratujemy naszą Kocią Rodzinę 💗 - zdjęcie główne

Ratujemy naszą Kocią Rodzinę 💗

806 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Drevni Kocur - awatar

Drevni Kocur

Organizator zbiórki

Hej,

tu znów my z kociej rodziny Koty są miłe?. 

Nie będę się powtarzać z całą historią... Wszystko jest w aktualnościach poniżej. Mamy już naprawdę ostatnie dni. Dzięki Waszym wpłatom (stan na 28 lipiec 2018) mamy do spłaty jeszcze 390zł. Plus te dwie kroplówki, ale to każda kolejna wpłata pójdzie na spłatę tego wszystkiego. 

Te dni z Amberkiem były bezcenne. Szczególnie te dni, kiedy w trakcie urlopu dzień w dzień nie schodził z moich kolan. Żadne pieniądze nie dadzą takich chwil, tak bezcennych.  Musimy teraz myśleć o nim. Najważniejsze jest, żeby jego nie bolało. Na nasz ból przyjdzie czas.

Ta zbiórka niech zostanie jako pamiątka walki o najlepszego Przyjaciela, członka Naszej Rodziny. Amberka znalezionego na działkach malucha w 2014 roku. Gdyby nie to, że moja mama go złapała nie przeżyłby zimy. Miał z nami piękne prawie 4 lata.


Kwiecień: Walczymy z nerkami!!! Amber nam nagle schudł z 6kg do 4.5 , pobieglismy do weta na czczo na badanie krwi: cukier w normie, tarczyca ładna, ale... Mocznik ponad 100 i keratynina ponad 4.... Ale ma apetyt!!! Walczymy lekami, kroplówkami, codziennie chodzimy na zastrzyki, kolejne badanie krwi po weekendzie 16/17 kwiecień, dajemy cały czas znak w aktualizacjach co się dzieje! Trzymajcie kciuki!!! I dziękujemy za każde wsparcie!

Wszystko co zebraliśmy do tej pory zostało wydane na badania, teraz nalicza się rachunek za leczenie nerek, a za moment też i badanie serca i nerek usg będzie.

Dziekujemy za kazde wspracie!!! Amber ma ogromna szanse z tego wyjsc!

Albo z tym żyć - to nam powiedzą wyniki krwi po kropówkach. Oby było dobrze!!!


===============================================

Aktualizacja 1 marzec [naprawdę mamy już dość tych chorób!]

Całe kwoty z tych zbiórek już opłaciły dotychczasowe leczenie, teraz zbieramy na badanie Serca Amberka! 

Amber znowu ma ataki ale szczekanie nie kichanie ale samym pyszczkiem brzmi to jak atak czkawki jakby. Miał wczoraj w ciągu dnia trzy razy takie cos więc te wet dzisiaj przycisniemy co z tym zrobic - miało być badanie przez kardiologa wiec sie przypomnimy zeby go umowila i czy z nim przyjść po wymaz z gardła na te bakterie, co ostatnio miał dwa razy antybiotyk. Bo fakt ze teraz te ataki sa inne. A reszta sie drapie ale zmieniłam karmę na taka z powrotem z ziemniakami bo ostatnio dostały dwupak tej Light z ryzem przed swietami i nie wiem czy to dlatego to drapanie. Wg wet małe prawdopodobieństwo. No i po te fiolki i tak trzeba podejść po druga ture. Ważne ze z Jagusiem spokój. Następne dwa miesiące pokażą czy on bedzie skubal juz na zawsze tak jak Alex czy nie. Mówiła ze moze zostać odruch mimo braku krysztalkow.
Nosz kurcze miał byc spokój.

aktualizacja 1 luty 2018:

Zacznijmy od najlepszych wieści: Aleksik mocz idealny "skubie sie bo lubi" (bo miał struwity i został odruch, bo dwa sie rok temu pokłóciły i in tak reagował i został odruch), Amberek póki nie ma ataków nie ruszać go, dac mu odpoczac po zastrzykach (kardiologa umówimy bo to sie wiąże z narkoza A on dopiero co antybiotyk miał), Jagusio brak poprawy niestety nadal stuwity wiec tabletki na 14 dni i ew znów krew pod katem nerek i usg. No i najwieksza tragedia: Sher obok bakterii w uszach wyhodowal swierzba, wiec wszyscy dostaną cos nas swierzba i odrobaczanie. Uszy nadal mazac co drugi dzień. Takze ten, dzieje sie, i bedziemy wdzięczni za każde wsparcie! I oby zmierzalo mu końcowi... Ku zdrowiu.

28.12.2017


Amber: Amber dostał na razie leki na utlenienie krwi i lepsze utlenienie organizmu. Rtg wykazało zmiany pozapalne w płucach i usg wykazało bardzo powiększoną jedną komorę serca. I bedzie telefon jak bedzie u wet miał być specjalista kardiolog, by zbadać swoim sprzętem serce, ale ze do tego trzeba bedzie go wyciszyc to na razie trzeba mu dac odpocząć. Jedna komora serca jest bardzo powiększona więc na razie nie stresujemy go i czekamy na odpowiedni moment. Ataki kichania sa stąd, ze rekompensuje sobie małą pojemność płuc. Na konsultacji ustalili, ze te poinfekcyjne ślady sa prawdopodobnie od zapalenia płuc, które przebył jak był zgarnięty z działek. Na wynik wymazu czekamy bo to potrwa. Ważne, ze bialaczka i ten koci hiv ujemny. Zbieramy teraz na badanie u specjalisty kardiologa - żeby zbadał co potrzebne i dobrał ew. leki... Powiedział nam co dalej... Z jednej strony coś się wyjaśni a z drugiej boimy się trochę co to badanie pokaże... 

Amber dostał leki na bakterię, która wyszla w wymazie... jestemy 120 w plecy i nie mamy na badanie przez kardiologa...

Mamy nadzieję, że los będzie łaskawy i nie czeka nas nic strasznego...

Nie mamy się wyjścia i poprosić o wsparcie Was, kociolubów!

Pomożecie?

Zapraszamy - każda złotówka się liczy!


---------------------------------------------------------------------

Witajcie!                                                                                                                         10.10.2017

Pierwsza tura kociego kataru za nami, a już znów zaczyna się coś dziać... Uzbierana na chwilę obecną kwota 596(minus 7%) - wypłacone zostało na weta i mega paczki lizyny we wrześniu.

Nie mogę ruszyć z niczym dalej póki znów coś się dzieje (szczepienia, kastracje maluchów), w akcji jest interferon... 

Wszystko na bieżąco piszę w aktualizacjach - zajrzyjcie tam.

Kwotę zmieniłam (opcjonalny koszt leczenia lizyny oraz szczepień)

Dziękujemy za każdą złotówkę i udostępnienie!

*****************************wrzesień uzbierane 596 **************

"Chciałem powiedzieć (...) że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć. Śmierć zastanowił się przez chwilę. KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE." (T. Pratchett)

Witamy,

Dopiero co wygraliśmy walkę ze świerzbem, a tu doszedł nam koci katar, nie wiadomo dlaczego, czy ze stresu, ze za nimi biegamy z Oridemrylem, czy z powodu naszego wyjazdu (mimo codziennej opieki osób które znają)... I nie chce ten koci katar odpuścić...

Najgorzej przechodzą nasze czarnuszki : Amberek, ponieważ jest asmatykiem i trochę alergikiem (kicha w różnych porach roku), naszemu Mefiemu łzami oczko, a mały Sherlock kicha... Seria antybiotyków wstępnie za nami (każda wizyta średnio 50 zł, a było ich już z sześć)... bardzo się o nie martwimy. Tymbardziej, że u Ambera zrobiły się czerwone gałki oczne...

Kochamy nasze kotki najbardziej na świecie - idąc wiekowo od najstarszych: Mefisto, Jaguar i Alex (ośmiolatki), Aimee, Amber i Sansa (młodzież 4, 3 i 2 lata) oraz (maluchy czteromiesięczniaki) Deneris i Sherlock - dlatego chcemy by zostały zaszczepione po walce z kocim katarem (herpeswirus) i świerzbem. A jeszcze walczymy...

Dziękujemy za każdą złotówkę!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Drevni Kocur - awatar

    Drevni Kocur

    18.11.19
    18.11.19

    Żyjemy! Wszystko dobrze! Mefi nam zrobił małą aferę wczoraj z małą ilością 💩 w dodatku rzadkiej, ale dzisiaj po dwóch nospach i obejściu wszystkich kuwet w domu udało się!💩💩💩 Wszystko worcilo do normy - to na pewno dlatego, bo powiedziałam że Wet go dawno nie widział. Teraz sobie wcina chrupki i pije wodę. Ufff... A bałam się przytkania... 😓 Zamówiłam zapas pasty w zooplusie, ale jakieś opóźnienia są... ☹️ Możecie nas wesprzeć grosikiem to zamówię ulubioną pastę Miamor Cat Snack największy pakiet jaki mają - żeby potem przy świętach być bezpiecznym. Dziękujemy za nieustanne kciuki za Mefisia i bycie przy nas myślami 💓💓💓 Pomagam.pl/milekoty2 zamówimy 2x66 Miamor snack Malt extra hairball

806 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Drevni Kocur - awatar

Drevni Kocur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
VegAnka - awatar
VegAnka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Basia - awatar
Basia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ania R - awatar
Ania R
20
MONA :) - awatar
MONA :)
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij