Zbiórka dla minisiatkarzy.

211 zł  z 28 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Ciechanowicz - awatar

Agnieszka Ciechanowicz

Organizator zbiórki

Jesteśmy pasjonatami piłki siatkowej. Na co dzień trenujemy mini piłkę siatkową w AMPS Kołobrzeg. Z roku na rok rosną nasze doświadczenia trenerskie i zawodnicze. Chcemy stale pogłębiać tajniki sztuki siatkarskiej, a podstawowym dążeniem jest marzenie podopiecznych o byciu w przyszłości zawodowym zawodnikiem piłki siatkowej.

Choć dysponujemy różnym sprzętem siatkarskim to pragniemy urozmaicić nasze zajęcia treningowe o niezwykle drogi nabytek, którym jest sprzęt do wyrzucania piłek. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to urządzenie niezbędne do trenowania. Jednak bez wątpienia mocno usprawni proces treningowy oraz urozmaici nasze zajęcia. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Maszyna do wyrzucania piłek trenażer siatkarski (AirCat AirBorne Athletics)

Dane użytkowe sprzętu:

AirCat pozwala skupić się trenerowi na wyłapywaniu błędów zawodników i poprawie techniki w każdym aspekcie gry. Maszyna może być wykorzystana do treningu:
 - serwisu,
 - rozegrania,
 - bloku,
 - przyjęcia zagrywki,
 - ataku,
 - ataku z użyciem rozgrywającego,
 - przyjęcia sposobem dolnym.

AirCAT można regulować pod względem czasu wyrzutu piłek za pomocą bezprzewodowego pilota lub programatora czasowego. Prędkość piłki można dostosować do różnych stopni trudności. Funkcja programatora czasowego umożliwia wyrzucenie do 1200 piłek na godzinę. Urządzenie jest w pełni mobilne poprzez wykonanie konstrukcji na kółkach skrętnych z hamulcem. AirCat posiada wbudowany akumulator, który pozwala na ciągłą pracę przez 8h.

Co można zyskać w treningu:
 Dokładne powtórzenie podczas szkolenia: Maszyna Attack pozwala na wykonanie tysięcy powtórzeń w codziennym treningu praktyce dla przyjmującego, obrońcy. Precyzja i siła wyrzutu piłki na tym samym poziomie są zapewnione w każdym powtórzeniu, eliminując straty czasu na błędne wykonanie przez zawodnika.

 Zagrywka: pełny zakres obrotów dostarczany przez koła, wyrzucające zarówno ostre ?topspiny? jak i nagle spadające zagrywki szybujące. Urządzenia można też łatwo przemieszczać wzdłuż linii końcowej, zmieniając kąty kierowania piłki.
 Maszyna Attack zapewnia właściwy pułap z jakiego następuje uderzenia piłki i może posyłać taki rodzaj piłek i z taką szybkością z jakimi zawodnik będzie spotykał sie w rywalizacji międzynarodowej, szczególnie jeżeli w swojej drużynie nie ma zawodników o takich parametrach zagrywania. Przyjmujący może tez obserwować piłkę która wpada do maszyny i w odpowiednim czasie uaktywnić się do przyjęcia - doładnie jak podczas gry.

 Atak: Maszyna Attack wyrzuca piłkę pod rzeczywistymi kątami znad siatki z maksymalną szybkości, by urealnić warunki gry, co jest podstawą ćwiczeń w obronie. Wielkie usługi oddaje maszyna w treningu obrony jeżeli umieści się ją po tej samej stronie siatki co zawodników broniących.

 Wystawienie: Możliwość szybkich powtórzeń i regulowania czasu wyrzucanych piłek pozwalają na dowolne planowanie treningu ustalając właściwą dla danego okresu częstotliwość powtórzeń. Dokładne i konsekwentne miękkie wystawienia bez żadnego wirowania są dostarczone pod jakimkolwiek kątem i na dowolną wysokość. Te urządzenia mogą wypuszczać piłkę z wysokości z jakiej rozgrywa wystawiający. Nowe umiejscowienie czopów pozwala na szybkie ustawienie maszyny bezpośrednio do pozycji wystawienia.

 Możliwość ruchu maszyny w poziomie pozwala na dostarczanie piłek do ataku w różnej odległości od siatki. Trener decyduje z jakich piłek następuje uderzenie oceniając jaka jest słabsza strona zawodnika atakującego. Takie działanie pozwala na szybkie zdobywanie nowych umiejętności i trwałych nawyków. Pionowy ruch maszyny połączony z poziomym oznacza, że trener może natychmiast rzucić piłką do jakiegokolwiek punktu na boisku, tworząc sytuacje gry oraz wyzwanie dla zawodników którzy muszą sprostać coraz trudniejszym zadaniom. Umożliwia też trenerom odejście od standardu ćwiczeń, dając nowe możliwości zwiększenia aktywności dla każdej fazy gry.

AMPS (Akademia Mini Piłki Siatkowej) to projekt szkoleniowy dla dzieci mających ochotę rozpocząć przygodę z siatkówką. W AMPS stwarzamy warunki do systematycznego szkolenia młodych siatkarzy. Naszym podstawowym zadaniem jest wdrażanie do wieloletniego treningu siatkarskiego. System szkolenia obejmuje przede wszystkim dzieci ze szkół podstawowych, a jego główną przesłanką jest zachęcenie do gry w siatkówkę, ukształtowanie podstawowej wiedzy i umiejętności techniczno-taktycznych młodych zawodników. Podstawą naszego szkolenia jest pobudzanie zamiłowania do siatkówki oraz kształtowanie świadomości i potrzeby doskonalenia umiejętności. Pragniemy, aby każde dziecko chętnie i przede wszystkim bezpiecznie – bez obciążeń dla zdrowia – stopniowo poznawało świat siatkówki.

www.minipilkasiatkowa.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
211 zł  z 28 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Ciechanowicz - awatar

Agnieszka Ciechanowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zbych - awatar
Zbych
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij