Zbiórka Misiek Zdzisiek prosi o pomoc - miniaturka zdjęcia

Misiek Zdzisiek prosi o pomoc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Misiek Zdzisiek prosi o pomoc - zdjęcie główne

Misiek Zdzisiek prosi o pomoc

1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja Miśka Zdziśka "Błękitny Promyk Nadziei" powstała z myślą niesienia pomocy dzieciom chorym, niepełnosprawnym oraz osobom chorym, cierpiącym, skrzywdzonym przez los życia, którzy niestety ze względów zdrowotnych jak i społecznych nie są w stanie normalnie funkcjonować w życiu codziennym. Chcemy rozwijać zdolności naszych podopiecznych w zakresie plastyki, muzyki oraz sportu. W tym celu organizujemy warsztaty, kursy i szkolenia z różnych dziedzin, które pozwalają rozwijać zainteresowania i ukryte talenty uczestników. Są również okazją do wyjścia z domu pokazania, że niepełnosprawny nie znaczy gorszy, lecz wyjątkowy bardziej wrażliwy i otwarty na kontakty z innymi. Staramy się prowadzić również szereg działań skierowanych do najbiedniejszych dzieci. Organizujemy im wypoczynek letni dla dzieci ze szkół podstawowych przez organizację zajęć warsztatowych z zakresu plastyki, muzyki oraz języków obcych organizujemy również wycieczki wyjazdowe. Celem tych działań jest stworzenie dzieciom warunków do ciekawego, aktywnego, kulturalnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Fundacja Miśka Zdziśka prowadzi akcję pod hasłem "Misiek Zdzisiek zbiera nakrętki" jest to działanie proekologiczne, które prowadzi do pomocy dzieciom i spełnia ich najskrytrze marzenia. Finansujemy leczenie i rehabilitację dzieciom i dorosłym o różnym stopniu niepełnosprawności, a także pokrywamy koszty zakupu sprzętu medycznego. Bardzo chętnie angażujemy się w akcje mające na celu umilenie dzieciom czasu podczas choroby czy pobytu w szpitalu, a także organizujemy paczki upominkowe. Dajemy naszym podopiecznym nadzieję i wiarę, iż warto wierzyć w marzenia. Fundacja Miśka Zdziśka sięga po  "Błękitny Promyk Nadziei", którego siła pomaga chorym i potrzebującym uwierzyć w lepsze jutro oraz patrzeć na świat tylko w pozytywnych barwach. Działania naszej fundacji ukierunkowane są również na aktywizację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych poprzez organizację kursów i szkoleń umożliwiających podniesienie kwalifikacji osobom niepełnosprawnym i wykluczonym społecznie. Liczymy na pomoc ludzi o wrażliwych sercach abyśmy nadal mogli rozświetlać "Błękitny Promyk Nadziei" wśród osób , które potrzebują pomocy. Misiek Zdzisiek i jego drużyna prosi o wsparcie na cele statutowe. Razem możemy więcej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

Pati - awatar
Pati
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij