Zbiórka Pokażmy wszystkim prawdę! - miniaturka zdjęcia

Pokażmy wszystkim prawdę!

Zbiórka Pokażmy wszystkim prawdę! - zdjęcie główne

Pokażmy wszystkim prawdę!

1 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Ines Lilith - awatar

Ines Lilith

Organizator zbiórki

Witajcie kochani! Jestem z powołania fotografem i miłośnikiem zwierząt. Kocham świat dlatego też poczuwam się do misji pomagania innym, zwierzętom i ludziom nie tylko w krajach trzeciego świata. Moją misją jest również ekologia tak aby każdy z nas mógł czuć się bezpiecznie w świecie w którym przyszło nam żyć! 

Ekologia, weganizm, problemy trzeciego świata, globalne ocieplenie, terroryzm, konsumpcjonizm, sprzeciw wobec obecnego stanu naszej planety, to krótki opis tego kim jestem i z czym najwięcej będę się utożsamiać. 

Nie zawsze mam czas na spełniane swojego hobby pomimo że ukończyłam szkołę fotograficzną (zakochałam się w analogowej fotografii)- jednak przychodzi rzeczywistość i w końcu na chleb zarobić trzeba zwłaszcza w ciężkich czasach gdy dopiero co straciło się pracę. 

Kocham świat który mnie otacza jednak nie ten betonowy. Pragnę aby każdy z nas mógł być jak najbliżej swoich pasji, mógł żyć w spokoju i nie bać się o przyszłość świata nie będąc pod wpływem mediów i kłamstw wielkich korporacji. 

Pragnę pokazać prawdziwy problem świata poprzez podróże do innych krajów, aktywne wspieranie większych organizacji i nie tylko, uwieczniać na zdjęciach nie to co jest piękne ale również to co my jako ludzie wyrządzamy naszej planecie. To co jest ważne i to co świat musi zobaczyć aby uwierzyć i poznać prawdę. Najważniejsza dla mnie jest świadomość ludzi aby mogli w końcu dojrzeć drugą stronę medalu- nie tylko to co podaje telewizja. 

Cele zbiórki:

- Stworzenie wystawy fotograficznej poświęconej problemom współczesnego świata!

- Zakup sprzętu fotograficznego ( potrzebuję 2 obiektywów które kosztują od 4 tysięcy wzwyż aby móc tworzyć niezapomniane fotografie - to czego nie widać na pierwszy rzut oka) są to: Canon EF100-400mm f/4.5-5.6L IS USM (10tyś) oraz obiektyw szerokokątny Sigma Art. ( 4tyś) Potrzebuję również Lamp- to kolejny koszt paru tysięcy złotych. 

- Podróż do krajów Zachodu i Wschodu w celu ukazania problemu i wolontariatu na Południu.

- Stworzenie kanału na YouTube oraz szerzenia swojej wiedzy na temat eko i poglądów na świat. Opowieści z podróży.  

- Kurs języka Angielskiego aby polepszyć swoje umiejętności w komunikacji.

- Gdy nabierzemy już sił !wspólnych sił! - zwrócenie się o natychmiastową poprawę  stanu środowiska i zmiany nawyków naszych władz- między innymi automaty na plastikowe butelki jak w innych krajach EU, wykorzystanie najnowszych eko technologii przyjaznych środowisku abyśmy nie musieli co roku dusić się w smogu który ktoś obok nas produkuje!

*Chcę abyś uwierzył w moją misję i umiejętności wstawiam wiec własne portfolio gdzie możesz uzyskać więcej informacji: 

https://gurushots.com/ines.lilith/photos

https://m.facebook.com/profile.php?id=381332222676164&ref=content_filter

YouTube: już wkrótce 

-  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Ines Lilith - awatar

Ines Lilith

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij