Zbiórka Pokażmy wszystkim prawdę! - zdjęcie główne

Pokażmy wszystkim prawdę!

1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ines Lilith - awatar

Ines Lilith

Organizator zbiórki

Witajcie kochani! Jestem z powołania fotografem i miłośnikiem zwierząt. Kocham świat dlatego też poczuwam się do misji pomagania innym, zwierzętom i ludziom nie tylko w krajach trzeciego świata. Moją misją jest również ekologia tak aby każdy z nas mógł czuć się bezpiecznie w świecie w którym przyszło nam żyć! 

Ekologia, weganizm, problemy trzeciego świata, globalne ocieplenie, terroryzm, konsumpcjonizm, sprzeciw wobec obecnego stanu naszej planety, to krótki opis tego kim jestem i z czym najwięcej będę się utożsamiać. 

Nie zawsze mam czas na spełniane swojego hobby pomimo że ukończyłam szkołę fotograficzną (zakochałam się w analogowej fotografii)- jednak przychodzi rzeczywistość i w końcu na chleb zarobić trzeba zwłaszcza w ciężkich czasach gdy dopiero co straciło się pracę. 

Kocham świat który mnie otacza jednak nie ten betonowy. Pragnę aby każdy z nas mógł być jak najbliżej swoich pasji, mógł żyć w spokoju i nie bać się o przyszłość świata nie będąc pod wpływem mediów i kłamstw wielkich korporacji. 

Pragnę pokazać prawdziwy problem świata poprzez podróże do innych krajów, aktywne wspieranie większych organizacji i nie tylko, uwieczniać na zdjęciach nie to co jest piękne ale również to co my jako ludzie wyrządzamy naszej planecie. To co jest ważne i to co świat musi zobaczyć aby uwierzyć i poznać prawdę. Najważniejsza dla mnie jest świadomość ludzi aby mogli w końcu dojrzeć drugą stronę medalu- nie tylko to co podaje telewizja. 

Cele zbiórki:

- Stworzenie wystawy fotograficznej poświęconej problemom współczesnego świata!

- Zakup sprzętu fotograficznego ( potrzebuję 2 obiektywów które kosztują od 4 tysięcy wzwyż aby móc tworzyć niezapomniane fotografie - to czego nie widać na pierwszy rzut oka) są to: Canon EF100-400mm f/4.5-5.6L IS USM (10tyś) oraz obiektyw szerokokątny Sigma Art. ( 4tyś) Potrzebuję również Lamp- to kolejny koszt paru tysięcy złotych. 

- Podróż do krajów Zachodu i Wschodu w celu ukazania problemu i wolontariatu na Południu.

- Stworzenie kanału na YouTube oraz szerzenia swojej wiedzy na temat eko i poglądów na świat. Opowieści z podróży.  

- Kurs języka Angielskiego aby polepszyć swoje umiejętności w komunikacji.

- Gdy nabierzemy już sił !wspólnych sił! - zwrócenie się o natychmiastową poprawę  stanu środowiska i zmiany nawyków naszych władz- między innymi automaty na plastikowe butelki jak w innych krajach EU, wykorzystanie najnowszych eko technologii przyjaznych środowisku abyśmy nie musieli co roku dusić się w smogu który ktoś obok nas produkuje!

*Chcę abyś uwierzył w moją misję i umiejętności wstawiam wiec własne portfolio gdzie możesz uzyskać więcej informacji: 

https://gurushots.com/ines.lilith/photos

https://m.facebook.com/profile.php?id=381332222676164&ref=content_filter

YouTube: już wkrótce 

-  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ines Lilith - awatar

Ines Lilith

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij