Zbiórka Pokażmy wszystkim prawdę! - zdjęcie główne

Pokażmy wszystkim prawdę!

1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ines Lilith - awatar

Ines Lilith

Organizator zbiórki

Witajcie kochani! Jestem z powołania fotografem i miłośnikiem zwierząt. Kocham świat dlatego też poczuwam się do misji pomagania innym, zwierzętom i ludziom nie tylko w krajach trzeciego świata. Moją misją jest również ekologia tak aby każdy z nas mógł czuć się bezpiecznie w świecie w którym przyszło nam żyć! 

Ekologia, weganizm, problemy trzeciego świata, globalne ocieplenie, terroryzm, konsumpcjonizm, sprzeciw wobec obecnego stanu naszej planety, to krótki opis tego kim jestem i z czym najwięcej będę się utożsamiać. 

Nie zawsze mam czas na spełniane swojego hobby pomimo że ukończyłam szkołę fotograficzną (zakochałam się w analogowej fotografii)- jednak przychodzi rzeczywistość i w końcu na chleb zarobić trzeba zwłaszcza w ciężkich czasach gdy dopiero co straciło się pracę. 

Kocham świat który mnie otacza jednak nie ten betonowy. Pragnę aby każdy z nas mógł być jak najbliżej swoich pasji, mógł żyć w spokoju i nie bać się o przyszłość świata nie będąc pod wpływem mediów i kłamstw wielkich korporacji. 

Pragnę pokazać prawdziwy problem świata poprzez podróże do innych krajów, aktywne wspieranie większych organizacji i nie tylko, uwieczniać na zdjęciach nie to co jest piękne ale również to co my jako ludzie wyrządzamy naszej planecie. To co jest ważne i to co świat musi zobaczyć aby uwierzyć i poznać prawdę. Najważniejsza dla mnie jest świadomość ludzi aby mogli w końcu dojrzeć drugą stronę medalu- nie tylko to co podaje telewizja. 

Cele zbiórki:

- Stworzenie wystawy fotograficznej poświęconej problemom współczesnego świata!

- Zakup sprzętu fotograficznego ( potrzebuję 2 obiektywów które kosztują od 4 tysięcy wzwyż aby móc tworzyć niezapomniane fotografie - to czego nie widać na pierwszy rzut oka) są to: Canon EF100-400mm f/4.5-5.6L IS USM (10tyś) oraz obiektyw szerokokątny Sigma Art. ( 4tyś) Potrzebuję również Lamp- to kolejny koszt paru tysięcy złotych. 

- Podróż do krajów Zachodu i Wschodu w celu ukazania problemu i wolontariatu na Południu.

- Stworzenie kanału na YouTube oraz szerzenia swojej wiedzy na temat eko i poglądów na świat. Opowieści z podróży.  

- Kurs języka Angielskiego aby polepszyć swoje umiejętności w komunikacji.

- Gdy nabierzemy już sił !wspólnych sił! - zwrócenie się o natychmiastową poprawę  stanu środowiska i zmiany nawyków naszych władz- między innymi automaty na plastikowe butelki jak w innych krajach EU, wykorzystanie najnowszych eko technologii przyjaznych środowisku abyśmy nie musieli co roku dusić się w smogu który ktoś obok nas produkuje!

*Chcę abyś uwierzył w moją misję i umiejętności wstawiam wiec własne portfolio gdzie możesz uzyskać więcej informacji: 

https://gurushots.com/ines.lilith/photos

https://m.facebook.com/profile.php?id=381332222676164&ref=content_filter

YouTube: już wkrótce 

-  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ines Lilith - awatar

Ines Lilith

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij