Zbiórka Wyjazd na Mistrzostwa Polski - miniaturka zdjęcia

Wyjazd na Mistrzostwa Polski

Zbiórka Wyjazd na Mistrzostwa Polski - zdjęcie główne

Wyjazd na Mistrzostwa Polski

182 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Jarek Łykowski - awatar

Jarek Łykowski

Organizator zbiórki

Witam serdecznie! 

Mam na imię Jarek, jestem zawodnikiem drużyny siatkarskiej Yaki Bar Włocławek https://www.facebook.com/YakiBar-W%C5%82oc%C5%82awek-1753982901595926/ . Naszym marzeniem jest wzięcie udziału w Mistrzostwach Polski drużyn amatorskich w Ciechanowie które odbędą się na przełomie kwietnia oraz maja  https://www.facebook.com/events/1074531095958204/?ti=cl Niestety kwota wpisowego to 800zł i trzeba ją wpłacić do końca marca. Większość zawodników w drużynie, to osoby mlode od 16-18 roku życia, uczące się, jedynie dwie osoby mają 22 i 21 lat i pracują, więc ta kwota jest dla nas sporym problemem, tym bardziej że trzeba doliczyć koszty dojazdu na treningi, zakup 12 kompletów jednolitych strojów (aktualnie posiadamy 7 przeciętnych kompletow) oraz zakup własnych piłek, których nam brakuje. Nie wspominam już o sprzęcie sportowym i treningowym. Zebranie pieniędzy tutaj jest dla nas ostatecznością i koniecznością, a chciałbym dać tym chłopakom możliwość gry na najwyższym poziomie, taka możliwość jakiej mi nie dano kiedy byłem młody. Drzemie w nas sportowy duch, ambicje i potencjał, wierzę że byśmy pokazali się z jak najlepszej strony. Od siebie mogę zaoferować, że dodamy na koszulkach napis od osoby która nas wsparła (nazwa firmy, imię i nazwisko itp. Do kontaktu zapraszamy przez podana wyżej stronę naszej drużyny na Facebooku), o ile będzie chętna. Dziękujemy za każdą złotówkę! 

"Nie walczę o trofea, lecz o marzenia" 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
182 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Jarek Łykowski - awatar

Jarek Łykowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dobry człowiek - awatar
Dobry człowiek
1
Joanna Ostrowska - awatar
Joanna Ostrowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marzena - awatar
Marzena
50
Anna Wojciechowska Figuranka - awatar
Anna Wojciechowska Figuranka
10
Ania ;) - awatar
Ania ;)
20
Ciocia Ania - awatar
Ciocia Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kamil :) - awatar
Kamil :)
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij