Zbiórka Wyjazd na Mistrzostwa Polski - zdjęcie główne

Wyjazd na Mistrzostwa Polski

182 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarek Łykowski - awatar

Jarek Łykowski

Organizator zbiórki

Witam serdecznie! 

Mam na imię Jarek, jestem zawodnikiem drużyny siatkarskiej Yaki Bar Włocławek https://www.facebook.com/YakiBar-W%C5%82oc%C5%82awek-1753982901595926/ . Naszym marzeniem jest wzięcie udziału w Mistrzostwach Polski drużyn amatorskich w Ciechanowie które odbędą się na przełomie kwietnia oraz maja  https://www.facebook.com/events/1074531095958204/?ti=cl Niestety kwota wpisowego to 800zł i trzeba ją wpłacić do końca marca. Większość zawodników w drużynie, to osoby mlode od 16-18 roku życia, uczące się, jedynie dwie osoby mają 22 i 21 lat i pracują, więc ta kwota jest dla nas sporym problemem, tym bardziej że trzeba doliczyć koszty dojazdu na treningi, zakup 12 kompletów jednolitych strojów (aktualnie posiadamy 7 przeciętnych kompletow) oraz zakup własnych piłek, których nam brakuje. Nie wspominam już o sprzęcie sportowym i treningowym. Zebranie pieniędzy tutaj jest dla nas ostatecznością i koniecznością, a chciałbym dać tym chłopakom możliwość gry na najwyższym poziomie, taka możliwość jakiej mi nie dano kiedy byłem młody. Drzemie w nas sportowy duch, ambicje i potencjał, wierzę że byśmy pokazali się z jak najlepszej strony. Od siebie mogę zaoferować, że dodamy na koszulkach napis od osoby która nas wsparła (nazwa firmy, imię i nazwisko itp. Do kontaktu zapraszamy przez podana wyżej stronę naszej drużyny na Facebooku), o ile będzie chętna. Dziękujemy za każdą złotówkę! 

"Nie walczę o trofea, lecz o marzenia" 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
182 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarek Łykowski - awatar

Jarek Łykowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dobry człowiek - awatar
Dobry człowiek
1
Joanna Ostrowska - awatar
Joanna Ostrowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marzena - awatar
Marzena
50
Anna Wojciechowska Figuranka - awatar
Anna Wojciechowska Figuranka
10
Ania ;) - awatar
Ania ;)
20
Ciocia Ania - awatar
Ciocia Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kamil :) - awatar
Kamil :)
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij