Zbiórka Mistrzostwa Świata w klasie FINN - miniaturka zdjęcia

Mistrzostwa Świata w klasie FINN Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mistrzostwa Świata w klasie FINN - zdjęcie główne

Mistrzostwa Świata w klasie FINN

930 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Bart Micewski - awatar

Bart Micewski

Organizator zbiórki

Wyjazd na Mistrzostwa Świata w klasie FINN - USA Miami 2023

Witajcie mam 17 lat, na imię Kuba, ale mówią na mnie Micek. Od przeszło 10 lat uprawiam żeglarstwo regatowe. Swoją przygodę z żeglarstwem rozpocząłem na łódce klasy Optimist,  następnie w wieku 11 lat przesiadłem się na żaglówkę klasy Europa aż w końcu finalnie 2 lata temu zacząłem pływać na żaglówce klasy FINN.  

Już udało nam się zgromadzić pewne środki i już jesteśmy bliżej celu… Dlatego już potrzeba znacznie mniej, z około 40000 brakuje nam tylko około 15000 na zakwaterowanie i auto…

Hello, my name is Kuba, but they call me Micek. I have been practicing regatta sailing for over 10 years. I started my sailing adventure on an Optimist class boat, then at the age of 11 I switched to a Europa class sailboat and finally 2 years ago I started sailing on a FINN class sailboat.

W tym roku udało mi się wywalczyć tytuł II vice mistrza w Pucharze Polski w klasie FINN.

This year I managed to win the title of the 2nd vice champion in the Polish Cup in the FINN class.

Po kilku latach ciężkich zmagań, miesiącach treningów, wzlotów, upadków i wielu chwil zwątpień na naszych Polskich wodach, dziś zwracam się do Was z prośbą o wsparcie, aby mieć możliwość zmierzyć się z FINN-istami podczas wyjazdu na Mistrzostwa Świata w USA w 2023 roku.

Taki dwutygodniowy wyjazd wiąże się jednak z bardzo dużymi wydatkami na:

- wpisowe 375 dolarów - zapłacone 

- przelot około 10.000 złotych - kupione

- zakwaterowanie około 10.000 złotych

- transport (samochód w USA) około 8000 złotych 

i zakup nowego żagla 1850 EURO (zakupiony), dlatego zwracam się jeszcze raz z serdeczną prośbą o wsparcie. Liczy się dla mnie każda złotówka. Proszę udostępniajcie moją prośbę, każda mała nawet kwota powielona przez wiele osób może się złożyć na spełnienie moich marzeń.

Dziękuję za każdą złotówkę i dolary ;-)...

Jakub "Micek" Micewski

After several years of hard struggles, months of training, ups, downs and many moments of doubt in our Polish waters, today I am asking you for support to be able to face the FINN players during the trip to the World Cup in the USA in 2023 .

However, such a two-week trip involves very large expenses on:

- entry fee of $ 375

- flight about PLN 10,000

- accommodation about PLN 10,000

- transport (car in the USA) about PLN 8,000

and the purchase of a new sail 1850 EURO, so I would like to ask for your support once again. Every zloty counts for me. Please share my request, every small amount, even duplicated by many people, can make my dreams come true.

Thank you for every zloty and dollar; -) ...

Jakub "Micek" Micewski

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Janusz - awatar

  Janusz

  13.10.2022
  13.10.2022

  Powodzenia i trzymam kciuki. Mam nadzieje, ze znajdzie więcej ludzi chcących Ci pomóc rozwijać Twoją pasje 👍👏⛵️

 • Mickie - awatar

  Mickie

  09.10.2022
  09.10.2022

  Powodzenia!!!

 • Arek Hnyluch - awatar

  Arek Hnyluch

  08.10.2022
  08.10.2022

  👍

930 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Bart Micewski - awatar

Bart Micewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Bogdan Kalwasinski - awatar
Bogdan Kalwasinski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Soqł - awatar
Soqł
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Janusz - awatar
Janusz
50
Jagoda - awatar
Jagoda
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij