Zbiórka Misza prosi o wsparcie :) - miniaturka zdjęcia

Misza prosi o wsparcie :)

Marta Konopko - awatar

Marta Konopko

Organizator zbiórki

Witajcie. Mam na imię Misza. Prawie rok temu zostałem wyrzucony pod pewnym sklepem. Obok tego sklepu mieszka taka jedna Ciotka Ruda wredna. Zaparła się, że mi pomoże. Przez miesiąc, parę razy dziennie, przychodziła do mnie z jedzeniem albo tak po prostu, żeby ze mną posiedzieć i pokazać mi, że nie wszyscy ludzie są źli. Chciałem zaufać, ale bardzo się bałem. Miałem wtedy niecały rok, ale zdążyłem już zaznać dużo złego ze strony ludzi. Ciotka uparta nie poddała się i finalnie wylądowałem w Hoteliku Szamański Krąg u Cioci Grety Rogoz. I tak tam sobie siedzę i siedzę. Ciocia Greta pracowała ze mną tak długo, aż postanowiłem stać się odważnym psem. W mojej sprawie telefon zadzwonił RAZ. Na podwórko mnie chcieli, nic więcej nie chcieli mi zaproponować. Chciałbym nazbierać sobie finansów na 2 miesiące pobytu u Cioci Grety. To jest 700 zł. Plus prowizja portalu. 

A może dzięki tej zbiórce znajdę DOM??? Niżej możecie zobaczyć więcej moich zdjęć i opis, który zrobiła mi Ciocia Greta, u której jestem. Bardzo dziękuję każdemu, kto zechce mi pomóc. Misza.

Misza to młody i bardzo energiczny mieszaniec. Jest duży i silny, co trzeba wziąć pod uwagę decydując się na takiego towarzysza spacerów. Usposobienie ma wesołe i przyjazne. Dogaduje się z psami i sukami, ale wykazuje silny terytorializm. Ma potężny głos i lubi go używać, a jego dodatkowa czujność raczej dyskwalifikuje go jako towarzysza w bloku. Doskonale odnajdzie się w domu z ogrodem, gdzie w zimne wieczory będzie mógł ogrzewać ciało przy kominku, ale też pobiegać wzdłuż ogrodzenia obwieszczając światu, że to jego teren. Raczej nie nadaje się do domu z kotami i malutkimi dziećmi. Jego opiekunowie powinni lubić aktywność, ponieważ Misza uwielbia spacerować, biegać, szaleć - po prostu spalać energię.
Misza jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Jeśli właśnie takiego członka rodziny szukasz - dzwoń: 512607393
Misza przebywa w województwie podlaskim. Odległość nie ma znaczenia, jeśli znajdzie się TEN dom:)


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Marta Konopko - awatar

Marta Konopko

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij