Zbiórka Misza prosi o wsparcie - zdjęcie główne

Misza prosi o wsparcie

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Konopko - awatar

Marta Konopko

Organizator zbiórki

Witajcie. Mam na imię Misza. Prawie rok temu zostałem wyrzucony pod pewnym sklepem. Obok tego sklepu mieszka taka jedna Ciotka Ruda wredna. Zaparła się, że mi pomoże. Przez miesiąc, parę razy dziennie, przychodziła do mnie z jedzeniem albo tak po prostu, żeby ze mną posiedzieć i pokazać mi, że nie wszyscy ludzie są źli. Chciałem zaufać, ale bardzo się bałem. Miałem wtedy niecały rok, ale zdążyłem już zaznać dużo złego ze strony ludzi. Ciotka uparta nie poddała się i finalnie wylądowałem w Hoteliku Szamański Krąg u Cioci Grety Rogoz. I tak tam sobie siedzę i siedzę. Ciocia Greta pracowała ze mną tak długo, aż postanowiłem stać się odważnym psem. W mojej sprawie telefon zadzwonił RAZ. Na podwórko mnie chcieli, nic więcej nie chcieli mi zaproponować. Chciałbym nazbierać sobie finansów na 2 miesiące pobytu u Cioci Grety. Obroża Foresto też mi potrzebna... To jest 900 zł.  Plus prowizja portalu. 

A może dzięki tej zbiórce znajdę DOM??? Niżej możecie zobaczyć więcej moich zdjęć i opis, który zrobiła mi Ciocia Greta, u której jestem. Bardzo dziękuję każdemu, kto zechce mi pomóc. Misza.

Misza to młody i bardzo energiczny mieszaniec. Jest duży i silny, co trzeba wziąć pod uwagę decydując się na takiego towarzysza spacerów. Usposobienie ma wesołe i przyjazne. Dogaduje się z psami i sukami, ale wykazuje silny terytorializm. Ma potężny głos i lubi go używać, a jego dodatkowa czujność raczej dyskwalifikuje go jako towarzysza w bloku. Doskonale odnajdzie się w domu z ogrodem, gdzie w zimne wieczory będzie mógł ogrzewać ciało przy kominku, ale też pobiegać wzdłuż ogrodzenia obwieszczając światu, że to jego teren. Raczej nie nadaje się do domu z kotami i malutkimi dziećmi. Jego opiekunowie powinni lubić aktywność, ponieważ Misza uwielbia spacerować, biegać, szaleć - po prostu spalać energię.
Misza jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Jeśli właśnie takiego członka rodziny szukasz - dzwoń: 512607393
Misza przebywa w województwie podlaskim. Odległość nie ma znaczenia, jeśli znajdzie się TEN dom:)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Konopko - awatar

Marta Konopko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij