Zbiórka Pasja, spelniam marzenia - miniaturka zdjęcia

Pasja, spelniam marzenia

Zbiórka Pasja, spelniam marzenia - zdjęcie główne

Pasja, spelniam marzenia

1 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Małgorzata Kasper - awatar

Małgorzata Kasper

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Małgorzata. Nie jestem ciężko chora. Nie zbieram na leki ani na utrzymanie. Zacznę od początku.

Mimo że jestem młodą osobą, wiele się u mnie w życiu wydarzyło i nadal się dzieje, ale nie po to zbieram pieniądze. Nie chcę by wpływające środki były skutkiem waszego żalu czy smutku :) ja po prostu spełniam marzenia. A przynajmniej chciałabym. 

Pasje do fotografowania rozpoznał u mnie mój mąż, nawet jak nigdy wcześniej nie trzymałam w ręku aparatu. To on mi kupił pierwszy sprzęt. Od tego się zaczęło. Co jakiś czas wyciągałam aparat i robiłam zdjęcia, potem chowałam do szafki i myślałam tylko jakie zdjęcia robiłabym znajomym czy rodzinie. W końcu po wielu przejściach, smutkach itp stwierdziłam że to właśnie fotografia sprawia że o tym wszystkim zapominam. Wpadam w wir twórczości. Uwielbiam robić zdjęcia i chciałabym to robić na " cały etat". Problem w tym, że nie stać mnie na zakup podstawowych rzeczy do domowego studia.

Dlaczego zbieram więc pieniądze, pracując i będąc zdrowa osoba ? Gdybym miała odkładać to studio powstało by za 10 lat. Jeżeli zajdzie taka możliwość, planujemy ciążę, po której za nic nie chce wrócić do ciężkiej fizycznej pracy. Chciałabym już wtedy pozostać w domu i uwieczniać ludzka radość czy inne emocje na zdjęciach. 

Te pieniądze są potrzebne do organizacji miejsca w domu na studio, dokupienie obiektywu, oświetlenia, tła i kilka rekwizytów oraz oprogramowania. Te pieniądze to szansa na rozpoczęcie wymarzonej pracy i spełnienia marzeń nie tylko moich. Wiele osób pyta się mnie o sesje zdjeciowe, których aktualnie nie mogę wykonać i odkładam to w czasie.  Jeżeli jest tu jakaś dobra duszyczka, i ma grosz, który pomoże mi zbliżyć się do celu, pomóż. Dobro zawsze wraca podwójnie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Małgorzata Kasper - awatar

  Małgorzata Kasper

  23.01.19
  23.01.19

  Jedna z moich prac.

  Zdjęcie aktualności 24 823

1 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Małgorzata Kasper - awatar

Małgorzata Kasper

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Małgorzata Kasper - awatar
Małgorzata Kasper
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij