Małgorzata Kasper - awatar

Małgorzata Kasper

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Małgorzata. Nie jestem ciężko chora. Nie zbieram na leki ani na utrzymanie. Zacznę od początku.

Mimo że jestem młodą osobą, wiele się u mnie w życiu wydarzyło i nadal się dzieje, ale nie po to zbieram pieniądze. Nie chcę by wpływające środki były skutkiem waszego żalu czy smutku :) ja po prostu spełniam marzenia. A przynajmniej chciałabym. 

Pasje do fotografowania rozpoznał u mnie mój mąż, nawet jak nigdy wcześniej nie trzymałam w ręku aparatu. To on mi kupił pierwszy sprzęt. Od tego się zaczęło. Co jakiś czas wyciągałam aparat i robiłam zdjęcia, potem chowałam do szafki i myślałam tylko jakie zdjęcia robiłabym znajomym czy rodzinie. W końcu po wielu przejściach, smutkach itp stwierdziłam że to właśnie fotografia sprawia że o tym wszystkim zapominam. Wpadam w wir twórczości. Uwielbiam robić zdjęcia i chciałabym to robić na " cały etat". Problem w tym, że nie stać mnie na zakup podstawowych rzeczy do domowego studia.

Dlaczego zbieram więc pieniądze, pracując i będąc zdrowa osoba ? Gdybym miała odkładać to studio powstało by za 10 lat. Jeżeli zajdzie taka możliwość, planujemy ciążę, po której za nic nie chce wrócić do ciężkiej fizycznej pracy. Chciałabym już wtedy pozostać w domu i uwieczniać ludzka radość czy inne emocje na zdjęciach. 

Te pieniądze są potrzebne do organizacji miejsca w domu na studio, dokupienie obiektywu, oświetlenia, tła i kilka rekwizytów oraz oprogramowania. Te pieniądze to szansa na rozpoczęcie wymarzonej pracy i spełnienia marzeń nie tylko moich. Wiele osób pyta się mnie o sesje zdjeciowe, których aktualnie nie mogę wykonać i odkładam to w czasie.  Jeżeli jest tu jakaś dobra duszyczka, i ma grosz, który pomoże mi zbliżyć się do celu, pomóż. Dobro zawsze wraca podwójnie. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Małgorzata Kasper - awatar

  Małgorzata Kasper

  23.01.19
  23.01.19

  Jedna z moich prac.

  Zdjęcie aktualności 24 823

Małgorzata Kasper - awatar

Małgorzata Kasper

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Małgorzata Kasper - awatar
1
Małgorzata Kasper

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij