Zbiórka Pasja, spelniam marzenia - zdjęcie główne

Pasja, spelniam marzenia

1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kasper - awatar

Małgorzata Kasper

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Małgorzata. Nie jestem ciężko chora. Nie zbieram na leki ani na utrzymanie. Zacznę od początku.

Mimo że jestem młodą osobą, wiele się u mnie w życiu wydarzyło i nadal się dzieje, ale nie po to zbieram pieniądze. Nie chcę by wpływające środki były skutkiem waszego żalu czy smutku :) ja po prostu spełniam marzenia. A przynajmniej chciałabym. 

Pasje do fotografowania rozpoznał u mnie mój mąż, nawet jak nigdy wcześniej nie trzymałam w ręku aparatu. To on mi kupił pierwszy sprzęt. Od tego się zaczęło. Co jakiś czas wyciągałam aparat i robiłam zdjęcia, potem chowałam do szafki i myślałam tylko jakie zdjęcia robiłabym znajomym czy rodzinie. W końcu po wielu przejściach, smutkach itp stwierdziłam że to właśnie fotografia sprawia że o tym wszystkim zapominam. Wpadam w wir twórczości. Uwielbiam robić zdjęcia i chciałabym to robić na " cały etat". Problem w tym, że nie stać mnie na zakup podstawowych rzeczy do domowego studia.

Dlaczego zbieram więc pieniądze, pracując i będąc zdrowa osoba ? Gdybym miała odkładać to studio powstało by za 10 lat. Jeżeli zajdzie taka możliwość, planujemy ciążę, po której za nic nie chce wrócić do ciężkiej fizycznej pracy. Chciałabym już wtedy pozostać w domu i uwieczniać ludzka radość czy inne emocje na zdjęciach. 

Te pieniądze są potrzebne do organizacji miejsca w domu na studio, dokupienie obiektywu, oświetlenia, tła i kilka rekwizytów oraz oprogramowania. Te pieniądze to szansa na rozpoczęcie wymarzonej pracy i spełnienia marzeń nie tylko moich. Wiele osób pyta się mnie o sesje zdjeciowe, których aktualnie nie mogę wykonać i odkładam to w czasie.  Jeżeli jest tu jakaś dobra duszyczka, i ma grosz, który pomoże mi zbliżyć się do celu, pomóż. Dobro zawsze wraca podwójnie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Kasper - awatar

  Małgorzata Kasper

  23.01.2019
  23.01.2019

  Jedna z moich prac.

  Zdjęcie aktualizacji 24 823

1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kasper - awatar

Małgorzata Kasper

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Małgorzata Kasper - awatar
Małgorzata Kasper
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij