Zbiórka Podstawowe badania dla Dyzi - zdjęcie główne

Podstawowe badania dla Dyzi

370 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Bloch - awatar

Joanna Bloch

Organizator zbiórki

Kochani <3 

Wraz z moim chłopakiem staramy się na własną rękę pomagać kotom. Co roku ktoś podrzuca nam kotki na działkę, w tamtym roku 4 kotki, niestety tylko dwa z nich udało się uratować. Sytuacja powtórzyła się i w tym roku. Dwa kilkumiesięczne kotki jakiś zwyrodnialec podrzucił nam na ogród. Nie potrafimy przejść obojętnie obok takiego malucha, nie możemy go zostawić na polu, tym bardziej, że mieszkamy przy bardzo ruchliwej drodze, gdzie kociaki tracą swoje króciutkie życie :( Bardzo prosimy o pomoc w sfinansowaniu podstawowych badań oraz szczepień dla tej małej kruszynki, żebyśmy mogli zacząć szukać jej odpowiedniego i bezpiecznego domku <3 

Obecnie mamy swoje trzy kociaki, każdy z nich był niechciany z powodu schorzeń na jakie cierpią, więc postanowiliśmy dać im dom i dużo miłości. Dora (5 lat) ma astmę, Fabrycy (8 lat) idiopatyczne zapalenie pęcherza, a Lukas, którego wzięliśmy w tym roku ze schroniska (12 lat) przewlekłą niewydolność nerek. Comiesięczne koszty leczenia kotów to kilkaset złotych. Dodatkowo jesteśmy domem tymczasowym dla koteczki Cleo (6 miesięcy), która została oddana do schroniska z kocim katarem. Gdyby tam została nie miałaby żadnych szans ponieważ jej stan był dramatyczny :(

Niestety tym razem koszty nas przerosły i bez Waszej pomocy nie będziemy mogli pomóc tej małej istotce :(

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Bloch - awatar

  Joanna Bloch

  08.09.2019
  08.09.2019

  Jesteście niezastąpieni! Dyzia uzbierała całą konieczną kwotę na badania i szczepienia!
  Za tydzień jedziemy na pierwsze podstawowe szczepienie a dwa tygodnie później na kolejne :D
  Dziękujemy za wsparcie <3

370 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Bloch - awatar

Joanna Bloch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Joanna Ludwik - awatar
Joanna Ludwik
20
Adam Pucka - awatar
Adam Pucka
50
Gato Verde - awatar
Gato Verde
100
Maciej - awatar
Maciej
50
Bogdan - awatar
Bogdan
100
Alina - awatar
Alina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij