Zbiórka Zbiórka dla dzielnej IWONY - zdjęcie główne

Zbiórka dla dzielnej IWONY

3 206 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jasiek Stadnik - awatar

Jasiek Stadnik

Organizator zbiórki

Witam wszystkich.


Jestem Jasiek i postanowiłem pomóc naszej kochanej przyjaciółce - Iwonie.

Cel jest niezwykły. Zbieramy pieniądze na protezę nogi, której koszt przekracza niestety nasze możliwości. Zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc w zbiórce, tym samym wierzymy, że są jeszcze ludzie bezinteresowni, którzy nas wesprą. Liczy się każda złotówka - za którą jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni i za każdą złotówkę odwdzięczamy się tym co mamy - czyli uśmiechem i modlitwą za wszystkich dobrych ludzi. 


IWONA ...

Nasza dzielna i kochana Iwona - matka, wspaniała żona i przyjaciółka, człowiek niezwykły i wrażliwy - w wyniku choroby nowotworowej straciła nogę. Mimo, iż od operacji mięło wiele lat, nasza przyjaciółka wciąż zmaga się z efektami tej strasznej choroby.  Niestety wysokie koszty leków, ciągłych badań i rehabilitacji uniemożliwiają rodzinie Iwony zakup nowej protezy nogi.

Jej stara proteza nie pozwala na normalne funkcjonowanie. Większość czynności wykonuje za pomocą kul, które są uciążliwe i nie pozwalają jej na w pełni sprawne funkcjonowanie, dlatego pragnę jej pomóc i zebrać pieniądze na nowoczesną protezę, która pozwoli na w pełni sprawne funkcjonowanie. Nie trzeba też mówić, że utrata kończyny to niezwykle bolesne i tym samym traumatyczne doświadczenie, szczególnie dla pięknej i aktywnej kobiety, która musi radzić sobie z utrudnieniami w poruszaniu i codziennym życiem.  

Całość zbiórki zostanie przeznaczone na zakup protezy nogi i w całości zostanie rozliczona. Zebrane środki przekazane zostaną na konto Iwony, natomiast ewentualne wolne środki, przekazane Fundacji AVALON, która także zbiera pieniązki na podobne akcje i jest także opiekunem Iwonki. 

Każda okazana pomoc i wsparcie to niezwykły gest. Jestem niezwykle poruszony, że wspaniali ludzie wspierają  tego typu akcje i powalają na normalne życie ludziom w potrzebie.

Jeżeli nie mogą Państwo w żaden sposób wesprzeć naszej akcji, proszę pamiętać o przekazaniu 1%. W przypadku Iwonki przy rozliczaniu PIT to: KRS 0000270809 z dopiskiem: Śliwczyńska,7236.

Kochani! 

W imieniu Iwonki, jej rodziny: męża, syna, mamy: Naprawdę serdecznie dziękuje za okazane serce.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • GrzegorzF - awatar

  GrzegorzF

  02.03.2017
  02.03.2017

  Trzymam kciuki za powodzenie akcji ! :-)

 • Agata i Gosia -Zespół Analiz - awatar

  Agata i Gosia -Zespół Analiz

  01.03.2017
  01.03.2017

  Pozdrawiamy

 • AGA K - awatar

  AGA K

  23.02.2017
  23.02.2017

  Iwcia, trzymamy kciuki:)))

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.02.2017
  20.02.2017

  oby się udało. Powodzenia..

  • Jasiek Stadnik - awatar

   Jasiek Stadnik - Organizator zbiórki

   21.02.2017
   21.02.2017

   Dziękuje imieniu Iwonki:) 😊

 • Kamila - awatar

  Kamila

  19.02.2017
  19.02.2017

  Iwcia trzymam kciuki :)

  • Jasiek Stadnik - awatar

   Jasiek Stadnik - Organizator zbiórki

   20.02.2017
   20.02.2017

   Dziękujemy za wsparcie❤️

3 206 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jasiek Stadnik - awatar

Jasiek Stadnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotrek - awatar
Piotrek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aneta - awatar
Aneta
50
GrzegorzF - awatar
GrzegorzF
150
Śliwczyński Beata - awatar
Śliwczyński Beata
200
BarPas - awatar
BarPas
50
Agata i Gosia -Zespół Analiz - awatar
Agata i Gosia -Zespół Analiz
200
Piotrek - awatar
Piotrek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij