Zbiórka Zbiórka dla dzielnej IWONY - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla dzielnej IWONY

Zbiórka Zbiórka dla dzielnej IWONY - zdjęcie główne

Zbiórka dla dzielnej IWONY

3 206 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Jasiek Stadnik - awatar

Jasiek Stadnik

Organizator zbiórki

Witam wszystkich.


Jestem Jasiek i postanowiłem pomóc naszej kochanej przyjaciółce - Iwonie.

Cel jest niezwykły. Zbieramy pieniądze na protezę nogi, której koszt przekracza niestety nasze możliwości. Zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc w zbiórce, tym samym wierzymy, że są jeszcze ludzie bezinteresowni, którzy nas wesprą. Liczy się każda złotówka - za którą jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni i za każdą złotówkę odwdzięczamy się tym co mamy - czyli uśmiechem i modlitwą za wszystkich dobrych ludzi. 


IWONA ...

Nasza dzielna i kochana Iwona - matka, wspaniała żona i przyjaciółka, człowiek niezwykły i wrażliwy - w wyniku choroby nowotworowej straciła nogę. Mimo, iż od operacji mięło wiele lat, nasza przyjaciółka wciąż zmaga się z efektami tej strasznej choroby.  Niestety wysokie koszty leków, ciągłych badań i rehabilitacji uniemożliwiają rodzinie Iwony zakup nowej protezy nogi.

Jej stara proteza nie pozwala na normalne funkcjonowanie. Większość czynności wykonuje za pomocą kul, które są uciążliwe i nie pozwalają jej na w pełni sprawne funkcjonowanie, dlatego pragnę jej pomóc i zebrać pieniądze na nowoczesną protezę, która pozwoli na w pełni sprawne funkcjonowanie. Nie trzeba też mówić, że utrata kończyny to niezwykle bolesne i tym samym traumatyczne doświadczenie, szczególnie dla pięknej i aktywnej kobiety, która musi radzić sobie z utrudnieniami w poruszaniu i codziennym życiem.  

Całość zbiórki zostanie przeznaczone na zakup protezy nogi i w całości zostanie rozliczona. Zebrane środki przekazane zostaną na konto Iwony, natomiast ewentualne wolne środki, przekazane Fundacji AVALON, która także zbiera pieniązki na podobne akcje i jest także opiekunem Iwonki. 

Każda okazana pomoc i wsparcie to niezwykły gest. Jestem niezwykle poruszony, że wspaniali ludzie wspierają  tego typu akcje i powalają na normalne życie ludziom w potrzebie.

Jeżeli nie mogą Państwo w żaden sposób wesprzeć naszej akcji, proszę pamiętać o przekazaniu 1%. W przypadku Iwonki przy rozliczaniu PIT to: KRS 0000270809 z dopiskiem: Śliwczyńska,7236.

Kochani! 

W imieniu Iwonki, jej rodziny: męża, syna, mamy: Naprawdę serdecznie dziękuje za okazane serce.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • GrzegorzF - awatar

  GrzegorzF

  02.03.17
  02.03.17

  Trzymam kciuki za powodzenie akcji ! :-)

 • Agata i Gosia -Zespół Analiz - awatar

  Agata i Gosia -Zespół Analiz

  01.03.17
  01.03.17

  Pozdrawiamy

 • AGA K - awatar

  AGA K

  23.02.17
  23.02.17

  Iwcia, trzymamy kciuki:)))

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.02.17
  20.02.17

  oby się udało. Powodzenia..

  • Jasiek Stadnik - awatar

   Jasiek Stadnik - Organizator zbiórki

   21.02.17
   21.02.17

   Dziękuje imieniu Iwonki:) 😊

 • Kamila - awatar

  Kamila

  19.02.17
  19.02.17

  Iwcia trzymam kciuki :)

  • Jasiek Stadnik - awatar

   Jasiek Stadnik - Organizator zbiórki

   20.02.17
   20.02.17

   Dziękujemy za wsparcie❤️

3 206 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Jasiek Stadnik - awatar

Jasiek Stadnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotrek - awatar
Piotrek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aneta - awatar
Aneta
50
GrzegorzF - awatar
GrzegorzF
150
Śliwczyński Beata - awatar
Śliwczyński Beata
200
BarPas - awatar
BarPas
50
Agata i Gosia -Zespół Analiz - awatar
Agata i Gosia -Zespół Analiz
200
Piotrek - awatar
Piotrek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij