
Cały rok, 365 dni, 7 dni w tygodniu, 24h na dobe pomagamy tym biednym najczęściej skrzywdzonym przez cZŁOwieka. Bez odpoczynku, na 4 ręce. Utrzymanie azylu pochlania wiele pracy i pieniędzy. Są takie miesiące kiedy dokładamy większość swoich srodków im, często odejmując sobie.
Na palcach 1 ręki możemy policzyć Osoby, które pomagają nam regularnie i zlecily stały przelew czy comiesięczny blik
Opłaty nas zjadają, dzierżawa, wywóz mnóstwa śmieci.
opieka weterynaryjna, środki na kleszcze, a w tym roku jest ich plaga. Ciągle naprawy, wymiany bud, środki odkażające,
Nie dajemy rady.
To za dużo niepewności o jutro. To życie z dnia na dzień.
Długo nie pociągniemy, a co będzie z nimi?
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
OskiBoski
🐕❤️
Anonimowy Darczyńca
Dziękuje za to co Państwo robią.
Grażyna Osucha
Trzymacie się
Janina Markowska
Trzymam kciuki,i dziekuję że jesteście
Karolina Meloni
Poszło- dzięki , jesteście WIELCY